Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Undertale

undertale RPG 2D

• Please log in to reply
2 válasz erre a témára

#1 zzz

zzz

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 03 augusztus 2016 - 17:56

Hali!

Valószínűleg sokan hallottátok már ezt a címet, tele van vele az internet. Amennyiben nem, röviden az Undertale egy egyszerűbb grafikával rendelkező felülnézetes rpg szerű kis játék, amiben egy gyermekkel kell kiutat találni a föld alá zárt szörnyek világából. Számít, hogy mit teszel/hogyan állsz hozzá a karakterekhez, a történet lehet egy megható "esti mese", vagy lehet horror... Jelenleg nem jut más eszembe, pedig erről a játékról lehetne mit mondani. :D

undertale_flowey_by_leaflet757-d9cs1os.p

• 1

#2 Vuurniac

Vuurniac

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 135 Hozzászólás:
  • LocationPöst Megye

Elküldve: 11 augusztus 2016 - 02:03

Eleinte a szokásos hipster fejemmel kerültem mint azt szokás nálam, de aztán rájöttem hogy megvan az a fajta "herp-a-derp" hangulata ami még nem túl sok nekem úgyhogy megértem miért lett ennyire felkapott. Hasonló esetté vált a maga idejében befüstölt Super Nintendos "Earthbound" is. Az Undertale tulajdonképpen azt viszi tovább amit az Earthbound elkezdett, ami nem is meglepő mert a készítő korábban Earthbound hackerként volt ismert.

• 0

#3 zzz

zzz

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 11 augusztus 2016 - 12:52

Valamiért én is így voltam vele, meg a baráti köröm tagjai is először kerülték. Megmagyarázni nem tudtuk ennek okát, a címet pedig sokat hallottuk és néhány karakter képéhez is volt szerencsénk. Talán ez annak is köszönhető, hogy nem vagyunk túl nagy fanjai a felülnézetes RPG-knek. (Főleg a Five Nights at Freddy's World csődje után) Engem személyesen az egyik zenéje győzött meg, hogy kipróbáljam (Bonetrousle), pont a herp-a-derp hangulat miatt, a saját élményeim által pedig a körülöttem levők is "megfertőződtek". :D

Earthbound-ról sokat hallottam,  a harmadik rész főellenfelének, Giygas-nak a sztorijával annak idején tele volt az internet, meg anno testvérem emulátorgyűjteményében is szerepelt a játék.

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: undertale, RPG, 2D

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó