Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Kedvenc videó játék karakterek

játék szőrnyek karakterek fantasy sci-fi

• Please log in to reply
25 válasz erre a témára

#21 Delphin

Delphin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.195 Hozzászólás:

Elküldve: 14 március 2014 - 01:25

Jajdeutálom azt a "definíciót". Nem az az őrület definíciója.
  • 0

#22 Tunguszka

Tunguszka

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 80 Hozzászólás:
  • LocationMaglód

Elküldve: 14 március 2014 - 10:23

Jajdeutálom azt a "definíciót". Nem az az őrület definíciója.

Persze, hogy nem. De egy őrült szemszögéből már lehet, hogy ez.

• 0

Aki halva sírt, az hogy születik?! | A trombi bölcsőhalált okoz | Az aszfalt a könyök féltestvére | A vajazás a kenyér momentuma

#23 Danwolf

Danwolf

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 619 Hozzászólás:
  • LocationHungary

Elküldve: 12 április 2014 - 23:48

Nekem Rayman (Rayman egy,kettő,három,M,Origins és Legends. Kijátszottam szinte minden Rayman játékot és megvan mindeggyik eredeti CD) Imádtam anno ezt a játékot a harmadik volt a kedvencem és még mindig az,bár ez a legújabb Rayman Legends nevű próbálkozás az Ubisoft-tól NAGYON jól sikerült ^^ Marha szórakoztató és látványos annyi szent !

rayman_kleinlinge_800.jpg

A második Klaymen a Neverhood nevű régi "Point and click" játékból.

neverhood2.jpg

Egyszerűen imádtam ezt a játékot...Alig lehettem 10 éves amikor kijött,de kijátszottam vagy 50-szer azóta és megunhatatlan

Az utolsó pedig aki így hirtelen eszembe jut Guybrush Threepwood a Monkey island játékokból.

monkey.jpg

Ezt a szériát csak a legutóbbi 3D-s részből ismertem meg,de nagyon szórakoztatónak találtam és azóta kijátszottam minden részét (Amúgy nem tudtam hogy ennyire régi,de ettől függetlenül lekötött)

• 1

#24 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 13 április 2014 - 15:33

(...) (Rayman egy,kettő,három,M,Origins és Legends. Kijátszottam szinte minden Rayman játékot és megvan mindeggyik eredeti CD) (...)

Nekem is :D

Rayman3 volt az amelyikkel legtöbbet játszottam :)

PS2-n és PC-n is egyaránt :D

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#25 CodieFox

CodieFox

Curious red fellow

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 51 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 13 április 2014 - 17:17

Kezdem én. Az első a nagy szürke farkas a Dark Soulsból. Meglátsz a tisztás közepén egy három ember hosszúságú hatalmas kardot a földbe szúrva. Oda mész, hogy szemügyre vedd, de ekkor egy hatalmas árnyék vetül rád. Fölnézel, és egy két emelet nagyságú farkas tornyosul föléd. És ez a farkas kirántja a kardot, és elkezd csapkodni téged vele.

2012-08-28_00033.jpg

Ohh igen... ő Sif, a nagy szürke farkas aki évszázadokon át az egyik legendás lovag, Artorias sírját őrizte, aki egyben a gazdája volt. Habár a játékos karakterét, a Chosen Undead-et kérdés nélkül megtámadja, a játék kiegészítőjével visszautazhatunk egy olyan korba amikor Sif még egy fiatal farkas volt. Egy sötét barlangban ha megtaláljuk, akkor sikerül megmentenünk őt és ezzel megváltozik a harcot előrejelző videója.

Sif felismeri a játékos karakterét, a megmentőjét még évszázadok után is. Még mielőtt a Chosen Undead megérinthetné a rég nem látott "ismerősét", a farkas fájdalmasan felvonyít a holdra és elveszi a sír mellett földbe ágyazott kardot hogy megküzdjön vele.

Elvégre a hűség kötelezi őt.

• 0
"Gnothi seauton"

#26 Jackrow

Jackrow

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 226 Hozzászólás:

Elküldve: 09 május 2014 - 19:29

Death - Darksiders 2:

Az intrókból elég sok mindent talán el is mond. Az első része röviden annyiból áll, hogy eljön az Armageddon a Földre, és az emberiség kihal emiatt. Angyalok, és Démonok csataterévé válik a világ, és ekkor lép színre az Apokalipszis 4 lovasa közül War, aki mint kiderül meg se kellett volna idéződjön, és ezért a Perzselt Tanács bűnösnek ítélte őt emiatt. War-nak megadják azt a lehetőséget, hogy bebizonyítsa ártatlanságát.
A Dark Siders 2-ben itt lép színre Death, aki ennek a hírnek a hallatára War segítségére siet, hogy tisztára mossa a nevét. Death a története eredetét tekintve tragikus, de szükségszerű múltra tekint vissza. A saját fajtáját, a Nephilimet kellett kiirtania, hogy megakadályozza a Föld lerohanását a Nephilim által. Death szerint a Nephilimnek semmi keresni valója nincs a Földön, de ezzel Absalom báttya aligha értett egyet, és ennek árnyékában ő is a kaszája áldozatává vált. Nem akart saját fajtája gyilkosa lenni, de más módon nem tudott igazságot tenni.

A véleményem tehát a következő Death-ről: Neve ellenére nem is rosszakaró szereplő, sőt éppenhogy jófej.

Darksiders-II-Now-Scheduled-to-Arrive-in

És még egy trailer

Szerkesztve Jackrow által: 09 május 2014 - 19:35

• 0

Totally not, suuuuuuure~ ¬‿¬

Also tagged with one or more of these keywords: játék, szőrnyek, karakterek, fantasy, sci-fi

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó