Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Fursuitos képek kerestetnek!

fursuit furwalk suit fotó fénykép képek

• Please log in to reply
14 válasz erre a témára

#1 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 28 április 2014 - 10:21

Kedves mindenki!

Szükségem lenne néhány fursuitereket ábrázoló fényképre, amit nyilvánosan be lehet mutatni. Feltétel, hogy a képek Magyarországon, lehetőleg Budapesten készültek. Ha egyenesen a Margit-szigeten vagy a városligetben, akkor az mégjobb!

Ismétlem, hogy a képek nyilvánosan kerülnének felhasználásra az interneten, természetesen kizárólag a fandom érdekeit szem előtt tartva és képviselve.

A képeket privát üzenetbe csatolva küldjétek légyszi!

Előre is köszönöm.

• 0

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#2 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:
  • LocationSomewhere over the rainbow

Elküldve: 28 április 2014 - 10:51

Sajnos csak ős-régi Margitszigetes van, meg talán még bringo-hintós vidi is. 
De az vmi 2008-9 körüli, szóval határozottan régi. Ha jó, odaadom. 

• 0

#3 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:

Elküldve: 28 április 2014 - 10:57

Régiek, csufik, és minőségre is sz/rok :)

1289164362.grionwolffox_groupshot.jpg
1289163348.grionwolffox_walk.jpg
1283553387.grionwolffox_dscf5592.jpg
1283552801.grionwolffox_dscf5589-1.jpg

De van egy margit-szigets téma, szintén x évről. Azokat én odaadom, bár akik rajta vannak nem tudom belemennek-e, de részemről mehet nyugodtan. 

Ez 2011
Margitsziget

DSC_0029.JPG
DSC_0051.JPG

Szerkesztve Grion által: 28 április 2014 - 10:58

• 4

#4 Foxiee

Foxiee

Horvy, a cseheknek Horny.

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 173 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 28 április 2014 - 18:59

A mutyis képem odaadom, az elég magyaros. :3

Csatolt előnézeti képek:

• WP_000064.jpg

• 7

A villamosszék, mint szórakoztató elektronika!

#5 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.218 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 29 április 2014 - 07:24

Nos, ha nem is kép, nem is szabadtéren, de készült egy video :)

Ha gondoljátok, akár ezt is lehet linkelni...

Szerkesztve zuzu által: 29 április 2014 - 07:26

• 1
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#6 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:

Elküldve: 29 április 2014 - 07:57

Nos, ha nem is kép, nem is szabadtéren, de készült egy video :)

Szerintem nem véletlenül lettek ezek a helyek kiemelve, hogy onnan keres. :) 

Én direkt nem linkeltem Debreceni témát, vagy Diósdit, mert ha nem onnan kérte, akkor úgy is felesleges a téma, még ha jól sikerültek, szabadtériek, akkor sem a kéréséhez kapcsolódik, tehát, úgymond felesleges.

• 0

#7 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.218 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 29 április 2014 - 09:06

Szerintem nem véletlenül lettek ezek a helyek kiemelve, hogy onnan keres. :) 

Én direkt nem linkeltem Debreceni témát, vagy Diósdit, mert ha nem onnan kérte, akkor úgy is felesleges a téma, még ha jól sikerültek, szabadtériek, akkor sem a kéréséhez kapcsolódik, tehát, úgymond felesleges.

No problem :)

Ha kell felhasználjátok, ha nem, nem....

Ettől függetlenül nem lenne rossz elmenni egy furwalk-ra akár a Margitszigetre is :)
  • 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#8 KekPafrany

KekPafrany

Free Fern

• Administrators
  • 2.187 Hozzászólás:
  • LocationHome sweet home <3

Elküldve: 29 április 2014 - 11:30

Ettől függetlenül nem lenne rossz elmenni egy furwalk-ra akár a Margitszigetre is :)

Ideje lenne szervezni egyet :3

• 0

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#9 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 29 április 2014 - 13:39

Ideje lenne szervezni egyet :3

Nah arra viszont már tényleg elmennék :)

Élőben biztos jobb élmény mint videókon :P

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#10 Leona

Leona

Member

• Active Members
  • PipaPipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 17 december 2016 - 21:12

Azt hiszem ha pudli fursuna mellett döntök akkor azzal feladnám a leckét a suit készítőknek... Csak róka meg farkas félét látok mindenhol....

• 0

#11 KekPafrany

KekPafrany

Free Fern

• Administrators
  • 2.187 Hozzászólás:
  • LocationHome sweet home <3

Elküldve: 17 december 2016 - 22:33

Akadnak pedig kutya suitok is.

Pudli fejet is találtam:

4e9d95f99f5f4ef6bfe9a2f665b6176bc73e7aaaf8748187c1ef9b6802c588a31.jpg

Forrás

• 1

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#12 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:

Elküldve: 21 december 2016 - 01:21

Dehogy adnád....attól, mert több farkas van, mint pudli, az nem lehetetlen dolog elkészíteni. Sőt. (Készítőtől függ. Ha két napja suitozik, én se őt kérdném meg)
Amúgy EF-en mindig van egy állandó pudli aki nagyon kedves és  Edward-nak hívják. :) (és angol származású a fickó)

Továbbá még  pudli clubb is van FA-n azoknak akik pudlinak érzik magukat http://www.furaffini.../poodles-of-fa/. :D

Csatolt előnézeti képek:

• pudli.jpg

Szerkesztve Grion által: 21 december 2016 - 01:22

• 1

#13 Leona

Leona

Member

• Active Members
  • PipaPipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 29 december 2016 - 12:38

Birom az angolokat! Kiállításon is szeretek velük beszélgetni - mily meglepő pudlikról... :D
Azt hiszem akkor ideje lenne elkezdenem "FÁZNI" :D 
Igazából még nem érzem magamat teljesen furrynek (ez még mindig annyira újdonság varázsa nekem) de egyre jobban tetszik és vonz ez a plüssös része :D 
A másik fele ami érdekel, hogy ti magatoknak csináljátok ezekszerint a suitjaitokat, vagy megvan erre az 1-2 "ember" a csapatban? Mert DA-n is találtam készítőket de külföldiek... Vagy legalábbis annak tűnnek
Nekem így a képek meg videók láttán kedvem lett varrni/ csinálni magamnak de így ránézésre komoly tudás szükséges hozzá szerintem...
És még egy kérdés ami így újoncként nagyon nagyon érdekel és izgatja a fantáziám gyerek plüssimádó oldalát: ti a talikra ilyenekben jártok ezekszerint találkozni? Mármint mindenkinek van és beöltözéses buli ilyenkor? :D
És tudom már mi a FA de mi az EF?

Szerkesztve Leona által: 29 december 2016 - 12:52

• 0

#14 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:

Elküldve: 29 december 2016 - 13:43

Birom az angolokat! Kiállításon is szeretek velük beszélgetni - mily meglepő pudlikról... :D
Azt hiszem akkor ideje lenne elkezdenem "FÁZNI" :D 
Igazából még nem érzem magamat teljesen furrynek (ez még mindig annyira újdonság varázsa nekem) de egyre jobban tetszik és vonz ez a plüssös része :D 
A másik fele ami érdekel, hogy ti magatoknak csináljátok ezekszerint a suitjaitokat, vagy megvan erre az 1-2 "ember" a csapatban? Mert DA-n is találtam készítőket de külföldiek... Vagy legalábbis annak tűnnek
Nekem így a képek meg videók láttán kedvem lett varrni/ csinálni magamnak de így ránézésre komoly tudás szükséges hozzá szerintem...
És még egy kérdés ami így újoncként nagyon nagyon érdekel és izgatja a fantáziám gyerek plüssimádó oldalát: ti a talikra ilyenekben jártok ezekszerint találkozni? Mármint mindenkinek van és beöltözéses buli ilyenkor? :D
És tudom már mi a FA de mi az EF?

Na, sorban.

Én magamnak csináltam. Meg még pár emberét itthon de a legtöbb megrendelőm németországból származik és van egy ausztráliában (!) is, meg pár amcsi :) . (Elvégeztem egy díszlet és jelmeztervezősdit, és 2009-ben készítettem el először megrendelésre suitot)
Rajtam kívül van még, aki készít megrendelésre de nem tudok nyilatkozni arról, hogy mennyire aktívak, csinálják-e még, vagy nem, vagy mi a helyzet. :(
Külföldiek közül többen vannak. 
Itthon pedig van még, aki magának készítette (pld Zuzu és Jazz meg Licy is csinált magának és még párról tudok aki csak "épp készíti", de nem tudom, hogy tovább jutottak-e ennél a fázisnál :(

Nem. Nem "kötelező" viselet. Van, akit hidegen hagy a suitozás, sőt, van aki fél tőle, vagy egyenesen f/szságnak tartja. Csak van, akinek ez tetszik. :) 
Nekem pld azért kellett ez, mert szerettem vlna megmutatni azt, hogy én kinek/minek látom magam legbelül. Ennyi volt az indok, semmi más.
Szóval nem kötelező viselet!! Sőt! :) 
Ez inkább ritkaság, mintsem kötelező dolog. Ha szeretnéd - vágj bele! Ha nem - ne érdezd magad rosszul e miatt. 
Van pld aki csak nézni szereti őket, vagy fotózni, vagy videókat vágni de viselni nem. Gondolj bele, tiszta szőr, rohadt meleg, stb. Van aki kényelmetlennek érzi magát benne, mert nem úgy látsz ki, nem úgy veszed a levegőt stbstb....sok apróság.
(OFC, ha benne vagy a cosplayben akkor nem hiszem, hogy gondot okozna :D )

FA - Furaffinity, ugye. 
EF  - Eurofurence. 
Legnagyobb con europában furryknek.  Németországban van évente egyszer. 

(A fotón a saját kis "családom" látható az említett conon. Magyarok is vannak rajta, meg külföldiek is és páran sajnos nem vettek részt rajta) 

Csatolt előnézeti képek:

• ef22 official.jpg

Szerkesztve Grion által: 29 december 2016 - 13:44

• 1

#15 Leona

Leona

Member

• Active Members
  • PipaPipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 29 december 2016 - 18:28

Cosplayen sem volt még rajtam ilyen egész alakos "ruha" de évekkel ezelőtt mintha találkoztam volna kint conon egy furry szerű fiúval de neki csak a mancsa meg a feje volt akkor meg, a testrész az nem és felpróbálhattam a fejet. Nem emlékszem mennyire láttam ki belőle, de szerintem nincs ellenemre az ilyen viselet arra csak emlékeznék :D 

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: fursuit, furwalk, suit, fotó, fénykép, képek

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó