Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Karakter generátorok

tool art

• Please log in to reply
46 válasz erre a témára

#1 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 13 június 2014 - 18:31

Jóféle karaktergenerátorok, amik az életünket is megkönnyíthetik akár.

Wyndbain-féle sárkányos
Wyndbain-féle farkasos
Gaia Online via Kieran

Szóval gyűjtögessünk...
  • 4

#2 Tautus

Tautus

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 243 Hozzászólás:

Elküldve: 13 június 2014 - 18:56

Ez hatalmas +1 ezért a linkért.
Az enyém ilyen lett (ez nem is igazán sárkány) :

N_vtelen.jpg

• 0

#3 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.218 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 13 június 2014 - 19:28

Az enyém ilyen lett :)

Welcome Zuzu:

zuzu-generated-wolf-character-2014-06-13.PNG

• 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#4 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 13 június 2014 - 20:18

megtettem amit csak tudtam :P

generator.jpg

nagyon hasznos kis cucc :D kár hogy annyira pontos nincs mint a photosop :P

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#5 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:
  • LocationValahol a fejedben! (amúgy meg Pécs)

Elküldve: 13 június 2014 - 20:19

megtettem amit csak tudtam :P

attachicon.gifgenerator.jpg

nagyon hasznos kis cucc :D kár hogy annyira pontos nincs mint a photosop :P

Hú de durva oxigén hiánya lehet, ha már a nyelve is bekékült.... :lol:

• 0

"Ki farkasok közt él, vonyítson úgy, mint a farkasok!"

Orosz közmondás

tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400.gif

Tumblr * Facebook * DeviantArt * FurAffinity * Weasyl

#6 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 13 június 2014 - 20:20

De vágjátok körbe a képet valahogy, könyörgöm.
  • 1

#7 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 13 június 2014 - 20:53

Kértem egy farkassá változtató lötyöt Dantól :P Az eredmény elég felemás lett :P

fyLnxIy.jpg

• 2

Orosz közmondás

#8 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 13 június 2014 - 21:43

Kértem egy farkassá változtató lötyöt Dantól :P Az eredmény elég felemás lett :P

Ezt elteszem emlékbe, majd előveszem a Végítélet napján.
  • 0

#9 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 13 június 2014 - 21:44

Eszeveszettül elkezdtem keresgélni az ellenszert Dan készletei közt, de sajnos csak baglyos lötyöt találtam... a bagoly az ...(igen ez egy jól elrejtett link). 

5L0pSmj.jpg

• 0

Orosz közmondás

#10 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 13 június 2014 - 22:19

Majd a sarokban egy fancy csillogós ládában találsz egy furcsa színü csillogó folyadékot. Kibontod, megiszod, majd hirtelen...
Spoiler

Gonosz vagyok.
Cucc erre.

Szerkesztve Caiwan által: 13 június 2014 - 22:21

• 0

#11 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 13 június 2014 - 22:22

Majd a sarokban egy fancy csillogós ládában találsz egy furcsa színü csillogó folyadékot. Kibontod, megiszod, majd hirtelen...

Spoiler

Gonosz vagyok.
Cucc erre.

(Sejtettem, hogy ez lesz belőle :P)

Halálra rémülök és felveszem az egyik Kínai márkájú sárkányos lötyöt... inkább keleti, mint póni!

• 0

Orosz közmondás

#12 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 13 június 2014 - 22:30

Találtam egy ilyet... http://dolphydolphia...Maker-274239998

Doll_Divine-Fantasy-Horse-Maker.jpg

• 1

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#13 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 13 június 2014 - 23:16

Hú de durva oxigén hiánya lehet, ha már a nyelve is bekékült.... :lol:

eleve kéknek akartam :D (a kannamonos kártyán nem lányeg az úgyis tökéletes :P ) mert szinte mindenem kék :3 meg így még fagyasztó erőnek is felfogható lenne hogy van nekem :P

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#14 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 14 június 2014 - 12:14

eleve kéknek akartam :D (a kannamonos kártyán nem lányeg az úgyis tökéletes :P ) mert szinte mindenem kék :3 meg így még fagyasztó erőnek is felfogható lenne hogy van nekem :P

A vörös szemöldök akkor vajon milyen erővel ruház fel?

• 0

Orosz közmondás

#15 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 14 június 2014 - 14:02

A vörös szemöldök akkor vajon milyen erővel ruház fel?

szúrós tekintet forrón tálalva ^^ így első ránézésre :)

agyvihar érkezése 3...2...1...

de az biztos hogy valami tüzes vagy erős tulajdonság esetleg bátorság avagy belső tűz... de azt sem tartom kizártnak hogy gonoszság vagy pont hogy hősiesség... a vér és a tűz színe... erő és vadság... egyszerű de nagyszerű... a szeretet és a romantika színe... egyben a tagadás és a lázadás színe (igen elkezdtem rajta gondolkodni xD ilyenkor van agyviharom :P ) egyébként sokmindent jelenthet attól függ minek fogod fel... én a kék nyelvet hidegségnek fagyasztó erőnek fogtam fel pedig lehetne mint ahogy montad oxigénhiány szorultság... akár depresszió vagy halál... a kék az hideg/rideg szín... a piros ellentéte... a fáradság és a pihenés színe... viszont a víz és az ég színe is egyben az élet és a frissesség színe... az óceán mélyén is a kék uralkodik... nemes szín ami az üdülést és a jégkrémet is magában hordja... nyáron mindent kéknek akarsz hogy hűvösebb legyen télen mindent pirosnak narancssárgának hogy melegebb legyen... ha úgy akarnánk felfogni akkor én vagyok az ellentéted :P

bár lehetne ezt még magyarázni...
ajánlom a Da Vinci Learning: "Színek sorrendben" c. sorozatát minden színt elmagyaráz képekkel és videókkal nekem tetszett :)
több színt is meg tudnék magyarázni hisz láttam az összes részt :) és meglepő módon a fekete és a barna nem az minek hinnéd de ha megtudod mi is pontosan akkor tényleg egyetértesz vele :)

fekete a színtelen szín... lehet meleg lehet hideg... semleges és sokat rejtő...
a barna meg édes... hideg és meleg... az ősz és a csokoládé színe...
a fehér az rideg... az eghangúság színe... minden szín benne van mégsincs benne egy sem...
a zöld a természet és a tavasz színe... az engedés és a tisztelet színe... valamint a betegségek és a gyógyulásé...
a narancs a jókedv és a játékosság színe... a szegénység és a gazdagságé... a hagyományé és a boldogságé...
a citromsárga az üdítők és a nap színe... a a nyár és a hangulatok színe... a figyelemfelkeltés és a társalgás színe...
a lila a bűbájok és a titokzatosság színe... egyben érdekes és érdektelen... de hangulatos és megható is...

az áttetsző is színnek számít méghozzá a tudomány és a nyílvánosság színe... a tisztaság és a becsületességé... nem rejt semmit mégis titokzatos...

ez csak egy rövid összefoglaló volt :D
ettöl sokkal többet mesélhetnék :) 15 perc alatt sokmindent elmondanak a színekről...

• 0

graphic.png

#16 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 14 június 2014 - 14:09

szúrós tekintet forrón tálalva ^^ így első ránézésre :)

agyvihar érkezése 3...2...1...

de az biztos hogy valami tüzes vagy erős tulajdonság esetleg bátorság avagy belső tűz... de azt sem tartom kizártnak hogy gonoszság vagy pont hogy hősiesség... a vér és a tűz színe... erő és vadság... egyszerű de nagyszerű... a szeretet és a romantika színe... egyben a tagadás és a lázadás színe (igen elkezdtem rajta gondolkodni xD ilyenkor van agyviharom :P ) egyébként sokmindent jelenthet attól függ minek fogod fel... én a kék nyelvet hidegségnek fagyasztó erőnek fogtam fel pedig lehetne mint ahogy montad oxigénhiány szorultság... akár depresszió vagy halál... a kék az hideg/rideg szín... a piros ellentéte... a fáradság és a pihenés színe... viszont a víz és az ég színe is egyben az élet és a frissesség színe... az óceán mélyén is a kék uralkodik... nemes szín ami az üdülést és a jégkrémet is magában hordja... nyáron mindent kéknek akarsz hogy hűvösebb legyen télen mindent pirosnak narancssárgának hogy melegebb legyen... ha úgy akarnánk felfogni akkor én vagyok az ellentéted :P

bár lehetne ezt még magyarázni...
ajánlom a Da Vinci Learning: "Színek sorrendben" c. sorozatát minden színt elmagyaráz képekkel és videókkal nekem tetszett :)
több színt is meg tudnék magyarázni hisz láttam az összes részt :) és meglepő módon a fekete és a barna nem az minek hinnéd de ha megtudod mi is pontosan akkor tényleg egyetértesz vele :)

fekete a színtelen szín... lehet meleg lehet hideg... semleges és sokat rejtő...
a barna meg édes... hideg és meleg... az ősz és a csokoládé színe...
a fehér az rideg... az eghangúság színe... minden szín benne van mégsincs benne egy sem...
a zöld a természet és a tavasz színe... az engedés és a tisztelet színe... valamint a betegségek és a gyógyulásé...
a narancs a jókedv és a játékosság színe... a szegénység és a gazdagságé... a hagyományé és a boldogságé...
a citromsárga az üdítők és a nap színe... a a nyár és a hangulatok színe... a figyelemfelkeltés és a társalgás színe...
a lila a bűbájok és a titokzatosság színe... egyben érdekes és érdektelen... de hangulatos és megható is...

az áttetsző is színnek számít méghozzá a tudomány és a nyílvánosság színe... a tisztaság és a becsületességé... nem rejt semmit mégis titokzatos...

ez csak egy rövid összefoglaló volt :D
ettöl sokkal többet mesélhetnék :) 15 perc alatt sokmindent elmondanak a színekről...

Ismrem azt a sorozatot ^_^ Jópofa, bár inkább figyelem felkeltő mint színtanilag helyes.

Amúgy meg a vörösnek a zöld az ellentéte... a fekte meg nem szín, mint ahogy a fehér sem.

Aranyos a gondolat menet. Én is hasonlóan szoktam végig járni a dolgokat, ha hírtelen elkezdenek fura dolgok motoszkálni a fejemben

• 0

Orosz közmondás

#17 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 14 június 2014 - 14:16

Ismrem azt a sorozatot ^_^ Jópofa, bár inkább figyelem felkeltő mint színtanilag helyes.

Amúgy meg a vörösnek a zöld az ellentéte... a fekte meg nem szín, mint ahogy a fehér sem.

nézőpont kérdése szerintem... és nekem iskolában is azt tanították hogy a pirosnak a kék az ellentéte... nah mindegy
a fekete meg a fehér sem szín valamint az áttetsző sem mégis használják a razokban és mégis érzékeled őket mint szinek...

• 0

graphic.png

#18 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 14 június 2014 - 14:21

nézőpont kérdése szerintem... és nekem iskolában is azt tanították hogy a pirosnak a kék az ellentéte... nah mindegy
a fekete meg a fehér sem szín valamint az áttetsző sem mégis használják a razokban és mégis érzékeled őket mint szinek...

Igen ezt tanítják, emrt a legtöbben a tűz víz ellentétre asszociálnak... de ez hibás, mert ha a kéket és a pirosat összekverejuk abból lila lesz... de ha a vöröset a zöldel, akkor az szürke, ami csak akkor lehetséges, ha a két szín egymás ellentéte (színtan és festék használat). A fekete elnyeli az össze színt (színek összesége) a fehér pedig visszaveri (színek ihánya) ezértn me lehet őket önálló színként kezelni. Az átlátszó pedig csak  egy fénytörő felület és életemben eddig csak egyszer halottam, hogy szinként kezelték... de akkor is teljesen lesokkolt a dolog... :P

• 0

Orosz közmondás

#19 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 14 június 2014 - 14:30

Egyik szín se ellentéte a másiknak, mert növekvő hullámhosszokról van szó... Szóval van egy eleje, meg egy vége, de nincsenek rajta ellentétek. Ami a piros és a zöld színt illeti, ott arról van szó, hogy az idegrendszerünkben van egy szűrő ami nem engedi, hogy piros és zöld szín információ egyszerre menjen át rajta.
  • 0

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#20 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 14 június 2014 - 14:49

Egyik szín se ellentéte a másiknak, mert növekvő hullámhosszokról van szó... Szóval van egy eleje, meg egy vége, de nincsenek rajta ellentétek. Ami a piros és a zöld színt illeti, ott arról van szó, hogy az idegrendszerünkben van egy szűrő ami nem engedi, hogy piros és zöld szín információ egyszerre menjen át rajta.

Most mondhattam volna azt neki, hogy komplementer színek, de azzal nem sokat kezdett volna ezért konyha nyelven fogalmaztam meg amennyire tudtam :P

Amúgy is azzal a hullámhosszal az a gond, hogy a belőle kapott eredeti színkörből hiányzik a bíbor... anélkül pedig én élni nem bírnék (tudom, hogy a bíbornak van hullám hossza, csak éppen színtanilag elemzem a dogloakt eléggé sajátos módon).

• 0

Orosz közmondás

Also tagged with one or more of these keywords: tool, art

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó