Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Csendes sárkány lakhelyet keres 2-3 hónapra

albérlet héderezés keres hírdetés szoba

• Please log in to reply
4 válasz erre a témára

#1 Niohoggr

Niohoggr

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 14 február 2016 - 14:20

Úgy alakult, hogy Áprilisban tulajdonképpen kilakoltat a jelenlegi albérletem tulajdonosa (egy családtagjának sürgősen kell a hely, ezzel nem állok le kötözködni). Nekem viszont "csak" 2-3 hónapra kellene egy albérlet/szoba/hely ahol meghúzhatnám magam, azután már meg lenne oldva a probléma. A nehézséget az egészben a rövid időtartam okozza, ennyire problémás albit kivenni - viszont a különféle "szállókat" nem igazán kedvelem, ezért inkább hozzátok fordulok, hátha valakinek van egy szabad szobája/megbízható ismerőse egy kiadó lakással, aki nem bánja ha csak ilyen rövid időre költözne be valaki. Természetesen, ha valaki befogad nem lennék hálátlan - elvégre ez nem egy "apró szívesség".

A helynek mindenképpen Budapesten kellene lennie, lehetőleg (bár annyira nem vagyok válogatós) a 3-as metró vonzáskörzetében.

Ha valaki be tud fogadni egy csendes sárkányt néhány hónapra, az remek lenne. 

• 2

#2 KONA

KONA

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 572 Hozzászólás:
  • LocationLátó határon belül (Székesfehérvár)

Elküldve: 14 február 2016 - 17:48

Gondoltam, szeretnék segíteni, de hogy láttam, hogy Budapesti lakás lenne jó így sajna nem tudok, de azért leírom, Debrecen-Bocskaikert, 1 szoba konyha kis kertes házikót tudtam volna felajánlani, csak egy festés híja a dolognak, de azt addigra megcsináltam volna, 20-e lett volna mindennel együtt, de így sajnos nem tudok segíteni.

• 1

Az idiotizmus peremén, igencsak vékony sávban található a zsenialitás.

#3 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:
  • LocationSomewhere over the rainbow

Elküldve: 14 február 2016 - 23:00

..és még a bocskai kert nem is sz/r hely, bár, az is igaz, hogy "csak" vonzáskörzet. :) 

Tudom, nem túl nagy segítség, de, ha látok ismerősöket akik keresnek lakótársat írok (Pár napja kerestek egyet ismerősömék, igaz, ők nyócker szélén élnek. Megkérdeztem tőlük, de az már sajnos foglalt lett pont a mai napon) 

• 1

#4 Niohoggr

Niohoggr

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 17 február 2016 - 23:51

Köszönöm a válaszokat.

Szerencsére azonban úgy fest, hogy megoldódott a dolog.

• 1

#5 Niohoggr

Niohoggr

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 20 április 2016 - 18:12

Ismét aktuálissá vált.

Májustól Augusztusig lenne szükségem egy lakásra/szobára. Utána elvileg már lesz egy másik lehetőségem, áthidalni viszont nem tudom (legalábbis úgy fest, egyelőre).

...Opcionálisan, Májustól Október végéig is jó, ha van rá lehetőség, mert akkor meg már elköltözök permanensen.

Minden hasznos ötletet, felajánlást előre is köszönök.

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: albérlet, héderezés, keres, hírdetés, szoba

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó