Ugrás a tartalomhoz

Fotó

XCOM - Enemy Unknown/Enemy Within // XCOM 2 HYPE

XCOM játék

• Please log in to reply
2 válasz erre a témára

#1 Miststalker

Miststalker

Maximális Teljesítmény

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 238 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 06 június 2015 - 21:48

Az új rész bejelentése örömére feldobok egy topigot :3

Az sorozat első része külföldön X-COM: UFO Defense (itthon UFO: Enemy Unknown) néven, 1996-ban jelent meg, páran innen még emlékeznek is rá. Ezt még követte játék és spinoff, több-kevesebb sikerrel, és rengeteg másik játékot is inspirált (többek között az eredeti Falloutot). A Firaxis (legjobban a Sid Meier's játékok fejlesztőjeként ismert cég) 2012-ben dobta ki a kötőjel nélküli remaket, az Enemy Unknown-t. A rendszer változott, de a cél ugyanaz maradt - hazaküldeni E.T.-t. Aki nagyon szívesen maradna.

Magát a játékot bemutatván játékmenetben egy tandemet kapunk - fejlesztés, bázisépítgetés, nyersanyagok elköltése a stratégiai szinten; a fejlesztésekből a taktikai osztag profitál, akik az új kütyükkel szállnak szembe az idegenek végtelen hordáival, további nyersanyaggal gazdagítva a bázist; és így tovább. Több típusú bevetés, sok taktikai lehetőség, és rengeteg anyázás amikor az élien beüt egy tíz százalékos lövést.

Az Enemy Within egy kiegészítő, ami új pályákat, rebalanszot, és teljesen új játékstílust hoz be - hatalmas MEC katonákat és génmódosítással szerzett előnyöket. Szinte kötelező darab, és nem egy kis DLCécske. A teljes csomag derekas leárazással kapható Steamen időnként, érdemes figyelni.

Mindezt az igazi taktikai választék és hajtépés szerelmesei megfejelhetik a Long War moddal - teljes újraértelmezés, és nem csal a játékos előnyére.

A művészeti stílus is megérdemel egy misét. Az egész játék egy 2000-es akciófilm vizualizációjával rendelkezik. A lézerek pirosak és világít a páncél, az idegenek klisések, a férfiak mint egy akciófigura, a mérnök japán, a tudós német, és mind aranyosan túlsó módon gesztikulálnak és artikulálnak. A játék, azon kívül hogy véresen komoly amikor a katonák életéről van szó, nem veszi magát komolyan a sztori szempontjából.

Az idei E3-n bejelentették a folytatást - izgalmak!

Élménymegosztás, diskurzus, hype hype. Én magam hamarosan kezdek egy új Long War kampányt, hátha nem hal meg mindenki... Abszurd fantázianeveket be lehet dobni a darálóba, és esetleg mesélek kalandjaikról :3

• 1

panic

#2 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 07 június 2015 - 13:46

Chuck Norris közlegény.
Im Batman törzsőrmester

Pandababa

Idegen baxó

:P

• 0
Magyar termék: http://wheelerscomic...rt.com/gallery/ Azaz a képregényem. :D

#3 Miststalker

Miststalker

Maximális Teljesítmény

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 238 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 07 június 2015 - 15:45

Chuck Norris közlegény.
Im Batman törzsőrmester

Pandababa

Idegen baxó

:P

Igyekszem kerülni a nyilvánvaló copyrightot :D és ronda lesz ha Chuck Norris közlegény meghal első körben. Utolsó kettő bekerül mint rookie, az ég irgalmazzon nekik.

A kampány elindult, Long War Normal Ironman. Már van egy kupac akiket én neveztem át: NyugalmazottGodzilla, Soul az ír, Tűzőgép (akit egy csúnya sérülés után elbocsájtottam - 5 willel nem küldöm sehova, szegény PTSDt kapott). Eddig csak három vörösinges hullott el, de fiatal még az év. Második hónapban vagyok, egy misszió és Godzie szakaszvezetővé avanzsál, három nap és lézerek :D Haladunk!

• 1

panic

Also tagged with one or more of these keywords: XCOM, játék

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó