Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Általános Fursuitos...

• Please log in to reply
263 válasz erre a témára

#261 Mbuteo

Mbuteo

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 400 Hozzászólás:
  • LocationPest megye

Elküldve: 02 július 2018 - 20:31

Hmm közben rájöttem hogy ide is bedobhatom a suitkészítésről a képeimet, de egyelőre csak párat.

Fej. Még nagyon WIP.

fej.jpg

Karmok. Ezekre büszke vagyok, első szilikonos öntésem, lágy poliésztergyantával :D
karmo kézen1.jpg

Tollak airbrusholva. Na ezzel hónapok mentek el, de sikerült a színt a szőrhöz belőni és az átmenetet is elég jól, szóval ez is pipa. Már csak le kell gyártani a megfelelő mennyiséget.

kicsi.jpg

Kezek majd lesznek, egy kesztyűkészítőnél van az anyag jelenleg.

1.jpg

Elég olcsón dolgozik és profinak tűnik (50 éve kesztyűket csinál :D)

Nagyon fogy az időm (EF-re fullsuitnak kész kéne lennie) szóval ezerrel dolgozom rajta.

• 1

#262 Valto

Valto

Newbie

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 30 szeptember 2018 - 12:09

Sziasztok!
Egy ideje már ismerem ugyan a Furry-k világát, de mostanában kezdtem vele igazán foglalkozni. Ezért bele is vágtam egy fursuit készítésébe. Első munkám gyümölcse úgy, hogy előtte még csak hasonlóval sem foglalkoztam. Épp ezért próbáltam itt-ott egyszerűsíteni és lehetőleg kevés pénzből össze hozni, hogyha véletlen mégsem sikerülne, akkor ne kerüljön sokba. Most úgy néz ki 25 ezerből elkészül 2 hét alatt, bár nem épp olyan lett, mint szerettem volna (nagyon nem). Viszont számomra már ez is nagy siker, mert tényleg nulla hasonló tudás nélkül vágtam bele. Néha a feladás szélén táncolva. Majd a másodikra több időt és pénzt fordítok, viszont most még ezt csinosítgatom kicsit, szóval a poszt születésekor nem a végleges változat látható. Észrevételeket elfogadok!!!4!
Remélhetőleg az utolsó simításokkal, díszítésekkel végzek a következő hetekben és majd akkor írok egy bemutatkozást is.

Képeket töltöttem fel Drive-ba, itt a link hozzá. Negatív, pozitív észrevételek is jöhetnek. Meg, hogy egyáltalán vállalható-e így fél kész állapotban?

https://drive.google...mFb?usp=sharing

Csatolt előnézeti képek:

• 9.jpg

Szerkesztve Valto által: 30 szeptember 2018 - 12:11

• 0

#263 Valto

Valto

Newbie

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 04 október 2018 - 16:05

Kicsit alakítgattam a fejen. Lassan kezd egy elfogadható változatba kerülni. Nem lesz a végeredmény a tervekkel megegyező, de elsőre vállalható lesz. Másodjára pedig ha bele gebedek is olyan lesz, amilyet szeretnék :D Ez nagyon jó volt gyakorlásnak.

Készült hozzá facebook profil is Meg frissítettem a drive képeket is.

https://www.facebook.com/mester.valto
https://drive.google...mFb?usp=sharing

Csatolt előnézeti képek:

• asdasd.jpg
  • asdasdasdasd.jpg

Szerkesztve Valto által: 04 október 2018 - 16:06

• 0

#264 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 805 Hozzászólás:
  • LocationSomewhere over the rainbow

Elküldve: 09 november 2018 - 19:48

Zorc suitja kész és átadva.

Kuscheln póni suitja megérkezett a megrendelőjéhez. Első plüss típusú suit megrendelés. Teljesen összevarrt, zárt suit, egy zip zárral a hátán. 

Jön a többi. Éljen. 

Ha bárkit érdekel még melóm, mivel a fórum alapvetően eléggé elhagyatott ( :( ) megtalál FA-n és twitteren meg fácsén.

Csatolt előnézeti képek:

• zorc.jpg
  • kuscheln.jpeg
  • tag.jpg

Szerkesztve Grion által: 09 november 2018 - 19:49

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó