Ugrás a tartalomhoz

Fotó

WHEELERS. Avagy Magyarország elsőszámú furry képregénye. :D

webcomic furry wheelers

• Please log in to reply
354 válasz erre a témára

#221 BoriszVolkov

BoriszVolkov

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 464 Hozzászólás:
  • LocationAz agyam hátsó bugyraiban...

Elküldve: 10 november 2014 - 16:57

A megfejtést viszont megtartod magadnak??? Milyen dolog ez már!

• 0

"If you want to tell people the truth, make them laugh, otherwise they'll kill you."

(Ha el akarod mondani az embereknek az igazságot, akkor nevettesd meg őket, máskülönben megölnek.)
/Oscar Wilde/

#222 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 10 november 2014 - 21:38

Oké. A Bolyh nevezetű, magyar furry facebook csoportban volt találat. Egy Bizonyos Eke Márton.

A helyes megfejtés:

Erik: 18
Lauri: 20

Mule: 21
Amy: 25

Még hattori találta el Mule életkorát, de sajnos kétszer tippelt és a rosz tipp mellet döntött inkább.

De nem leszek genya és Hattori is kap egy rajzot. :D

• 0
Magyar termék: http://wheelerscomic...rt.com/gallery/ Azaz a képregényem. :D

#223 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:
  • LocationValahol a fejedben! (amúgy meg Pécs)

Elküldve: 10 november 2014 - 21:45

Oké. A Bolyh nevezetű, magyar furry facebook csoportban volt találat. Egy Bizonyos Eke Márton.

A helyes megfejtés:

Erik: 18
Lauri: 20

Mule: 21
Amy: 25

Még hattori találta el Mule életkorát, de sajnos kétszer tippelt és a rosz tipp mellet döntött inkább.

De nem leszek genya és Hattori is kap egy rajzot. :D

Vagyis Alstep eltalálta a dolgokat :) 

• 0

"Ki farkasok közt él, vonyítson úgy, mint a farkasok!"

Orosz közmondás

tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400.gif

Tumblr * Facebook * DeviantArt * FurAffinity * Weasyl

#224 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 10 november 2014 - 21:51

Alstep?

• 0

#225 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 10 november 2014 - 21:58

Alstep?

eyap... https://furmeet.hu/i...user/91-alstep/ tudtommal ő fut a fenti "álnéven"

• 0

Orosz közmondás

#226 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 10 november 2014 - 22:20

eyap... https://furmeet.hu/i...user/91-alstep/ tudtommal ő fut a fenti "álnéven"

Óóóóóóóóóóóóóóóóóó. Oké.

• 0

#227 Hattori

Hattori

GentleBird

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 874 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 10 november 2014 - 23:27

Kösziiii :D
Próbáltam a képregényben mindenféle információmorzsát találni... Lauri első éves, Mule meg gyakornoki helyet keres (mint én) és ezekhez olyan életkorokat társítani ami erre jellemző, de Erik meg Amy... esélytelen volt :D

• 0

#228 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 19 november 2014 - 14:51

Srácok. Szerintetek Mule leszbi?

...

Ez nem megy ki a fejemből. Oké, eléggé tomboy-osan van ábrázolva, de na.

• 0

#229 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 19 november 2014 - 14:53

Én már nagyjából első pillanattól kezdve elgondolkoztam rajta milyen érdekes pár lennének Amy-vel... :D

• 0

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#230 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 19 november 2014 - 15:08

...

Szerintem hatalmas klisé lenne a dolog, ha leszbit csinálnál belőle - nincs bajom a leszbikusokkal, csak azért ne nézzünk már minden kicsit fiúsabb, vagány csajt leszbikusnak. Az ilyentől mindig a falnak megyek, főként, hogy folyton el lövik. Nekem fel se merült a dolog igazat megvallva. És szerintem, ha neked se merült fel eddig, akkor nem is ezt tervezted a karakterrel. Ne elégítsd ki a klisé mániásokat azzal, hogy azt csinálsz szegényből... bár egy nagyon jó poén forrás, ha eddig mindenki annak nézte a történeten belül is ˇ^^ - egyszer ellehet sütni ennek a megcáfolását, akár több képsoron át felvezetve. ..... :D - aztán meg vannak, akik a Dominákat szeretik :P  

• 0

Orosz közmondás

#231 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 19 november 2014 - 15:30

Szerintem hatalmas klisé lenne a dolog, ha leszbit csinálnál belőle - nincs bajom a leszbikusokkal, csak azért ne nézzünk már minden kicsit fiúsabb, vagány csajt leszbikusnak. Az ilyentől mindig a falnak megyek, főként, hogy folyton el lövik. Nekem fel se merült a dolog igazat megvallva. És szerintem, ha neked se merült fel eddig, akkor nem is ezt tervezted a karakterrel. Ne elégítsd ki a klisé mániásokat azzal, hogy azt csinálsz szegényből... bár egy nagyon jó poén forrás, ha eddig mindenki annak nézte a történeten belül is ˇ^^ - egyszer ellehet sütni ennek a megcáfolását, akár több képsoron át felvezetve. ..... :D - aztán meg vannak, akik a Dominákat szeretik :P

Nem terveztem egyik karaktert se homo-vagy biszexuálisnak.Se ribancnak ha már itt tartunk. B kategóriás animékben gyakran van egy dögös női karakter aki folyton csak a szex-ről beszél és köré épül egy hatalmas fanservice. Ettől én rohanok falnak.

Amúgy Mule karaktere érdekes mert valahonnét innen indul a karakter.

c0057048_8391771.jpg

Az alap ki indulás ez volt. Aztán lett az évek folyamán a karaktert folyamatosan alakítottam, formáltam és változtattam. Így jöt létre egy Rose nevű farkas lány. ._. Igen. Mule nem volt benne eredetileg a képregényben. Ő már csak a második verzióban került be ennek a Rose-nak a helyére. Akinek a viselkedésére nyomokban hasonlított, de Mule-nál már abszolút nem volt szempont Frankie. Lévén még a Szegedi albérletemben a lakótársamtól, Tamarától is kapott pár tulajdonságot (pl gyógytorna, ápolónő, stb).

Amy pedig egy teljesen más indittatású karakter, de legyen elég most annyi, hogy őt is alaposan átírtam az eredetihez képest.

• 0

#232 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 19 november 2014 - 15:46

Nem terveztem egyik karaktert se homo-vagy biszexuálisnak.Se ribancnak ha már itt tartunk. B kategóriás animékben gyakran van egy dögös női karakter aki folyton csak a szex-ről beszél és köré épül egy hatalmas fanservice. Ettől én rohanok falnak.

Amúgy Mule karaktere érdekes mert valahonnét innen indul a karakter.

attachicon.gifc0057048_8391771.jpg

Az alap ki indulás ez volt. Aztán lett az évek folyamán a karaktert folyamatosan alakítottam, formáltam és változtattam. Így jöt létre egy Rose nevű farkas lány. ._. Igen. Mule nem volt benne eredetileg a képregényben. Ő már csak a második verzióban került be ennek a Rose-nak a helyére. Akinek a viselkedésére nyomokban hasonlított, de Mule-nál már abszolút nem volt szempont Frankie. Lévén még a Szegedi albérletemben a lakótársamtól, Tamarától is kapott pár tulajdonságot (pl gyógytorna, ápolónő, stb).

Amy pedig egy teljesen más indittatású karakter, de legyen elég most annyi, hogy őt is alaposan átírtam az eredetihez képest.

na de a lényeget felfogtad :D - szóval szerintem fölösleges az ilyesmit erőltetni, maximum egy gegfaktort lehet belőle csinálni :P 

amúgy is Frankiet bírtam a legjobban abból a sorozatból ^^ - most már értem miért Mule a kedvenc karakterem a képregényedből :D 

• 0

Orosz közmondás

#233 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 19 november 2014 - 15:54

na de a lényeget felfogtad :D - szóval szerintem fölösleges az ilyesmit erőltetni, maximum egy gegfaktort lehet belőle csinálni :P

amúgy is Frankiet bírtam a legjobban abból a sorozatból ^^ - most már értem miért Mule a kedvenc karakterem a képregényedből :D

Frankie-t Mule már csak nyomokban tartalmazhat szerintem. Nagyjából annyira mint amennyi hús van a Mekis hambiban.

• 0

#234 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:

Elküldve: 19 november 2014 - 16:03

Frankie-t Mule már csak nyomokban tartalmazhat szerintem. Nagyjából annyira mint amennyi hús van a Mekis hambiban.

el olvastam amit leírtál, de azért el kellett lőni ezt a szar poént :D csak mert csak, mert most ez tett boldoggá ^^ 

• 0

Orosz közmondás

#235 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 19 november 2014 - 21:05

Gondolkozok egy projecten azon kapcsán ami Mule-al felmerült. ÉS a "Character Cemetary" címet viseli. A lényege annyi volna, hogy a régi karaktereket amiket kitaláltam korábban a Wheelers-be de mégse kerültek be, vagy csak szimplán kidobáltam meglennének rajzolva és kapna pársor leírást, mi lett volna a szerepe a képregényben és miért nem került be végül. De persze ha senkit nem érdekel akkor minek rajzoljam meg, vagy dolgozzak vele. Olyan durvány 10 db karakterről van szó minimum. Szóval? Kit érdekel a halvaszületettek listája? :D

• 5

#236 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.216 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 19 november 2014 - 21:13

Engem érdekel, mindig kíváncsi vagyok :)
Az főleg foglalkoztat, hogy az egyes karakterek végül miért nem kerültek bele a képregénybe.
  • 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#237 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 19 november 2014 - 21:33

Engem is érdekel ^_^

• 0

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#238 Gaboris

Gaboris

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 209 Hozzászólás:

Elküldve: 19 november 2014 - 23:17

...

Heh, meg tudom érteni, hogy ez miért is merült fel benned, de mint ahogy Fulls is mondta nem lenne jó erőltetni, de egy vicces történetszálnak tényleg jól beválhatna. :D

Viszont mondjuk Amy már egy érdekesebb történet lehetne mivel az ő személyisége teljesen a fiús-leszbi klisé ellentéte. Szóval ha valaha is szükség lenn egy leszbikus karakterre, de nem akarsz egy újat alkotni akko...

...Az alap ki indulás ez volt. Aztán lett az évek folyamán a karaktert folyamatosan alakítottam, formáltam és változtattam. Így jöt létre egy Rose nevű farkas lány. ._. Igen. Mule nem volt benne eredetileg a képregényben. Ő már csak a második verzióban került be ennek a Rose-nak a helyére. Akinek a viselkedésére nyomokban hasonlított, de Mule-nál már abszolút nem volt szempont Frankie. Lévén még a Szegedi albérletemben a lakótársamtól, Tamarától is kapott pár tulajdonságot (pl gyógytorna, ápolónő, stb)...

...
1370205268633.jpg

...a karaktert folyamatosan alakítottam, formáltam és változtattam. Így jöt létre egy Rose nevű farkas lány. ._. Igen. Mule nem volt benne eredetileg a képregényben...

...
1357724791183.jpg

...egy Rose nevű farkas lány...

...
1369941294651.png

(
Gab: *tör*-*zúz*-*tör*-*zúz*-*tör*-*zúz*
???: *Csipszet majszolva figyel a kispadról*
***: *Belép és körbenéz* Úgy érzem mintha lemaradtam volna valamiről. Szóval mi történt?
???: *Idézetre bök*
***: Juj. Akkor még egész jól kezeli. Nem kéne leállítanunk?
???: *Vállat von* Nem tudom. Talán ha kitombolja magát végre dűlőre jut a dologgal.
***: Ja, igazad van.
Gab: *Iratszekrényt átvág a szobán a kispad melletti falba*
***: Abban nem fontos emlékek voltak?
???: *Ellenőrzi a címkét* Nyugi csak lexikális tudás. Az internet óta azokat sosem használja fejből.
***: Akkor jó. *Leül* ... Szerinted... Mi lesz ha arra a dűlőre jut, hogy mi-*Csipszes zacskó az arca előtt*
???: Csipsz. Finom.
***: *Csipszet vesz és mosolyog* 10$ mondja, hogy addig csinálja amíg valami fontosat el nem tör. Aztán meg pánikolva próbálja megjavítani.
Gab: *Rengés* FENE! Ez most lehet, hogy fontos volt... Segítség!
???: *Mosolyog* Győztél. Pénz helyett én megyek segíteni és te választhatod az esti filmet. *Indul segíteni*
***: *Vigyorogva felpattan* IGEN! Kelly-ék ismét indulnak az aranyért!
)

• 4

#239 Hattori

Hattori

GentleBird

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 874 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 20 november 2014 - 00:17

Csinálj egy párhuzamos világ epizódot ahol benne vannak a kihagyott karakterek és valahogy kiderül hogy miért nem illenek oda :D

• 1

#240 BoriszVolkov

BoriszVolkov

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 464 Hozzászólás:
  • LocationAz agyam hátsó bugyraiban...

Elküldve: 20 november 2014 - 01:02

Gondolkozok egy projecten azon kapcsán ami Mule-al felmerült. ÉS a "Character Cemetary" címet viseli. A lényege annyi volna, hogy a régi karaktereket amiket kitaláltam korábban a Wheelers-be de mégse kerültek be, vagy csak szimplán kidobáltam meglennének rajzolva és kapna pársor leírást, mi lett volna a szerepe a képregényben és miért nem került be végül. De persze ha senkit nem érdekel akkor minek rajzoljam meg, vagy dolgozzak vele. Olyan durvány 10 db karakterről van szó minimum. Szóval? Kit érdekel a halvaszületettek listája? :D

Há' hogy a viharba ne érdekelne! Még szép, hogy a rajongó táborodat elkényezteted ilyennel! :D

Gab: *tör*-*zúz*-*tör*-*zúz*-*tör*-*zúz*
???: *Csipszet majszolva figyel a kispadról*
***: *Belép és körbenéz* Úgy érzem mintha lemaradtam volna valamiről. Szóval mi történt?
???: *Idézetre bök*
***: Juj. Akkor még egész jól kezeli. Nem kéne leállítanunk?
???: *Vállat von* Nem tudom. Talán ha kitombolja magát végre dűlőre jut a dologgal.
***: Ja, igazad van.
Gab: *Iratszekrényt átvág a szobán a kispad melletti falba*
***: Abban nem fontos emlékek voltak?
???: *Ellenőrzi a címkét* Nyugi csak lexikális tudás. Az internet óta azokat sosem használja fejből.
***: Akkor jó. *Leül* ... Szerinted... Mi lesz ha arra a dűlőre jut, hogy mi-*Csipszes zacskó az arca előtt*
???: Csipsz. Finom.
***: *Csipszet vesz és mosolyog* 10$ mondja, hogy addig csinálja amíg valami fontosat el nem tör. Aztán meg pánikolva próbálja megjavítani.
Gab: *Rengés* FENE! Ez most lehet, hogy fontos volt... Segítség!
???: *Mosolyog* Győztél. Pénz helyett én megyek segíteni és te választhatod az esti filmet. *Indul segíteni*
***: *Vigyorogva felpattan* IGEN! Kelly-ék ismét indulnak az aranyért!

O.o ... van egy 3. személyiséged is??? Ez nekem teljesen új! Mióta?

• 0

"If you want to tell people the truth, make them laugh, otherwise they'll kill you."

(Ha el akarod mondani az embereknek az igazságot, akkor nevettesd meg őket, máskülönben megölnek.)
/Oscar Wilde/

Also tagged with one or more of these keywords: webcomic, furry, wheelers

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó