Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Dwarf Fortress

Dwarf Fortress Dwarf Fortress ASCII

• Please log in to reply
104 válasz erre a témára

#101 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 711 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 23 október 2021 - 14:13

Nevezhetem én egy részletes low fantasy szimulációnak is, akkor sem örült volna a vezetőség ha tudták volna mit csináltam az idő nagy részében. :ph34r:

• 0

giphy.gif

Players may blunder through dialog with shocking ineptitude, forget the name of the country they are in, or get confused about which side they are on, but once it comes time to roll for initiative they all turn into Sun Tzu.

#102 EZB

EZB

Member

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 23 október 2021 - 14:21

:-)
Remélem nem repülésirányító voltál.
  • 0

#103 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 711 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 23 október 2021 - 14:43

Nofene, még a végén kiderül hogy 2020 mind a 8 repülőszerencsétlenségéért én vagyok felelős.

Amúgy nem, SAP logisztikai támagatás volt a feladatom, meg esetenként besegíteni a normál IT telefonos támogatásnak.  Mivel előbbi durván ingadozott hogy mennyi időbe kerül, én meg hülye letttem volna bevallani hogy épp ráérek (Akkor garantáltan soha nem hagytak volna időt hogy megcsináljam, időnként így is egész hetes elmaradásokat sikerült feltorlasztani mikor be kelleett segíteni a hívásvételbe.), úgyhogy voltak egész napok amikor gyakorlatilag játszani mentem be dolgozni.

• 0

giphy.gif

Players may blunder through dialog with shocking ineptitude, forget the name of the country they are in, or get confused about which side they are on, but once it comes time to roll for initiative they all turn into Sun Tzu.

#104 EZB

EZB

Member

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 23 október 2021 - 15:01

SAP...ajjaj! Mi is ebben dolgozink. Nem kedvelem.
  • 0

#105 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 711 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 23 október 2021 - 20:08

Egy vacak vállalatirányítási rendszer lévén, valahogy kétlem hogy van a világon olyan ember aki kedvelné.  :D  Esetleg valami sztahanovista mukamániás őrültnek bejön.

• 0

giphy.gif

Also tagged with one or more of these keywords: Dwarf, Fortress, Dwarf Fortress, ASCII

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó