Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Általános Fursuitos...

• Please log in to reply
268 válasz erre a témára

#261 Mbuteo

Mbuteo

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 404 Hozzászólás:
  • LocationPest megye

Elküldve: 02 július 2018 - 20:31

Hmm közben rájöttem hogy ide is bedobhatom a suitkészítésről a képeimet, de egyelőre csak párat.

Fej. Még nagyon WIP.

fej.jpg

Karmok. Ezekre büszke vagyok, első szilikonos öntésem, lágy poliésztergyantával :D
karmo kézen1.jpg

Tollak airbrusholva. Na ezzel hónapok mentek el, de sikerült a színt a szőrhöz belőni és az átmenetet is elég jól, szóval ez is pipa. Már csak le kell gyártani a megfelelő mennyiséget.

kicsi.jpg

Kezek majd lesznek, egy kesztyűkészítőnél van az anyag jelenleg.

1.jpg

Elég olcsón dolgozik és profinak tűnik (50 éve kesztyűket csinál :D)

Nagyon fogy az időm (EF-re fullsuitnak kész kéne lennie) szóval ezerrel dolgozom rajta.

• 2

#262 Valto

Valto

Newbie

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 30 szeptember 2018 - 12:09

Sziasztok!
Egy ideje már ismerem ugyan a Furry-k világát, de mostanában kezdtem vele igazán foglalkozni. Ezért bele is vágtam egy fursuit készítésébe. Első munkám gyümölcse úgy, hogy előtte még csak hasonlóval sem foglalkoztam. Épp ezért próbáltam itt-ott egyszerűsíteni és lehetőleg kevés pénzből össze hozni, hogyha véletlen mégsem sikerülne, akkor ne kerüljön sokba. Most úgy néz ki 25 ezerből elkészül 2 hét alatt, bár nem épp olyan lett, mint szerettem volna (nagyon nem). Viszont számomra már ez is nagy siker, mert tényleg nulla hasonló tudás nélkül vágtam bele. Néha a feladás szélén táncolva. Majd a másodikra több időt és pénzt fordítok, viszont most még ezt csinosítgatom kicsit, szóval a poszt születésekor nem a végleges változat látható. Észrevételeket elfogadok!!!4!
Remélhetőleg az utolsó simításokkal, díszítésekkel végzek a következő hetekben és majd akkor írok egy bemutatkozást is.

Képeket töltöttem fel Drive-ba, itt a link hozzá. Negatív, pozitív észrevételek is jöhetnek. Meg, hogy egyáltalán vállalható-e így fél kész állapotban?

https://drive.google...mFb?usp=sharing

Csatolt előnézeti képek:

• 9.jpg

Szerkesztve Valto által: 30 szeptember 2018 - 12:11

• 0

#263 Valto

Valto

Newbie

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 04 október 2018 - 16:05

Kicsit alakítgattam a fejen. Lassan kezd egy elfogadható változatba kerülni. Nem lesz a végeredmény a tervekkel megegyező, de elsőre vállalható lesz. Másodjára pedig ha bele gebedek is olyan lesz, amilyet szeretnék :D Ez nagyon jó volt gyakorlásnak.

Készült hozzá facebook profil is Meg frissítettem a drive képeket is.

https://www.facebook.com/mester.valto
https://drive.google...mFb?usp=sharing

Csatolt előnézeti képek:

• asdasd.jpg
  • asdasdasdasd.jpg

Szerkesztve Valto által: 04 október 2018 - 16:06

• 0

#264 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:
  • LocationSomewhere over the rainbow

Elküldve: 09 november 2018 - 19:48

Zorc suitja kész és átadva.

Kuscheln póni suitja megérkezett a megrendelőjéhez. Első plüss típusú suit megrendelés. Teljesen összevarrt, zárt suit, egy zip zárral a hátán. 

Jön a többi. Éljen. 

Ha bárkit érdekel még melóm, mivel a fórum alapvetően eléggé elhagyatott ( :( ) megtalál FA-n és twitteren meg fácsén.

Csatolt előnézeti képek:

• zorc.jpg
  • kuscheln.jpeg
  • tag.jpg

Szerkesztve Grion által: 09 november 2018 - 19:49

• 0

#265 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:

Elküldve: 21 április 2019 - 09:17

2019. 
Új év, új suitok. :)

Kayli a rókalyány, most tavaszi mondoconon találkozhattok vele először. :) 
Teljes suit, kinti talpakkal, nem mozgós szájjal, követős szemekkel, puha karmokkal, realisztikus fogsorral és műanyag nózival. 

Pudyflux a szarvas-farkas (farkas-barkas? IDK), akivel pedig először Confuzzleden találkozhattok idén! 
Teljes suit két oldalán zsebekkel /telefonnak, iratoknak/, mozgós szájjal, realisztikus fogakkal és nyelvvel, szilikon nózi, követős szem, levehető agancsok UV festéssel, UV szilikon párnácskák, műanyag karmok, kinti talp.

Még több hamarosan~~~

Sajnos a fórum elég döglött így -pofátlanul?- szeretném megragadni az alkalmat, hogy idelinkeljek ezt-azt, ahol majdnem napi szinten láthattok WIP képeket, frissítést, rajzot, egyebet: 

Hivatalos oldal: 
https://www.fursuitup.com/

KáVé, ahol támogatni lehet : https://ko-fi.com/grionfursuitup

Twitter, szinte naponta van valami újdonság: https://twitter.com/Grion_FursuitUP

Csatolt előnézeti képek:

• kayli.jpg
  • Pudyflux.jpg

• 0

#266 Engolf

Engolf

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:
  • LocationErre is, arra is, de leginkább a seholtól egy köpésre

Elküldve: 24 április 2019 - 14:45

Picit hosszú lesz, bocsika...

Egyik nagy vágyam végre sikerült valóra váltanom, bár a színvilág nem egyezik a fursonámmal, de ez nem izgat.

Egyetem miatt korlátozottak voltak a lehetőségeim, így többnyire tervezéssel, "irodalom" gyűjtéssel, varrási módszerekkel és a műszőrme viselkedésének vizsgálatával foglalkoztam kb. 1 éven keresztül, mielőtt a felhalmozott ismereteimet élesben is bevethettem volna. Konkrét referenciát nem tudnék megnevezni, számos képet, videót, leírást megnéztem, de egyik se képezte teljesen az alapot, inkább csak ötleteket merítettem, praktikákat lestem el, főként a terveimre és elképzelésemre hagyatkoztam.

A szivacs alappal rengeteget szenvedtem, a 4. verziót vittem tovább. A szem megalkotása szintén sok próbálkozást igényelt. A szőrözés a vártnál egyszerűbben ment, bár valahogy mégis került bele gyűrődés (szerencsére nem látszik). A szemek állása elég érdekesre sikerült, a korrigálásra majd egy tökéletesen megtervezett verzióban kerül sor (a távoli jövőben).

Egy furcsa technikai "újítást" raktam bele (méretezési malőrből fakadóan), melyre úgy láttam, szivacs alapnál nem igazán van lehetőség: minimálisan állítható a belső átmérő (hevederrel), emiatt hátul nincs szivacs és a szőrme cipzározható (ezt a későbbiekben szintén fejlesztem). Nekem így kényelmesebb, mert beállíthatom úgy, hogy észre se vegyem, rajtam van (kiv. látótér csökkenése) és ne is essen le a fejemről.

Készítettem hozzá farkat is, mancsok vannak korábbról, viszont külön varrok hozzá egy négy ujjas párt, hogy a szín egyezzen. A lábmancs befejezését követően a fullsuitra bővítésbe is belekezdek. Manuális varrással izgalmas lesz...

Költségvetés szempontjából kicsit kicsusszantam a tervezett keretből, viszont teljesen nulláról kezdtem, se eszközöm, se alapanyagom nem volt.

Csatolt előnézeti képek:

• IMG_20190401_133529.jpg
  • IMG_20190401_133553.jpg
  • IMG_20190420_004610.jpg

• 2

Az élet elsődleges célja az entrópia elleni harc, szemben a világmindenséggel.

#267 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.218 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 21 május 2019 - 10:32

Picit hosszú lesz, bocsika...

Egyik nagy vágyam végre sikerült valóra váltanom, bár a színvilág nem egyezik a fursonámmal, de ez nem izgat.

Egyetem miatt korlátozottak voltak a lehetőségeim, így többnyire tervezéssel, "irodalom" gyűjtéssel, varrási módszerekkel és a műszőrme viselkedésének vizsgálatával foglalkoztam kb. 1 éven keresztül, mielőtt a felhalmozott ismereteimet élesben is bevethettem volna. Konkrét referenciát nem tudnék megnevezni, számos képet, videót, leírást megnéztem, de egyik se képezte teljesen az alapot, inkább csak ötleteket merítettem, praktikákat lestem el, főként a terveimre és elképzelésemre hagyatkoztam.

A szivacs alappal rengeteget szenvedtem, a 4. verziót vittem tovább. A szem megalkotása szintén sok próbálkozást igényelt. A szőrözés a vártnál egyszerűbben ment, bár valahogy mégis került bele gyűrődés (szerencsére nem látszik). A szemek állása elég érdekesre sikerült, a korrigálásra majd egy tökéletesen megtervezett verzióban kerül sor (a távoli jövőben).

Egy furcsa technikai "újítást" raktam bele (méretezési malőrből fakadóan), melyre úgy láttam, szivacs alapnál nem igazán van lehetőség: minimálisan állítható a belső átmérő (hevederrel), emiatt hátul nincs szivacs és a szőrme cipzározható (ezt a későbbiekben szintén fejlesztem). Nekem így kényelmesebb, mert beállíthatom úgy, hogy észre se vegyem, rajtam van (kiv. látótér csökkenése) és ne is essen le a fejemről.

Készítettem hozzá farkat is, mancsok vannak korábbról, viszont külön varrok hozzá egy négy ujjas párt, hogy a szín egyezzen. A lábmancs befejezését követően a fullsuitra bővítésbe is belekezdek. Manuális varrással izgalmas lesz...

Költségvetés szempontjából kicsit kicsusszantam a tervezett keretből, viszont teljesen nulláról kezdtem, se eszközöm, se alapanyagom nem volt.

Gratula :)

Nagyon király lett :)

• 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#268 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.218 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 21 május 2019 - 10:34

Zorc suitja kész és átadva.

Kuscheln póni suitja megérkezett a megrendelőjéhez. Első plüss típusú suit megrendelés. Teljesen összevarrt, zárt suit, egy zip zárral a hátán. 

Jön a többi. Éljen. 

Ha bárkit érdekel még melóm, mivel a fórum alapvetően eléggé elhagyatott ( :( ) megtalál FA-n és twitteren meg fácsén.

Kicsit le vagyok maradva... :)

Nagyon király lett mindegyik :)

• 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#269 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:

Elküldve: 29 augusztus 2019 - 13:23

EF-nek vége. 

És Ryux is megkapta a suitját. 

Csatolt előnézeti képek:

• 32.jpg