Ugrás a tartalomhoz

Fotó

[eladó] PS2 Slim

eladó konzol playstation ps2

• Please log in to reply
6 válasz erre a témára

#1 Miststalker

Miststalker

Maximális Teljesítmény

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 241 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 27 március 2015 - 22:38

Kihasználatlanság okán megválnék impulzusvásárlásom tárgyától. Először ide teszem fel, mert azért mégis előnyben részesültök :) Ajánlat érvényes ezen év április 3-a péntekig, ha addig nem kel el, megy nyilvánosságnak.

Ára 10 000 magyar forint készpénz személyesen átvéve Budapesten; vagy a fotelből, a fenti ár felett megszabott postaköltséggel (cca +1500), banki utalással. Az ár minimálisan alkuképes - talán. Az első elfogadott ajánlat viszi.

Cserébe jár:

1 db Sony Playstation 2 Slim alapgép

- részletek: fekete, SCPH-77004 kiadás (softmodolható ha az a rigolyád)

- műszaki állapot: kifogástalan, atomstabil. Vadiúj olvasófej.

- esztétikai állapot: enyhén viseltes, de nem szégyenletesen ótvar. Egy komoly karc.

- modchipet tartalmaz (kitűnően viszi legálisan megvásárolt, de tragikus módon összekarcolódott kedvenced biztonsági másolatát)

- tartozéka egy-egy eredeti A/V kábel illetve áramszolgáltató tégla, de memóriakártya nem

1 db kontroller

- eredeti Sony PSone, valaha szürke színű

- műszakilag elfogadható: gombok, karok működnek, vibrál, de a burkolat csavarjainak fele hiányzik; játékra alkalmas

- esztétikailag erősen viharvert: sárgult, repedt, lötyög; ellenben frissen mosva, minden zsírtól, szutyoktól mentes

- több mint a semmi, tipikus Player 2 fegyver

Kérdéseket, ajánlatokat alább.

• 1

panic

#2 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 29 március 2015 - 02:21

Kontrollerről annyit kérdeznék (tapasztalat után) hogy random időközönként nem nyomódik le magától egy-egy gomb avagy a kar nem akad ki(azaz eltolod jobbra elengeded és nem ugrik vissza)?

Azért kérdem mert ez általában nálam 6x fordult elő és érdekelne hogy használható állapotú-e? (mert a fentebbi nekem már kész és ilyenkor cserélem a kontrollert)

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#3 Miststalker

Miststalker

Maximális Teljesítmény

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 241 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 29 március 2015 - 11:20

Megyek vele még egy tesztkört MGS3-mal, de ilyet egyelőre a pár óra nyüstöléssel nem tapasztaltam - Snake jól viselkedik, nem akad be mozgás, random akció sincs. Ennek ellenére nem tudom jó szívvel ajánlani elsődleges kontrollerként; talán ha van pár csavarod bele, esetleg újraburkolod. Valóban komolyan elnyűtt szerkezetileg.

• 0

panic

#4 Miststalker

Miststalker

Maximális Teljesítmény

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 241 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 30 március 2015 - 11:47

Újranyűttem, tökéletesen alkalmas játékra mint olyan, az említett hibától mentes. Csak vén és nem szép :V

• 0

panic

#5 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 03 április 2015 - 00:48

Bocsi hogy nem írtam azt hittem elküldte az üzenetet de most látom hogy nem...

Útközben apuka hazajött és megint horribilis ötlettel állt elő... úgyhogy sajna ezt le kell mondanom pedig annyira akartam volna :$

Bocsánat így utólag is...

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#6 Miststalker

Miststalker

Maximális Teljesítmény

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 241 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 03 április 2015 - 13:51

Nem ígértél semmit, nincs gáz c: Részvét, sajna nem dobhatom hozzád ingyen, de talán az öledbe esik az összeg a következő hónapban!

Releváns - utolsó nap itteni exkluzivitás; holnap az ajánlat elévül és megy Vaterára.

• 0

panic

#7 Miststalker

Miststalker

Maximális Teljesítmény

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 241 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 19 április 2015 - 19:44

Termék elment aukcióra, az itteni ajánlat már nem érvényes. Zárolható.

(mivel nem látom az itteni hirdetési feltételekben hogy ne tegyem, íme, link. Feltételekről egy sticky az oldal tetejére, maybe?)

• 0

panic

Also tagged with one or more of these keywords: eladó, konzol, playstation, ps2

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó