Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Random story-k

• Please log in to reply
7 válasz erre a témára

#1 Harsil_Feral

Harsil_Feral

Member

• Active Members
  • PipaPipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 30 április 2017 - 19:28

Ide olyan dolgokat várok (elvileg). Amik semmihez nem köthetők, de azért miért ne osszuk meg az elvtársak között ;)

Persze azért itt is vissza fogott kell lenni, mondjuk ez a szabályzatban is benne van szóval nem kell itt le írnom hogy mi fér bele.

Pl: Hát én máma olyan ügyes voltam, hogy egy jó kis palacsinta, sütés után olyan ügyes voltam hogy a tűzhely, vasát amire a serpenyőt rakjuk rá ütöttem véletlen a mancsomra és most van ott 2 szép kis heg. ^^

És hasonlókat, mert gondolkoztam hogy miért nincs népszerűsége ennek a helynek annyira és miért inkább telegramon és FB-n vagyunk úgy szét szóródva és rá jöttem hogy itt túl hivatalosak a beszélgetések és nem annyira szabad. Ezért én megpróbálok kettő új témát hozni ami nem csak annyiból áll hogy elmondod hogy mi a te látó szöged és a téma beszélgetés le zárva (nagy átlagban).

• 1
Sárkányok, természet, szabadság, nyugalom. (de leginkább sárkányok :P )

#2 BlackHeart

BlackHeart

Member

• Active Members
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:
  • LocationValahol a semmi közepén :D

Elküldve: 30 április 2017 - 19:40

Na akkor már idepofátlankodok... :P 

Egy héttel ezelőtt annyira fáradt voltam suli után, hogy elaludtam rajzolás közben és a szobatársaim megijedtek hogy csak úgy kidűltem. Ott ébresztgettek. Én meg nem tudtam mi történt. 

• 0
"Szórd szét!" ~ Smile.Dog

#3 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.182 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 02 május 2017 - 10:51

Munkában besegítek a "szomszédos" munkacsoportnak, mert kihullottak a tagok, mint az őszilegyek. Ez oké is lenne, de eddig még nem volt két olyan ember, aki ugyanazt mondta volna, hogy mit kell csinálni és hogyan kell csinálni :D

• 0

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#4 Mbuteo

Mbuteo

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 400 Hozzászólás:
  • LocationPest megye

Elküldve: 02 május 2017 - 12:05

Ma egy megrendelőm kijelentette, hogy nem lehet 6900 forintos anyagköltsége a pneumatikus elemeknek, amiket én kiszámoltam és méreteztem, mert itt csak pár száz forintról van szó. Csak azt nem értem, miért bízta rám a tervezést és építést ha ilyen magabiztos.

• 0

#5 Engolf

Engolf

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 69 Hozzászólás:
  • LocationErre is, arra is, de leginkább a seholtól egy köpésre

Elküldve: 21 szeptember 2017 - 18:32

Állok sorba a kajáldában, éppen szemezek a levesekkel, mikor egy muki odajön a pulthoz és az árak felől érdeklődve megkérdezi a szakácsot, hogy "mennyibe kerül egy étterem". A válasza fenomenális volt: "Az attól függ, milyet szeretne: van alsó, közép és felső kategóriás." Azt már nem láttam, hogy reagált erre a kérdező, arra koncentráltam, hogy minél jobban leplezzem a nevetésem.

• 1

Ha az élet citromot ad, dobd vissza egy palack 20%-os ecettel :D

#6 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 805 Hozzászólás:
  • LocationSomewhere over the rainbow

Elküldve: 13 október 2017 - 12:15

Állok sorba a kajáldában, éppen szemezek a levesekkel, mikor egy muki odajön a pulthoz és az árak felől érdeklődve megkérdezi a szakácsot, hogy "mennyibe kerül egy étterem". A válasza fenomenális volt: "Az attól függ, milyet szeretne: van alsó, közép és felső kategóriás." Azt már nem láttam, hogy reagált erre a kérdező, arra koncentráltam, hogy minél jobban leplezzem a nevetésem.

Erről az jutott eszembe, h anno, az egyetemi épülettől nem messze nyílt egy gyrosos (sajnos egy éven belül be is zárt, de mi igyekeztünk kihasználni.)
Arra jártam suliba is, és egy délutáni órára mentem fel (web design-ra), úgyh, gondoltam időben megyek, veszek kaját, megeszem a napsütésben aztán mehetek is. 

A srác már ismerte az arcomat, én is az övét de egymás nevét nem tudtuk. Vártam nagyban a pitámat, néztem, ahogy pakolja bele a cuccokat majd rákérdez,h;
-Te figyelj már, a dijjó, az milyen jé? 
(pillogtam kettőt, de engem se kell félteni).
-Hát olyan mint a tejja, meg a rádijjó. 
-....... 
-.......

-Ja...akkor jó. 

• 5

#7 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.215 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 23 október 2017 - 15:43

Erről az jutott eszembe, h anno, az egyetemi épülettől nem messze nyílt egy gyrosos (sajnos egy éven belül be is zárt, de mi igyekeztünk kihasználni.)
Arra jártam suliba is, és egy délutáni órára mentem fel (web design-ra), úgyh, gondoltam időben megyek, veszek kaját, megeszem a napsütésben aztán mehetek is. 

A srác már ismerte az arcomat, én is az övét de egymás nevét nem tudtuk. Vártam nagyban a pitámat, néztem, ahogy pakolja bele a cuccokat majd rákérdez,h;
-Te figyelj már, a dijjó, az milyen jé? 
(pillogtam kettőt, de engem se kell félteni).
-Hát olyan mint a tejja, meg a rádijjó. 
-....... 
-.......

-Ja...akkor jó. 

Ez jó :)

• 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#8 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 15 augusztus 2018 - 22:23

loool ez még van :D

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó