Ugrás a tartalomhoz

Fotó

[KERES] - rongy

rongy géprongy használt textil

• Please log in to reply
7 válasz erre a témára

#1 Desolate

Desolate

Tűzvédelmi vizsgával rendelkezem

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 352 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 04 január 2015 - 19:46

A fenti cím nem vicc!

Elfogyott a rongyom és ebben a retkes időben elég nagy szükségem volna rá, hogy napi szinten tudjam karbantartani a bicót. A géprongy vásárlása korán sem egy olyan egyszerű, mintsem gondolnánk (pl, nem akarok megvenni egy köbméteres bálát), ezért felteszem a nagy kérdést, hogy ki akar megszabadulni otthon némi szétfeslett, szétszakadt, vagy csak már kidobásra szánt háztartási textíliától? Persze az ésszerűség kedvéért mondom, hogy pl. Debrecenig nem fogok ezért leutazni, de pl, ha egy-két napon belül át tudom venni Pesten egy helyi illetőségű valakitől, akkor a hálám annak rendje és módja szerint üldözni fogja.

• 0

Mehhh...

#2 Delphin

Delphin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.195 Hozzászólás:

Elküldve: 04 január 2015 - 20:14

A fenti cím nem vicc!

Elfogyott a rongyom és ebben a retkes időben elég nagy szükségem volna rá, hogy napi szinten tudjam karbantartani a bicót. A géprongy vásárlása korán sem egy olyan egyszerű, mintsem gondolnánk (pl, nem akarok megvenni egy köbméteres bálát), ezért felteszem a nagy kérdést, hogy ki akar megszabadulni otthon némi szétfeslett, szétszakadt, vagy csak már kidobásra szánt háztartási textíliától? Persze az ésszerűség kedvéért mondom, hogy pl. Debrecenig nem fogok ezért leutazni, de pl, ha egy-két napon belül át tudom venni Pesten egy helyi illetőségű valakitől, akkor a hálám annak rendje és módja szerint üldözni fogja.

Miben különbözik az általad igényelt rongy attól a mikroszálas törlőrongytól, amit kétszáz forintért ötösével osztogatnak bármelyik Tescoban?
  • 0

#3 Desolate

Desolate

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 352 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 04 január 2015 - 20:38

1.) jobban magába szívja a zsír.t és ezeket az olajos, taknyos dzsuvákat, nem csak szétkenődik hosszában rajta (teszem azt lánctisztításnál)

2.) ezekből a mikroszálas csodákból a lánc és váltótisztítás közben rendszerint kifeslenek a szálak, amit utána labdacsba rendeződve szedhetek össze a hátsó váltó vezetőkerekei közül vagy a fogaskerék koszorúból

3.) könnyebben kezelhető, ha kis résekbe kell betömködni vagy áthúzni

Hirtelen ennyi jutott eszembe

• 0

Mehhh...

#4 Ralesk

Ralesk

vulgáris hatalommal visszaélő szociáldarwinista

• Administrators
  • 1.514 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 04 január 2015 - 20:54

Lehet, hogy van pár halálra ítélt pólóm ami erre pont jó :D Full pamut, vékony anyag, stb.

1 db tuti van ami amúgy már lyukas meg mittomén; olyat mondjuk nem adnék amiben még látok fényt, hogy az unokaöcsémre átörökíthető :P
  • 0

#5 Desolate

Desolate

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 352 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 04 január 2015 - 21:14

Lehet, hogy van pár halálra ítélt pólóm ami erre pont jó :D Full pamut, vékony anyag, stb.

1 db tuti van ami amúgy már lyukas meg mittomén; olyat mondjuk nem adnék amiben még látok fényt, hogy az unokaöcsémre átörökíthető :P

Ha megteszed, hogy ezeket kiválogatod, akkor valamelyik délután átugranék érte.

• 0

Mehhh...

#6 foxanthro

foxanthro

szárnyaslogisztikai főmunkatárs

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 869 Hozzászólás:
  • LocationHungary

Elküldve: 05 január 2015 - 16:20

Van mittomén szó szerint 1-2 darab, ha nem annyira sürgős és beugrasz talira, akkor elviszem.

• 0
"Oly sokáig voltunk lenn,
Hogy nem is tudjuk, milyen fenn."

#7 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:
  • LocationSomewhere over the rainbow

Elküldve: 06 január 2015 - 01:18

pl. Debrecenig nem fogok ezért leutazni

Bezzeg én felvittem neked a kabátot! :(
Most megyek is sírni, a rongyok közé, te g/ci.

• 2

#8 Desolate

Desolate

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 352 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 07 január 2015 - 17:13

Bezzeg én felvittem neked a kabátot! :(
Most megyek is sírni, a rongyok közé, te g/ci.

Mé, már fel is daraboltad?

• 0

Mehhh...

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó