Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Szobrászat

Művészet fullruns szobrok

• Please log in to reply
6 válasz erre a témára

#1 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:
  • LocationValahol a fejedben! (amúgy meg Pécs)

Elküldve: 08 szeptember 2014 - 20:48

Nézegettem, hogy nincs szobrászat topik :D

Biztosra veszem, hogy vannak itt olyan emberek, akik szeretnek mintázással esetleg fafaragással foglalkozni :P Jómagam sajnos a térbeli ábrázolással csak minimálisat foglalkoztam. Ezt annak ellnére mondom, hogy az ábrázológeometria tanárom három évenát szobrásznak hitt a rajzistilusom és a geometriai érzékem miatt :D - igazat megvalva egy időben gondolkodtam, hogy inkább átmegyek szobrász szakra, de szerintem jó döntés volt, hogy maradtam tervező grafikán. A síkbeli ábrázolás mindig is közelebb állt hozzám. Bár őszintén megvallom mintázást, mint feleadatot mindig is nagyon élveztem. Sajnos csak ötödévben került elém a feladat, de akkor féléven át foglalkoztam vele és rettentően jól szórakoztam vele. Én is voltam az egyetlen, aki a kipakolásnál bemutatta a fejrajzokról készült képepet. Igaz csak hármast kaptam rá... de az vigasztal, hogy a tanár szobrászokhoz képest osztályozott és így is a jöbb osztályzatok egyike volt. És azért még is csak az első mintázásaim voltak... :3 - én azért büszke vagyok rájuk.

Ma ez fogadott a DA-n :D - nagyon megtetszett az egész. Gondolom megmutatom nektek. - Ha ti is csináltatok valami szépet, vagy találtatok valamit, akkor mutasátok meg nekünk :) - Én sajnos annyira szobrászkodni nem szoktam, de azért elég gyakran nézegetem msáok alkotásai. És szerintem vannak olyan munkák melyek érdemesek bemutatásra. Legalább a hangulatuk miatt :3 - De a legjobban még is az érdekelne, hogy a köztünk elbúlyt szobrászok mivel foglalkoznak (én hiszek a létezésükben). 

forest_emperor__clay_block_out_by_emilys

A szobor készítésének folyamata nagyon szépen be van mutatva. Ez a másik ok, hogy annyira megtetszet. :3

forest_emperor__armature_by_fireeyes_dra

forest_emperor__foam_by_emilysculpts-d7q

forest_emperor__clay_progress_by_emilysc

• 4

"Ki farkasok közt él, vonyítson úgy, mint a farkasok!"

Orosz közmondás

tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400.gif

Tumblr * Facebook * DeviantArt * FurAffinity * Weasyl

#2 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.218 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 08 szeptember 2014 - 21:09

WOW ez tényleg szép :)
Az az igazság, hogy nekem a térbeli dolgok készítése valahogy mindig jobban ment, mint a síkbeli ábrázolás.
Mindig is szerettem alkotni, de nem feltétlenül szobrokat, inkább mozgó, működő valamiket.
Bár ha úgy nézzük, a fursuit fej készítés is egyfajta szobor alkotáshoz közeli valami :)
Igaz, hogy mindenféle előtörténet nélkül vágtunk bele a fej készítésbe, de minden pillanatát élveztük JazzBadgerrel. :)
Ebből igazából azt akarom kihozni, hogy azért talán nem iskerültek olyan rosszul a suit fejeink, és gyakorlatilag szivacsból faragtuk őket :)

A progress képek viszont a gyengéim. Mindennek a folyamatát szeretem látni. Azt, hogy milyen lépéseken ment keresztül a mű, amíg a kezdeti állapotból a végállapotba került :)

Szóval a fenti "The forest emperor" duplán is WOW :)

Szerkesztve zuzu által: 08 szeptember 2014 - 21:10

• 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#3 Hattori

Hattori

GentleBird

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 874 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 08 szeptember 2014 - 22:41

Én majd az előszobába szeretnék egy harcos mágusnak felöltöztetett 2+ méteres sareszt aki a vendégeket fogadhatja :D

ui: én vagy 17éve agyagoztam egy galambot ami mai szemmel is egészen korrekt, nem is tudom miért nem foglalkoztam ilyesmivel többet... jha igen kockulás

Szerkesztve Hattori által: 08 szeptember 2014 - 22:43

• 0

#4 foxanthro

foxanthro

szárnyaslogisztikai főmunkatárs

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 869 Hozzászólás:
  • LocationHungary

Elküldve: 13 március 2015 - 20:01

Még konyhakiállításon fotóztam, csak lusta voltam feltölteni a gépre ezt a fa, 3D puzzle jellegű hollót. Sajna csak dekoráció volt, amit még csak megvenni sem lehetett. AMI HIBA! Nekem speciel tetszik(és ilyen helyen mindennek eladónak kéne lennie).

Szobrászat vagy sem, én most szobornak minősítettem. :D

Csatolt előnézeti képek:

• DSC_0790_1.jpg

• 3
"Oly sokáig voltunk lenn,
Hogy nem is tudjuk, milyen fenn."

#5 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 11 április 2015 - 20:32

Srácok. Hol tudok beszerezni habkartont?

• 0
Magyar termék: http://wheelerscomic...rt.com/gallery/ Azaz a képregényem. :D

#6 foxanthro

foxanthro

szárnyaslogisztikai főmunkatárs

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 869 Hozzászólás:
  • LocationHungary

Elküldve: 11 április 2015 - 23:14

Srácok. Hol tudok beszerezni habkartont?

Mekkorát? Mert 5 cm vastagságig akár az obiban is lehet kapni szigetelőanyag formájában.
  • 0
"Oly sokáig voltunk lenn,
Hogy nem is tudjuk, milyen fenn."

#7 Dr_Prez

Dr_Prez

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:
  • LocationSzeged

Elküldve: 22 április 2015 - 18:16

Mindamellett nem is drága. Van egy olyan érzésem hogy azt a varnyút CNC-zték. Nem épp hagyományos művészet, de jó vele dolgozni. Átlátható és könnyen reprodukálható.

• 0

Sosem szabad fullba nyomni a kretént...

Also tagged with one or more of these keywords: Művészet, fullruns, szobrok

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó