Ugrás a tartalomhoz

Fotó

RPG-s aranyköpések

RPG fullruns hódok

• Please log in to reply
65 válasz erre a témára

#1 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:
  • LocationValahol a fejedben! (amúgy meg Pécs)

Elküldve: 31 május 2014 - 11:12

Most ezeket itt hagyom...  

Shadowrun

JK1 az amnéziás karakter rájön, hogy alakváltó (farkas).

JK2 (ork utcai szamuráj, a kényszer lakótársa JK1-nek) ezzel reagálja le. - Akkor már tudjuk miért szereted annyira hátulról...

Előző karakter páros:

JK1: - F**zomat beléd te rohadék. 

JK2: - Az neked úgy tudtam nincs...

JK1: - Nem érdekel, akkor növesztek! 

JK (Szergej, az orosz tünde nindzsa): - Ájulásba rúgom nehogy felébredjen. 

JK (DEKÁS, akinek kisütötték az agyát a fekete jegek a mátrixban) - Szerintem akkor is túl lehet élni az agyhalált! 

Vampire the masquerade

JK : - Be kellene törni egy kiskereskedésbe venni egy gumicsizmát.

JK: - Keressük a kutatást. 

JK1: - Dögölj meg!

JK2: - Megvolt. Esetleg még valamit? 

Merlin

JK1 (Domons papnő): - Mondjuk a faterom szigonya villámokat is szór! 

JK2 (vándor): - Na persze a faterod Triton! És ki vagy te Pocahontas!

JK: - Én kiviteleztem az összes problémát! (pont az ellenkezőjét akartam mondani)

KM: - És akkor most egyenesen lesétáltok a szakadékba. 

KM: - A jutalmatok pedig egy mágikus féltégla! 

JK: - Álcázom magam egy másik emberré. 

JK: -Telepatikusan szólok nekik(alvó társainak), nehogy felébresszem őket.

JK utolsó mondása: - Engem biztos nem fognak bántani... túlságosan is szép vagyok... 

D&D

NJK (démon)- Örök kárhozatra vagy ítélve! 

JK (törpe barbár): - Zsír! 

JK1: - De ő a barátom!

JK2: - Attól még megeheted. 

KM: - És akkor elkezd felétek özönleni (kockadobás)... uhm... két goblin. 

• 4

"Ki farkasok közt él, vonyítson úgy, mint a farkasok!"

Orosz közmondás

tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400.gif

Tumblr * Facebook * DeviantArt * FurAffinity * Weasyl

#2 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 31 május 2014 - 16:03

Most ezeket itt hagyom...  

[Aranyköpések]

Nekem is volt egy pár ami nagyon szép volt :)

legtöbb így egybefüggően jött ezért most is egy hosszabb részletet írok le hátha így jobban megértitek miért is vicces annyira xD

Küzdelem közepén egy erős fegyveremnek dobok Támadót... 70-es a fegyver dobok neki még pluszba 60-at és fejlövési bónuszt is kapok 30 sebzést... golyónként
Az ellenfél egy hatalmas óriás volt 200 HP-vel előttem levittek neki ~100-at akárhol találol el meghal :P

Mesélő: "És amikor meghúzod a ravaszt...*kockadobás* 1 golyó repül a hatalmas óriás... *kockadobás* feje felé majd... *kockadobás* így sutty! Elrepül... *kockadobás* 7 méterre mellette."
JK1(Igor,Orosz szeszkazán): "Bizos nagyon fújt a szél..."
JK2(Én,Igor, antropomorf farkas, valami tesztalany, katonai felszerelésben, vonalkódolva): "Megzavart hogy pár perce ráhánytál a fejemre..."

JK3(Alter Atya, JK2-t elkeresztelte Igornak, fegyvertelen, túristakísérő): "Amíg itt társalogtok észre se veszitek hogy az óriás támad?"

Mesélő: "És ekkor az óriás felétek hajított egy nagy adag havat olyan 2 tonnát... kockadobást kérek szerencsére *kockadobás tőlünk* A lavina betemeti Alter atyát és Igort" -én közbe vágok- "Melyiket?" -mesélő folytatja- "Alter atyát és a részeg Igort 3 körre."
-megy a csata 3 köre-
Mesélő: "És az óriás ismét hajítja a havat! kockadobást kérek szerencsére *kockadobás* Alter atya és a részeges Igor épp hogy csak kimásztak a hó alól le se seperték magukat máris újra alá kerültek."
JK2: "Most mindent nekem kell csinálnom!?"
JK1: "mmmmpphf hmmjp!"
JK2: "Ezt igennek veszem..."
-megy tovább a csata-

Mesélő: "És ekkor mindannyian meghúzzátok a ravaszt és *kockadobás* JK1 egy tárat *kockadobás* JK2 2 tárat *kockadobás* JK3 2 miatyánkot zúdít rá az óriásra aki az első találat után meghal és amíg a lábán áll ti szétsorozzátok és cafatokra hullik szét."

JK1: "Ejnye.. ezt aztán szétszedtük!"

JK3: "...Ámen. *majd ránéz a tetemre* Juj de ronda! mingyárt... *hányás* blöööaaaa!"
JK2: "Atyám! Mit evett hogy ilyen ronda!?"
JK3: "Ez nem a gyomrom tartalma... ez maga a gyomrom!"

Ez még az első játékomból származik de azóta is megmaradt bennem :D

• 1

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#3 Niohoggr

Niohoggr

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 31 május 2014 - 16:37

MAGUS:

JK: -Ez egy illuzió ... Öljük meg magunkat!

JK-k egy labirintusban találnak egy nagyobbacska termet.

JK: -Akkor a szokásos taktika: beállunk az ajtóba és teledobáljuk szeméttel.

JK-k szökést terveznek a börtönből kifelé, ételmérgezést akarnak okozni. Eljő a nagy nap és átnézik a tervet.

JK: -Rendben, már két hete rohasztom a húst a lábaim között.

JK-k kirámolnak egy Domvik templomot.

Ranagol Pap: -Minden mozdithatót felpakolunk a szekérre és elhúzunk mielőtt megjönne a hogyishivják lovag... az a ... hmm, elfelejtettem.

Harcművész: -Akinek embernyi kardja van, talpig páncélban és az ablakból néz minket?

Ranagol Pap: -Most ne foglalkozzunk a részletekkel!

Pár perccel később, ugyanott, de már a pincében egy domvik lovag különitmény elől elbújva.

Ranagol pap: -Ahhoz hogy a varázslat igazán működjön fel kellene hergelni a lovagot... De hogyan?

Részeg törpe harcos: -Sz*rnom kell. De itt... *körbenéz* Nincs mivel ...

Boszorkánymester: -Tessék, használd ezt. A lovag kedveséé volt. Ha végeztél az egészet hajitsd ki a csapóajtón.

Ranagol pap: -Akkor ez meg is volna.

Verge:

Krelior (bogár) gépész és egy tallariai (testileg gyenge, visszahuzódó pszionikus faj) lebegőt lopnak. Sikeresen feltörték, de egyik sem tudja vezetni.

Krelior: -Hát... El tudom inditani, egész egyszerű szerkezet. De fogalmam sincs, hogyan kell vezetni. Neked nagyobb az Intelligenciád, mint nekem?

Tallariai: - Az enyém nagyobb. Akkor vezetek én. De... Heggesszük be az ajtókat, nehogy esetleg kiessünk.

Ez meg is történt, nagy nehezen néhány intpróba után meg is érkeznek a célhoz. Leszállásnál:

Tallariai: -Na figyeld apádat, hogy lerakja a gépmadarat!

*Dob... kritikus rontás, a gépet gyakorlatilag a hasára csapja a betonon. Éledeznek mire már körbevették őket fegyveresek, talpig páncélban.*

Milícia: -Szálljanak ki feltartott kézzel!

*Ajtók próbálgatása.*

Tallariai: -Elnézést uram, de az nem fog menni. Be vannak heggesztve...

JK egy "sikeres" üzlet után, játékon kivül:

-Juhéj, eladtam a társaim! ... Megint!

Négy JK megérkezik egy állomásra. Kis idő múlva, az egyik információs képernyőn a belső kamerák felvételei és a bemondó narrációja:

-Alig fél órája négy félkegyelmű ámokfutásba kezdett a promenádon. Miután illegális lőfegyvereikkel nyolc személyt halálosan, többeket pedig életveszélyesen megsebesítettek bezárták magukat az egyik külső gyűrűn levő zsilipkamrába.

JK, büszkén: -Ezek mi vagyunk!

JK-k egymás között:

-Egyszer úgyis elalszol...

JK-k egymás között:

JK1: -Hullagyalázó vagy.

JK2: -Nem baj.

Tallariai és társai elmennek csapni egy görbe estét. Már van bennük jócskán, amikor megérkeznek egy szállodába, kibérelik a legdrágább lakosztályok egyikét. Kurváznának és valamiképpen a tallariaira hárul a szervezés feladata. Megkisérli összeszedni magát.

*Egészségpróba ... Nincs meg, de sikeresen tárcsáz.*

A kommunikátor másik végén a következőket hallani:

*artikulálatlan üvöltözés és röhögés*

-Quoreai szajha! 

Megilletődött recepeciós: 

-De hát... én nem is vagyok quoreai!

*vonal megszakad*

Tallariai a társainak:

-Srácok, jó lesz vigyázni a recepcióssal, most szajháztam le.

Nem túl kreativ JK-kat elfogják a rendőrök és külön-külön hallgatják ki őket.

Rendőr:-Neve?

JK: -X Y.

Rendőr a fejét fogja: -Maga már a harmadik...

Szerkesztve Niohoggr által: 31 május 2014 - 16:43

• 2

#4 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 31 május 2014 - 16:58

egy kis Vampire...

JK1 – Ganrgel nyomozó – (nikotinfüggő és korház fóbiás (igen ez voltam én))

JK2 – Gangrel extrémsportoló nő (jég királynő szindróma – fagyos érintés + hűvös szellő)

JK 3 – Giovanni maffiózó (Sánta és mindig máshogy adja elő a történetet, arról hogy hogyan nyomorodott meg)

JK4 – Brujah kidobó ember (ír kemény gyerek, gúnyneve - trezor)

JK5 – Noszferatu nő hacker (Ezt nem lehet szavakba önteni)

JK6 – Tremere Bróker (akit a fél banda Ventrúnak hisz)

JK7 – EZ a karakter csak egy alkalommal volt jelen, de akkor nagyon ütött. Már magában is kiveri a biztosítékot csak ezért lesz említve (az ő helyére lép be JK6) – Malkavita társadalomkritikus, hacker és konspirációs elméleteket gyártó blogger (pranoid és nem hisz a vámpírokban, Úgy véli, hogy ő az állam elrontott szuperkatona projektjeinek egyik végterméke (áldozata) és azt hiszi, hogy van magyarázat az állapotára (génmanipuláció). Egyfolytában mindenkitől információt akar gyűjteni, hogy össze tudja illeszteni a nagy elméletet, mely felfedi az összes igazságot. A kamarillát egy a szabadkőművesekhez hasonló titkos társaságnak véli és a csapat társait folyamatosan meg akarja győzni arról, hogy vámpírok nem léteznek. )

JK4 bemutatkozik – Úgy nézek, ki mint egy két ajtós szekrény… - Azóta is trezornak hívják.

JK5 első kérdése mikor belép a játékban – Este van?

JK7 az első alkalom közepén JK5höz – Ez izé egy nő?

JK1 – Rendben akkor a felderítés céljából verébbé változom és…
JK2 – Nem varjúvá?
JK1 – Nem azt mondtam?

JK1 és 2 osonnak egy szelőzőben. Mind a két gangrel legalább 5 sikert hoz össze lopkodásra így nem kell igazán félniük attól, hogy bárkinek is feltűnik (hozzá teszem JK1 most is VERÉB (VARJÚ) alakjában volt), mikor megszólal JK2 játékon kívül. – Amúgy vágjátok, hogy nekem fel van véve a kísértet hátrány?

Dúl a csata egy raktárépület irodájában. Km kérdi, a csapattól ki mit csinál. Mindenki megy sorban és elmondja, mit szándékozik csinálni. Végül elérünk JK1-hez, aki az előző körben sikerrel előrántotta a revolverét és fedezékbe bújt. JK1 kihúzza magát – Én kijelentem hangosan hogy nem erre szerződtem. – A tűzpárbaj közepén többet már nem óhajtott cselekedni.

A csapat ki akar jutni az előbbi épületből, ami már lángokban áll. JK5 már pánikba esett és kirohant, de a többiek a második szinten ragadtak. Végül úgy döntenek, hogy kifognak ugrani az ablakon. JK1 nekirohan azzal az elképzeléssel a fejében, hogy majd úgy fog kiugrani az ablakon, mint a filmekben. Már neki iramodott, de közvetlenül az ablak előtt megtorpan, és inkább úgy dönt, hogy kinyitja az ablakot. A többiek kérdőn néznek rá. – Tudjátok félúton eszembe jutott, hogy hülyén nézne ki, ha véletlenül lepattannék a golyóálló üvegről.

Az előbbi felállás. KM kérdi, hogy hogyan szándékoznak távozni az ablakon keresztül.
JK6 – Kimászok, keresek valami fogódzkodó és óvatosan lemászok.
JK2 – Szerintem 4-es ügyességgel és atlétikával, csak lejutok valahogy.
JK1 türelmesen végig hallgatja a többieket. KM rákérdez –és te, hogy akarsz kijutni?
JK1 – Mindig is ki akartam próbálni milyen kiugrani egy lángoló épületből.

Információt kellene gyűjteni rejtélyes halálesetekről. JK3-ban felmerül az ötlet, hogy lehet, be kellene törni a rendőrségi adatbázisba.
JK3 – Ha már van egy zseniális hackerünk…
JK5 a háttérben a következőt ismételgeti, miközben elszántál tapsol – PILLANGÓ-PILLANGÓ-PILLANGÓ!

JK5 – Menjünk, és ott keressük a kutatást.

JK5 – Egyezkedik egy másik nosferatuval információért. – Ha meg mondod, hol van a bunker, akkor kapsz egy puszit a buksidra. (Az informátor fél óra múlva személyesen jelent meg az a kért adatokkal.)

Az előbbi eset után a nosferatu informátor személyesen jön el átadni a kért térképeket. Miután meg kapta a puszit a város egyetlen noszferatu nőjétől, a háttérben álldogáló két játékos (JK1-2) összenéz és JK1 csak ennyit mond. – Vegyük úgy, hogy én ezt nem láttam.

Lekészülnek menni a csatornába, mikor előtör JK1-ből a tisztaság mánia (ez érdekes mert ő volt a csapat egyetlen csövese). 

JK1 – Lehet, be kellene törni egy kis kereskedésbe és venni egy gumicsizmát.

• 0

Orosz közmondás

#5 KekPafrany

KekPafrany

Free Fern

• Administrators
  • 2.187 Hozzászólás:
  • LocationHome sweet home <3

Elküldve: 31 május 2014 - 19:26

Earthdawn - az ókori időkben játszódó fentezi horror, történelmi érdekességképp: a Shadowrun világának régmúltja

Felszállva az égi hajóra:

Jk: - "Én vagyok a kormányos!" 
Njk: - "Akkor ő kicsoda?" -és rámutat az igazi kormányosra 
Jk: - "Zavaró tényező..."

Elementál őrzi az ajtót

Km: - "Az ajtó néz téged." 
Vari: - "És jóképű?" 
Km: - "Hmm. Ja."
Harcos: - "És szebb mint én?"
Km: - "Az ajtó karmát rak a karizmapróbájába."

Jk1: - "Szétverjük, vagy megpróbáljuk kinyitni?"
Jk2: - "Ha akarna sem tudna kinyílni." 
Jk1: - "Á, kizárt."

Kaland végén:
Harcos: -"Nekem sok LP jár, mert szebb voltam, mint az ajtó. De tényleg, úgy fognak rám emlékezni, mint aki szebb az ajtónál."

Éheznek:

Jk1: -"Meg kéne kérni az elementaristát, hogy kérdezze meg a bogyót, hogy ehető-e" 
Jk2: -"Bogyó azt mondaná: Nem, nem, mérgező vagyok, sőt, ha hozzám nyúlsz le is lőlek"

Egyéb ED-s mondások:

- "Mi a szélmalomharc ED-s megfelelője?"
- "Komoly beszélgetés egy windlinggel.. "
- "Vagy vicces beszélgetés egy trollal.."

"Együttvérzünk.." (félájultan egy rakáson)

"Megpróbálok úgy ütni, hogy ne sérüljön a bundája.." (sok szerencsét hozzá)

Km a szélszerzethez -"Bedobott az elf az ablakon" 
Szélszerzet: -"Hálaégnek, legalább célozni tud..."

"Tényleg felderítő vagy. Amint megláttalak, felderültem"

• 3

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#6 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 31 május 2014 - 21:27

Ha már így meg lett említve a Shadowrun, akkor már előkerestem egy régi játékból összegyűjtött arany mondatokat. 

Ez most egy gyűjtemény lesz egy végigjátszott modul legjobb párosának hülyeségeivel. JK1 én voltam és JK2-vel alkotott párosunk végig sziporkázott a játékok során. Igaz kicsit egy síkra mentek a poénok (rám), de azért született egykét ötletes is. A két karakter kapcsolata se veled, se nélküled elven működött és ezzel nagyon szépen sikerült megfűszereznünk a játékot.

A páros: Amnéziás alakváltó farkas (JK1) és az ork utcai szamuráj (JK2).

JK3 Jármű RIGÓ törpe és JK 4 a csapat tünde sámánja (aki alkoholista volt, és józanul nem tudott varázsolni).

JK2 – Te még emlékszel, melyik irányból jöttünk?

JK1 – Én sosem felejtek!

JK1 – Még mennyi tárad maradt?

JK2 – Hát… *számol, majd elfintorodik*… legalább annyi, mint ahány sor lenne a te önéletrajzodban.

JK1-JK2-höz miután kiderül, hogy JK2-nek az összes végtagja kibernetikus. - Te még a pöcsödet is lecserélted?

JK1 miután a csapat durván lekezelte. – Tessék, csak bánjatok úgy velem, mint egy kivert kutyával!

Közben a KM sejtelmesen elmosolyodik. - Közel jársz az igazsághoz.

JK2 – nesze itt a tartalék mobilom (a másik a fejébe volt beépítve) hívd fel a megbízót és kérdezd meg, hogy most mi a p**sa van….

JK1 – Még is hogyan?

JK2 - Ne mond, hogy nem tudod, hogyan kell kezelni egy mobil telefont? Isten verjen meg téged te ostoba liba… ennyire nem lehet szőkének lenni.

JK1 – Nem emlékszem rá, hogy egyszer is említetted volna a megbízó telefonszámát. (és ahogy kiderült egyedül a JK3 tudta a telefon számot, aki a völgy másik végében várakozott az eltévedt JK1-2-re, míg JK4 már alkohol mámorban fetrengett a gépkocsi hátuljában).  

JK2 - Nesze fogd ezt és, ha jön valaki, lődd le.

JK1 – Én még sosem fogtam fegyvert a kezembe…

JK2 – És azt meg honnan a fenéből tudod? Csak nem visszatértek az emlékeid?

JK1 miután rájött arra, hogy még is micsoda, rendezett egy kisebb kiakadást (Mivel a KM- útközben adta meg a karakter tulajdonságait ezért nem nagyon derültek ki a dolgok ez idáig). JK2 így próbálja vigasztalni. – Ha nagyon lehangoltnak érzed magad, akkor kaphatsz tőlem valami gumi állatot, vagy elvihetlek sétálni…

JK3 – Akkor repüljünk!

JK1 – Ügy tudtam, hogy ez egy terepjáró nem repülőgép…

JK4 – Ez a járgány fullextrás szivi. Ne légy már ennyire egysíkú! Annyira terepjáró, hogy repülni is tud, sőt még az űr sem akadály neki! 

JK1 már egy ideje együtt lakik JK2-vel kényszerből. A múltja még mindig homályos, de legalább már tudja micsoda. JK2 folyamatosan azzal viccelődik, hogy JK1 lényegében egy állat. JK1 egy hónap együtt élés után ezt közli vele. –  Ha még egyszer megszólalsz, leharapok rólad az utolsó még átműtetlen végtagod.

JK2 - Ha nem leszel jó farkas, akkor a küszöbön alszol.  

JK2 – A legyező alakzatban való szétterülés nem azt jelenti, hogy hasra vágod magad és úgy teszel, mint egy legyező…

JK1 – Szerintem követ minket valaki…

JK2 – Hát persze hogy követ minket valaki, hisz mi megyünk legelöl. (Két percen belül rajtaütés áldozata lett a teljes csapat.)

JK1 első sikere a fegyverrel. Felugrik és a következőt kurjantja. - Ez az, eltaláltam valakit! – A következő pillanatban egy fél tárat ürít bele az ellenfél… még szerencse, hogy az alakváltók rendelkeznek regenerációs képességgel.

JK3 célozgat JK2-nek: - Na és megtanítottad már pitizni?

JK2 oktatja JK1-et - Ha az ellenség menekülőre foglya azt csak fejvesztve teheti! – ezután JK1 kezébe nyom egy kardot…

JK3 – Ti már elgondolkoztatok azon a lehetőségen, hogy kirakjuk JK1-et, az út szélére és elhajtsunk.

JK1 – Már megbocsáss, de én is itt vagyok…

JK3 – Áh, egy beszélő kutya! (Azután JK1 még elmotyogta, hogy valójában farkas, de azzal senki sem törődött, mert jobban lefoglalta a csapatot az, hogy fuldoklásig röhögjenek (ezt játékon belül és kívül (csak JK1 nem nevetett sehol)))

JK4 a csapat sámánja a JK1-2-höz játékon kívül: - Kár hogy nem papot csináltam, különben már rég összeadhattalak volna titeket.

JK3 miközben az autópályán száguldoznak. – Hajoljon már ki valaki az ablakon, mert lövik a seggünk! Ne JK1, ne te! Te úgy is csak a nyelvedet lógatnád a szélben… - Ezután JK1 letámadta JK3-et aki ettől elvesztette a kocsi felett az irányítást és beleborultak az árokba.

JK2 haldoklik utolsó szavai JK1-hez. - A ház lehet… csak ígérd, meg hogy a gyerekeknek nem esik semmi baja…

JK1 szeme elkerekedik – Milyen gyerekek? – kérdezi teljes döbbenettel.

JK2 nagy sóhaj – Te hülye szuka… hát a gépkarabély gyűjteményem…

Azután már csak egy alkalomra ültünk össze, hogy befejezzük a modult. Ott már nem nagyon voltak ilyen érdekes párbeszédek és mondatok. Sajna a Shadowrun egy olyan játék ahol, ha valaki kiesik az induló csapatból, akkor a játék elveszti az értelmét. Ez a játék számunkra egy csapatjáték, egy karakter dráma. A történetek során megszültet karakterek nem csak lézengenek, hanem bajtársak lesznek és jó barátok… egy barát elvesztése pedig a kaland végét is jelentheti. 

Szerkesztve Fullruns által: 31 május 2014 - 21:29

• 0

Orosz közmondás

#7 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 31 május 2014 - 22:22

A történetek során megszültet karakterek nem csak lézengenek, hanem bajtársak lesznek és jó barátok… egy barát elvesztése pedig a kaland végét is jelentheti. 

(és ahogy kiderült egyedül a JK3 tudta a telefon számot, aki a völgy másik végében várakozott az eltévedt JK1-2-re, míg JK4 már alkohol mámorban fetrengett a gépkocsi hátuljában).  

Ez akkor hogy is van? :P

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#8 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 31 május 2014 - 22:39

Tubika azért ennyire nem kell szó szerint venni :D 

• 1

Orosz közmondás

#9 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 31 május 2014 - 23:37

Tubika azért ennyire nem kell szó szerint venni :D

Csak érdekelt :P meg amúgy is ha aranyköpések akkor gondoltam nem baj ha kiemelem :)

• 0

graphic.png

#10 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 01 június 2014 - 09:36

Csak érdekelt :P meg amúgy is ha aranyköpések akkor gondoltam nem baj ha kiemelem :)

Nyugodtan :D

Shadowrun eleve egy olyan játék ahol mindennél előbb van a csapatmunka és bajtársiasság (ahogy látod még a shiping sincs kizárva :D ). Ezt a játékot csapatmunka és bizalom nélkül nem lehet játszani :) még a kényszer szövetség is jobb, mintha a játékosok állandóan azon lennének, hogy öljék meg az alkalmi társukat a nagyobb részesedés ért (volt már ilyen játékban részem, azóta sem játszottam azzal a csapattal). Ez csak eszembe juttat egy párbeszédet az egyik első SR-játékomból. 

JK1 a csapat dekása hatalmasat bénázik és a rendőrségi kapcsolatára van szüksége, hogy eltüntesse a nyomokat, de cserébe ez a tag is kér valamit. JK2 (Szergej az orosz tünde nindzsa) rákényszerül, hogy segítsen JK1-nek, hogy elsimítsák a dolgokat. JK2 nem különösebben volt oda a kénszer (ráadásul ingyen) munkáért és ennek hangot is adott miközben a JK1 a maximum Zsiguli méretű kocsijában utaztak. 

JK2- Egyszer megfoglak ölni. 

JK1 teljes beletörődéssel - Tudom. 

• 0

Orosz közmondás

#11 KekPafrany

KekPafrany

Free Fern

• Administrators
  • 2.187 Hozzászólás:

Elküldve: 01 június 2014 - 10:15

M.a.g.u.s. - ezekből rengeteg született régen, próbáltam szelektálni, de.. elnézést mindenkitől :3

"Nem a lantom nagy, hanem én!"

Jk1 (hím) - "Járok egyet. "
Jk2 (szintén hím) - "Mi van, ha járok veled?"

"Beraktuk a halottakat a hercegbe" 

"Te, szentfényvesztő!"

"Olvass írhatóan!"

"A kovácslegény arról híres, hogy ő tanonc"

Paplovag: "Láthatatlanság, csendvarázs, és most beijesztek neki!"

"Jön szembe egy ajtó? Ezt nem mondtad!"

"Úgyis vizes tűzön ugrasz át.." 

"Kiugrom az ablakon és imádkozom"

KM: "Itt van egy fal, amin nem láttok át"

- "10-20 céhház van a városban.. "
- "Házaljunk!"

"Hátranéztek: lódobogás.."

"Mi van, ha egy magas hadvezetés fokkal rendelkező ember azt mondja egy élőholt hadseregnek, hogy 'Oszolj!' ?"

"Jesszusom a polgármestert dugtad meg?"

Km a Darton paplovagnak: "A tűzvarázsló próbál valami üvegcsét lenyomni a torkodon.." 

"Odaértünk egy 10 km magas tóhoz."

"Egy kígyó szaladgál a fűben.."

"Hogy teremtek Galradzsa hitű asztalkát? Hát térülj, térülj asztalkám!"

"Majd beszállok hátulról" (mint a "polgármesternél"?)

"-Ha őket megölöd, tudod mit fogsz venni a polgármestertől? 
-Ööö.... vérmintát?" (megjegyzem, ez már egy MÁSIK polgármester)

- "Megdobta az egészségpróbát" (hatás így: merevgörcs) 
- "Akkor merevedési problémái lesznek..."

"NJK-k nem fognak besegíteni, mert nem érnek rá. Éppen hány, közben balkézzel fogja a tökét, jobbkézzel dörzsöli a szemét, mert belement valami, és szemrehányja magát... Szemrehányás!" 
(mesélői monológ)

"Ájult polgármester...Rajta kuporog egy kopasz nő, és próbálja életre kelteni" (nem csoda, hogy inkább ájult maradt)

"Lapíts lazuli" (boszorka, jobb ha meghúzod magad)

"Ne azt nézzük, hogy mi LEHET, hanem azt, hogy MI!!!" 
(türelmetlen jk)

"Szedjétek össze magatokat!!! ...Leprások kizárva" 

"Megyek, eszek egy falat" (-ot)

JK1: "-Én mélyen alszom.." 
JK2 "-Mindannyian mélyen alszunk..." 
JK3 "-Te halott vagy!" (tetszhalál)

"A botom állítva ott van mellettem..." (Hűűűha)

"Tök jó, vannak statisztikus pajzsaitok" 

- "Öt perc. "
- "Nem igaz!! Harminc kör!" 
(nem mindegy, hogy Tiszadobon löknek ki a vonatból, vagy Tiszalökön dobnak ki?)

Beszélő varázsfegyver
JK: - "Szarok rá!"
KM: - "Van egy egóval rendelkező szaros mágikus kardod.." 

- "3 nap alatt átértek, hajó az út... "
- "Csomóval..."

- "Mi kell? Mit veszel? "
- "Egy-két oldal papírost.. "
- "Mégis, pontosan? "
- "Öt oldal... "
- "Szóval két és fél lap?!"

Fura áldozókör
Slan: - "Mi történik akkor, ha őt leültetem a háromszög közepébe? Mit súg a hatodik érzékem? "
Varázsló éhesen: - "Van még csirke?"

"Cserediákok vagyunk Kránból, nekromanciát tanulni jöttünk ide.." 

- "Most itt hagyjátok a 2 leggyengébb csajszit?" (két nő, egy hím, és egy nemet megváltoztató gyűrű) 
-"3 leggyengébb csaj.."

- "Hogy haltál meg?"
(felejtés csókja) 
- "Nem tudom, nem emlékszem..."

"Ő most nem hímez, hanem hímezget" (sikertelen hódítási kísérlet)

"Slan kard, szent tőr" 

"Francba, azt hittem már lehet gyakni!"
(az igazi élet jellem)

- "Találtok egy Thar-templomot. "
- "Megyek tarhálni"
(tényleg megtette)

Jk: - "Miről beszélgetnek?"
Km: - "Igazából semmi értelmesről. "
Jk: - "Olyat én is tudok, nem?"
(ez a párbeszéd igazolja)

"Annyi alsó szoknya van rajta, hogy 10-es sfé-t ad!" 

- "Kopasz illető"
- "Hát Thar..."

"Nadro Oroszt... vagy Nadro Urost keresem" 
(végül abban maradtunk, hogy az njk neve Orosz Nadrág)

Varázsló: - "Csak legyintek."
Másik jk: - "Balkézzel?"

"Sok az orgyilkos, meg a levágott orrú ember..."

"Pyarroni Tikosszolgálat - Pyarronból hozzák a csirkét"

Jk1: - "Újabb egós kard."
Jk2: - "Milyen dedós kard?"
Jk3: - "Legós kard."

"A harmadik szint a második"

"Dilinyó..." (D'Litto helyett, ej-ej, ezek a nevek...)

"Kismadarasnak legközelebb pszível javítom az egyik képességét: humorérzék"

"Nyomok rá egy Jann-varázst" (csendvarázst)

Boszorka: "Nézzük meg a hullaszagot!" 

"Feltárgyalta magát" (vagyis varázsgyűrűt használt)

Km: - "Szokásos??? Mi a szokásos sorrend?"
Paplovag: - "Én megyek hátul.."

Jk: - "Kinyitom a koporsót." 
Km: - "Nem fogod elhinni, van benne egy hulla..."

Jk: - "Km, elkezdek varázsolni.. 
Km: - "Mit?" 
Jk: - "Még nem tudom.." 

Jk: "Én vagyok Arel" (Ambíciózus tervek)

- "Belső időben az anyagcseréje is gyorsabb.. "
- "Beszarás.."

"Hosentroger" (Még mindig az Orosz Nadrág.. azaz Nadro Uros neve okozott problémát)

"Hétfőn írunk dogából" (ezért vasárnap reggel nem állunk a helyzet magaslatán)

"Adjuk ki magunkat kalandozó csapatnak?... Nehéz lesz" (az ám)

- "Ketten paráznak."
- "Parajelenség.. "
- "Paralízis jobb lenne.." (rettegés szava)

"Én is sajnálom a pszí pontot, ezért rohanok egy asztallal.."

"Levetkőztesselek?" (két hím dzsenn kommunikál a harc közepén)

"Lábad között megállt.." (..a lándzsa)

- "Csak nehogy ők terítsenek le téged.. "
- "Csak nincsenek mágikus nyílvesszőik.." 
(csak utolsó mondás)

"Akarok csinálni egy fuldoklót.." 

"A lovamon van olyanom, hogy 'kis edény'..." 
(költői neve a küblinek)

"-Mi a természetes halál? 
-Ha a boszorkány elmegy Shadonba, természetesen meghal.." 

"Én láthatatlan vagyok evilági lények előtt, te meg kussban vagy!" 
(Csendvarázs..)

- "Yneven milyen a törökülés?"
- "Dzsadülés"

"Nehogy lelőjj mindenkit, inkább őt lődd le kétszer.."

"Beállsz teljes védekezésbe, hogy támadhass.."

Jk a Km-hez: - "Ezt a karaktered mondta, vagy te?"
Km: - "Jaaa, majd megüzeni pszível.."

"Humus sapiens" 
(az élőholt latin neve)

Varázsló: - "Elüvöltöm, hogy roham, oszt' berohanok.." 
(utcsó lehetetett volna)

"De jó, hogy nem láttam, amikor láthatatlan voltál!"

"Nézz már rám, úgy nézek ki, mint a szomszéd néni!"

Km a vándor paphoz: - "Hozzád nem igazán jönnek közelharcra, inkább megdobálnak" 

"Ne a tőrt lődd le, hanem azt, aki dobja a tőrt! ...az nagyobb"

"Inkább jöjjenek neked szemből, mint nekem hátulról"

"..jó, azok rettegnek tőlem, azoktól nem lesz gond." 
(utcsó mondás?)

"Összetartozás emésztőrendszerrel"

"Sebez 13-at... 'Auu' mondja aztán ennyi.."

"Vigyázz vele.. eszméletlen nagy harcos.."

"Hótrészeg vagyok, és amúgy sincs ötletem.."

Jk1: - "Tudok róla, hogy ő varázsló?"
Km (jk2-höz): - "Lőttél már el varázslatot sikeresen?"

- "Nekem itt van szobám! "
- "Mióta? "
- "9 réz óta.."

"Te sokszagú úristen"

Kháltól kérdik: -Pamutgombolyagtól beindulsz?

"Neked mondom khál, mert te okosabb vagy.." 

KM: - "A fogadóban szintenként 20 szoba van. "
Jk: - "Én 6-os szintű vagyok..."

"Fáradtak vagyunk, mer' reggel van.."

Lopás: 00-ás dobás.. 
"Utcán ott egy ló, tolvaj lány megfogja a kantárszárát, és elkezdi elvezetni.. (ellopni) A lovon ülő csázó csak bambán néz, hogy 
'Höööö?!' majd elkapja a röhögőroham... 
Majd amikor a lány már azt hiszi, övé a ló, szól a csávó, hogy: 
- "Bocsika, de én nem arra megyek..."

Km: "Hogy mondják a térképészek? Nyugat-északnyugat... Hogy te is értsd: lefele és balra.."

"Elkezdek rosszul nézni rá" 
(elkezdek csúnyán lenni)

Jk: - "Milyen itt a közbiztonság?" 
Km: - "Mivel még mindig szabadon mászkálhatsz, ezért nem túl jó."

Jk1: - "Basszus, el kellett volna hozzuk a pajzsát a nomádnak.. "
Jk2: - "De mindent elhoztunk..." 
Jk1: - "A statikus pajzsát!"

Kezdő Km: - "Egy ember próbálja túlordítani a tömeget, hogy a karavánhoz embereket keresnek, és fogadjátok el, hogy elkezdődjön a kaland."

• 5

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#12 Temblimir

Temblimir

Member

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:
  • Locationsomewhere in the majestic sea of the internet

Elküldve: 01 június 2014 - 10:47

egy kis Vampire...

JK7 – EZ a karakter csak egy alkalommal volt jelen, de akkor nagyon ütött. Már magában is kiveri a biztosítékot csak ezért lesz említve (az ő helyére lép be JK6) – Malkavita társadalomkritikus, hacker és konspirációs elméleteket gyártó blogger (pranoid és nem hisz a vámpírokban, Úgy véli, hogy ő az állam elrontott szuperkatona projektjeinek egyik végterméke (áldozata) és azt hiszi, hogy van magyarázat az állapotára (génmanipuláció). Egyfolytában mindenkitől információt akar gyűjteni, hogy össze tudja illeszteni a nagy elméletet, mely felfedi az összes igazságot. A kamarillát egy a szabadkőművesekhez hasonló titkos társaságnak véli és a csapat társait folyamatosan meg akarja győzni arról, hogy vámpírok nem léteznek. )

Kérem alássan, ezen karaktert is szerény személyemnek sikerült megalkotnia @w@ (persze Fullruns kolléga aktív közreműködésével, hogy bele sikerüljön szuszakolni beteg elmém éjfekete váladékát a játék keretei közé c: ) 

Szerkesztve Temblimir által: 01 június 2014 - 10:47

• 0

#13 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 25 június 2014 - 20:42

Ezen hatalmasat röhögtem :D

Új shadowrun kaland, új csapat, új fedő nevek.

KM kérdi tőlem: - Na és Eze* neked mi lesz az utcai neved?

ÉN - Cicus, mert egy tigris cica vagyok (jé megint egy alakváltó karakter).

Erre a csapat nehéz tüzérsége felröhög. - Nekem meg Fridzsider, mert mindenkit hidegre teszek...

Ezen elindulva a csapat többi tagja is hasonló nevet vett fel.

A mágus:-  Desznyó pörzsölő

A harci dekás: - Vinrar (igen így írva)

A robot rigó és műszerész: - Kombinált fogó (aki Oroszországba emigrált egy Szása nevű nő kedvé ért)

* Ezevin: régi RPG-s nick nevem amit már nem használok, bár baráti körökben még előkerül.

• 2

Orosz közmondás

#14 Niohoggr

Niohoggr

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 25 június 2014 - 22:12

Verge. Biomanta (élő szövet/szerves anyag manipulálására szakosodott varázshasználó, akinek varázslatai ellen elsősorban az Egészség testi stat nyújt védelmet) kerül a csapatba, első találkozásnál, szokásos formalitás, szocializálódás. Biomanta egy másik JK-nak.

"Hogy szolgál a kedves egészsége? Meg van húszas?"

Verge, Sahad'don nevű faj klónozással szaporodik, nem hogy a szexet, hanem egyáltalán a nemiszervet mint olyat sem ismerik.

Tolvajlásra készülő JK egy sahad'donok által is gyakran lakott településen, fennhangon a társainak.

-Aztán...Ragyogjon, mint a sahad'don töke!

• 0

#15 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 25 június 2014 - 22:51

Verge. Biomanta (élő szövet/szerves anyag manipulálására szakosodott varázshasználó, akinek varázslatai ellen elsősorban az Egészség testi stat nyújt védelmet) kerül a csapatba, első találkozásnál, szokásos formalitás, szocializálódás. Biomanta egy másik JK-nak.

"Hogy szolgál a kedves egészsége? Meg van húszas?"

Verge, Sahad'don nevű faj klónozással szaporodik, nem hogy a szexet, hanem egyáltalán a nemiszervet mint olyat sem ismerik.

Tolvajlásra készülő JK egy sahad'donok által is gyakran lakott településen, fennhangon a társainak.

-Aztán...Ragyogjon, mint a sahad'don töke!

(mi ez a játék ismerősen hangzik :P)

Hú ebből nekem az jut eszembe mikor Mage-eztünk és a technomatna összeveszett a Hermetikus tradicióssal. A vitának a tárgya szokás szerint az volt, hogy melyik világnézet (a technikai, vagy mágikus) a működő képesebb.

- Szerinted az reálisabb, ha lelősz engem egy Flash Gordonból lopott lézer pisztollyal, mintha én szét robbantalak egy tűzgolyóval?

A másik kedvencem Merlinből. Génmágus (Frankenstein, vagyis orvosi fekete mágia útján bármit eltávolít fel var, és átalakít... )  ismerkedik a csapattal. - Kegyednek gyönyörű a keze. - kézcsók - Nem akarja esetleg nekem adni?

Egy másik génmágus leitatott egy JK-t és utána felhasználta a saját kedve szerint. Másnap mentek az utcán és hirtelen szóba került az eset (igen játékon kívül) mikor a csávó (aki természetesen női karakterrel játszott) kifakadt - De hisz te meg erőszakoltál! - és ezt az utca közepén hangosan a tömegben *taps*.

• 0

Orosz közmondás

#16 KekPafrany

KekPafrany

Free Fern

• Administrators
  • 2.187 Hozzászólás:

Elküldve: 26 június 2014 - 07:42

Egy másik génmágus leitatott egy JK-t és utána felhasználta a saját kedve szerint. Másnap mentek az utcán és hirtelen szóba került az eset (igen játékon kívül) mikor a csávó (aki természetesen női karakterrel játszott) kifakadt - De hisz te meg erőszakoltál! - és ezt az utca közepén hangosan a tömegben *taps*.

Középiskolás korban divat volt a Túlélők Földje az osztályomban, mármint akiknek volt pénze rá (nekem speciel nem volt, de ezt már akkor se bántam túlzottan).

Természetesen a villamoson ülvek kellett fennhangon megbeszélniük, hogy "Két hét múlva szülök" valamint "A következő gyermekemet xxxx-nek fogják hívni" :)

• 1

#17 Ralesk

Ralesk

vulgáris hatalommal visszaélő szociáldarwinista

• Administrators
  • 1.514 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 26 június 2014 - 08:59

Ó, a jó öreg TF. Volt nálunk is :D Nem is értem hogy bírták pénzzel.
  • 0

#18 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 26 június 2014 - 19:35

TF-esek még most is vannak, bár erősen kihaló félben megy a dolog, ahogy elnézem...Maximum 500-an lehetnek már csak, és még ezzel is túloztam.

A mai SR megbeszélésről kimaradtam, de még elcsíptam Khanary-t, a KM-ünket, hogy meg kérdezzem mi volt. A következő beszélgetés zajlott le.

Én: - Mi volt ma?

KM: - Meg van a csapat neve.

Én: - ?

KM: - Ezer mesterek. :D

Én: - Wut?

KM - Várj Eze, Idézek Frigótól: "- Legyen Ezermesterek! Tudjátok mert olyanok vagyunk mint Mekk mester. Azt álítjuk, hogy mindenhez értünk, de végén így is úgy is elbasszuk. Csak nálunk öldöklés lessz a vége."

Meg volt a napi Facepalm-om.

Bár ez a csapatnéz még enyhe volt. Az elöző bandát úgy hívták, hogy Smeagol öltönyben egyominózus eset óta (elötte Dávid goblinjai néven futottunk :P)

Szerkesztve Fullruns által: 26 június 2014 - 19:41

• 0

Orosz közmondás

#19 Niohoggr

Niohoggr

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 27 június 2014 - 00:27

(mi ez a játék ismerősen hangzik :P)

Hú ebből nekem az jut eszembe mikor Mage-eztünk és a technomatna összeveszett a Hermetikus tradicióssal. A vitának a tárgya szokás szerint az volt, hogy melyik világnézet (a technikai, vagy mágikus) a működő képesebb.

- Szerinted az reálisabb, ha lelősz engem egy Flash Gordonból lopott lézer pisztollyal, mintha én szét robbantalak egy tűzgolyóval?

A másik kedvencem Merlinből. Génmágus (Frankenstein, vagyis orvosi fekete mágia útján bármit eltávolít fel var, és átalakít... )  ismerkedik a csapattal. - Kegyednek gyönyörű a keze. - kézcsók - Nem akarja esetleg nekem adni?

A Verge egy saját fejlesztésű RPG, saját világgal. Még sajnos nincs készen, a közeljövőben várható egy pre-Alpha verzió belőle, demo jelleggel.

• 0

#20 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 27 június 2014 - 20:04

A Verge egy saját fejlesztésű RPG, saját világgal. Még sajnos nincs készen, a közeljövőben várható egy pre-Alpha verzió belőle, demo jelleggel.

Valahonnan még is ismert volt ez a Verge... talán valamelyik... ezen most elfogok filozofálni egy darabig :)

Emlékszem mi is foglalkoztunk régen RPG fejlesztéssel a magunk módján. A pécsi egykockás rendszert dolgoztunk át Soach fantázia néven :) elég sokáig dogoztunk rajta (40 oldalas rendszer, ami önmagát stabilizálja és 120 oldal világkép és minden egyéb B)) azután szét széledt a társaság és nem lett belőle semmi... Pedig tök aranyosak voltak a karakterek és jó volt a világ... kár érte... főként, hogy az egyetlen tudtommal teljes verzió Debrecenben van annak ellenére, hogy nagyrészt én dolgoztam a világképen és én meséltem az utolsó kaland kivételével végig :(

Szerkesztve Fullruns által: 27 június 2014 - 20:05

• 0

Orosz közmondás

Also tagged with one or more of these keywords: RPG, fullruns, hódok

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó