Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Dwarf Fortress

Dwarf Fortress Dwarf Fortress ASCII

• Please log in to reply
65 válasz erre a témára

#61 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 583 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 29 augusztus 2017 - 09:10

No, nem akarom ezt a topicot spammolni tovább. Már így is kész kataszrófa volna, ha valaha a játékról folytatott beszélgetésre kéne. S én spammolom itt a saját kis projectemmel.

Meg az se baj, hogyha valami feltűnőt csinálok amai alapján nem csak összesen ketten ha észreveszik a játék indulását. Úgyhogy a kis erődünknek nyitok egy saját topicot. A számítógépes játékok topic alatt lessz. Furry fortress címmel. A napokban indítom ha összeszedtem ami kell.

• 1

giphy.gif

Players may blunder through dialog with shocking ineptitude, forget the name of the country they are in, or get confused about which side they are on, but once it comes time to roll for initiative they all turn into Sun Tzu.

#62 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 583 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 30 augusztus 2017 - 08:27

No comment.

Csatolt fájl  morul_sezuskkeskal__s_last_word_by_kennydalman-d4cr0hm.jpg   105,7K   0 Letöltések:

• 0

giphy.gif

Players may blunder through dialog with shocking ineptitude, forget the name of the country they are in, or get confused about which side they are on, but once it comes time to roll for initiative they all turn into Sun Tzu.

#63 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 583 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 30 augusztus 2017 - 08:30

No, a furry fortress elindítva, meglátjuk mire jut majd az egész. Lesz akit érdekel, vagy saját szórakoztatásomra írom csupán.

• 0

giphy.gif

#64 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 583 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 01 szeptember 2017 - 08:00

No, érdeklődés teljes hiányában, egyenlőre félre is lett téve a project. Mondjuk ez nem állított volna meg ha nem csúszik el csúnyán az erőd, de így semmi kedvem elölről kezdeni/megpróbálni rendbehozni. Majd ha lesz legalább egy-két érdeklődő majd újrakezdem, addig legalább tudom hogy amúgy megoldható, csak óvatosnak kell lenni.

• 0

giphy.gif

#65 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 583 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 29 november 2017 - 20:54

Nosza. Nem is olyan rég kijött a 0.44 fejletebb adventure móddal, és már lehet az erődből csapatokat küldeni a világba.

Mi több, kijött alig pár nappal utána egy Starter Pack update is hozzá (Nem egy stabil verzió a saját bevallásuk szerint.)

http://dffd.bay12gam...le.php?id=13201

A napokban tesztelni fogom. :)

• 0

giphy.gif

#66 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 583 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 08 február 2018 - 14:34

Kinn a 0.44 es verzió a Dwarf Fortressről, még mindíg nem sikerült igazából az újdonságokat tesztelni benne, de az előző mentéseket sajnos dobni kellett.

Mindenesetre világgenerálások közben sikerült egy nagyobb egységes kontinenset kihozi, majd minden olyan állatember fajjal amit akartam. (Egy maradt ki de ekkora szerencsém nem lesz mégegyszer 30-40 próbálkozás nélkül.) De már az eleve civilizált fajok közt egy érdekes lisát kapni.

Csatolt fájl  Capture.JPG   66,08K   0 Letöltések:

Nem tudok másra gondolni, minthogy egy egész faj ami így néz ki.:

Csatolt fájl  scr08.jpg   63,98K   0 Letöltések:

Szerkesztve Muzolf által: 08 február 2018 - 14:36

• 0

giphy.gif

Also tagged with one or more of these keywords: Dwarf, Fortress, Dwarf Fortress, ASCII

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó