Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Kedvenc videó játék karakterek

játék szőrnyek karakterek fantasy sci-fi

• Please log in to reply
25 válasz erre a témára

#1 Max

Max

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 27 február 2014 - 22:03

Melyek azok a karakterek a videó játékokban amelyek megfogtak titeket? A személyiségük, stílusuk, történetük, vagy egyszerűen dizájnjuk alapján? Nem muszáj játszató karaktereknek lenniük, lehetnek mellékszereplők, vagy egyszerű gyakható monsztrák.

Kezdem én. Az első a nagy szürke farkas a Dark Soulsból. Meglátsz a tisztás közepén egy három ember hosszúságú hatalmas kardot a földbe szúrva. Oda mész, hogy szemügyre vedd, de ekkor egy hatalmas árnyék vetül rád. Fölnézel, és egy két emelet nagyságú farkas tornyosul föléd. És ez a farkas kirántja a kardot, és elkezd csapkodni téged vele.

2012-08-28_00033.jpg

A második a gonosz szem a Dragon's Dogmából. Azt a feladatot kapod, hogy néz körül a katakombákban mert valami sötét dolog ólálkodik ott, és egyre másra kelnek fel a halottak. A katakomba alján egy lezárt átjáróra lelsz, ahonnét furcsa fény szűrődik ki. Majd hirtelen mindenhol csápok jelennek meg, amivel nem bírsz, és menekülőre kell fogni. Az utójátékban pedig megküzdhetünk magával a szörnnyel is. Ami egy nagy lebegő gömb a szájában egy hatalmas szemmel, és tucatnyi csáppal az oldalán. Egyszerre támad mágiával és fizikai támadásokkal, a tekintetével pedig meg tud bénítani. Később a kiegészítőben pedig találkozhatunk a nagy testvérével. Aki legalább ötször akkora, és kővé tud változtatni a tekintetével.

136386720356.jpg

• 0

#2 foxanthro

foxanthro

szárnyaslogisztikai főmunkatárs

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 869 Hozzászólás:
  • LocationHungary

Elküldve: 01 március 2014 - 10:30

Prince_of_Persia_Warrior_Within-Wallpape
Az én első számú kedvencem a Herceg a Price of Persia-ból. Imádom, ahogy stílusosan miszlikbe szeleteli az ellenséget.

dante-dmc3.jpg
Másik nagy kedvencem Dante, a Delvil May Cry 2-3 tájékáról. Bírom a beszólásait + kardokkal történő aprítást.

Blood_Raven_by_scarypet.jpg
...és végül Blood Raven a Diablo 2 - ActI. második küldetéséből. Olyan rendes, hogy felkelti a halottakat, hogy le ne késsék a harcot. :P No meg elég szexi abban a vörös latexben. :P :P :P
  • 2
"Oly sokáig voltunk lenn,
Hogy nem is tudjuk, milyen fenn."

#3 Max

Max

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 01 március 2014 - 10:48

A Perzsia hercege nekem is nagy kedvencem. Főleg a Warrior Within.

• 0

#4 Silver

Silver

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 171 Hozzászólás:

Elküldve: 01 március 2014 - 11:51

Bioshock Infinite: Elizabeth
Irrational's Bill Gardner claims that enough material for five or six games were scrapped during this process.

(Forras: Development of Bioshock Infinite @ Wikipedia )
  • 0

#5 foxanthro

foxanthro

szárnyaslogisztikai főmunkatárs

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 869 Hozzászólás:
  • LocationHungary

Elküldve: 01 március 2014 - 12:39

A Perzsia hercege nekem is nagy kedvencem. Főleg a Warrior Within.

Állítom, hogy a legjobb rész, hiába panaszkodtak a kritikusok, hogy nincs keleti hangulata, akkor is. Harc mechanizmusban, grafikában, AI-ben, dizájnban, mindenhogy a legjobb!
  • 1
"Oly sokáig voltunk lenn,
Hogy nem is tudjuk, milyen fenn."

#6 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 01 március 2014 - 13:24

Perzsia hercegéből márpedig csak egy van!

kép

Dante a Devil May Cry-ból egyébként nekem is nagyon nagy kedvencem, és sokakkal ellentétben Nero-t is kifejezetten bírom a negyedik részből.

Aki pedig számomra az ultimate videójáték karakter, az Sephiroth a Final Fantasy VII-ből!

• 3

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#7 FzFx

FzFx

"Róka" Elvtárs

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 61 Hozzászólás:

Elküldve: 01 március 2014 - 21:43

Titus the Fox

Titus%20the%20Fox_1.png

Titus%20the%20Fox_2.png

• 2

#8 WhiteRoo

WhiteRoo

President of RAT

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 504 Hozzászólás:

Elküldve: 01 március 2014 - 23:45

Dust - (Dust an Elysian Tail)

dustart.jpg

Szerkesztve WhiteRoo által: 01 március 2014 - 23:46

• 1

#9 Miststalker

Miststalker

Maximális Teljesítmény

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 241 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 02 március 2014 - 01:02

1ydo.jpg

Raiden, avagy Jack the Ripper a Metal Gear sorozatból. Mivel az összes játék jópár éves amiben szerepel, nem tekintem spoilernek :P

Hol is kezdjem. Eleve az a bait-and-switch trollkodás amivel berakták a Metal Gear Solid 2-be. Van egy félórácskád Snake-kel, majd bumm, megölik, és mit kapsz? Egy csini, hosszú hajú, nyafis hangú hőst. Instant nerdrage a sorozat kemény fanjai között. Én örültem hogy jó a segge abban a ruciban :3

A srác hatalmas ívű karakterfejlődésen megy keresztül a játék során, a teljesen zöldfülű, naiv és manipulálható, videojátékokon képzett gyermekkatona egyszerűen... megérik. Megtalálja a saját helyét, elveit, gondolatait és feladatát. A pillanat amikor a finálé után elhajítja a kampány elején, a játékos által kitöltött dögcédulákat és kezébe veszi a sorsát, az valami szívszorító.

Timeskip, Revengeance. A dögös testét lecserélték egy még dögösebb szintetikus darabra, és egy első jelenetben Metal Gear-t hosszában szeletelő dologgá avanzsál. Persze ezen is bőven túltesz a személyiségfejlődésben, lassan rájön igen sok szép igazságra, levedli a magára erőltetett white knight moralitást, és... egy picit megőrül, hogy továbblépjen.

Összességében imádom, mert magassarkúban kaszabol vibropengével mert egyike azoknak a karaktereknek, akit élmény volt sok-sok órán keresztül végigkísérni.

Fission Mailed.

• 1

panic

#10 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.218 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 02 március 2014 - 01:50

Titus the Fox

Igen :) Titus nekem is nagyon nagy kedvenc volt :)

Az egyes pályàk kódjaiért vèr és verejtékkel kellett fizetni, volt olyan is, hogy egymástól kérdezgettük a pálya kódot. A játék egyszerüen zseniàlis volt :)
  • 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#11 Ralesk

Ralesk

vulgáris hatalommal visszaélő szociáldarwinista

• Administrators
  • 1.516 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 02 március 2014 - 01:54

Nekem a Titus sokáig csak a Prehistorik 2-ből volt ismerős, ugyanaz a bagázs készítette, és már akkor gyerekként is nagyon bejött a logójuk :)
  • 0

#12 Delphin

Delphin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.195 Hozzászólás:

Elküldve: 02 március 2014 - 02:11

a Prehistorik 2

Ah, a Prehistorik! Szóval onnan volt nekem ismerős ez a debil képernyőgörgetési megoldás. (Ez a "minden színhely külön képernyőt kap, mint a Prince of Persiában, csak közben görög is.") Már régen sem értettem, hogy nekik ez miért jó, hiszen a játékosnak egyértelműen rossz és feleslegesen folyatja a szemeiket. :P

• 0

#13 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 02 március 2014 - 12:29

Nekem jópár kedvencem van és mióta megszületett ez a topic erősen agyaltam rajta hogy mit válasszak...

Ezért a döntősöket felsorolnám:

(Képeket azért link formájában tettem ki hogy ne foglaljon sok helyet a post)

-Ratchet mióta csak ismerem imádom! Eddig jópár részével játszottam a sorozatnak bár kevés volt igazán meg számomra ezért most elkezdtem gyűjteni a részeit...

amiket tényleg magaménak tudhatok az a Size Matters, Gladiators, QForce de ezek már teljesen ki vannak merítve és már nem tudok mit elérni bennük :P viszont az élvezet még mindig az egekben :D

Kép: [Link]

-Sly Cooper olyan 8 éves lehettem amikor először hallottam róla és megtetszett hogy törvényen kívül mászkál a háztetőkön és ami mozdítható az nem marad a helyén miután ő arra járt... Azóta is imádom játszani a játékot.

-Crash A leges-legelső olyan játék karaktere amit annyira imádtam játszani hogy az már kész legenda :P még ha jól emlékszem PS1 környékén ismerkedtem meg vele akkortályt amikor még az volt a menő ha valakinek volt PS1 konzola... anno a Crash Bandicoot - Warth of Cortex rész volt a legelső amivel néha még ma is leülök játszani mert élvezhető :) de játszottam a Crash Nitro Cart résszel is szó szerint addig amíg az első szériás PS2-t haza nem vágtam a túljátszással :P végül a Crash:Twinsanity volt az ami megfogott és évekig játszottam vele :)

-Tasmanien Tiger(Pontos nevében nem vagyok biztos) Szintén az elsők között volt bár egy kis csúszással mert ez már a PS2 középidőszakában volt az egyik kedvencem manapság már nem játszok a játékkal ugyanis az a 100%-os kijátszás az nagyon lefárasztott :P

-Soild Snake Lopakodós játékok kirájának a főszereplője :D imádom és kész :P az ahogy belopakodik az ellenfél háta mögé az zseniális...

-Leon Kenedy Best Ever Zombie Game föszereplője (Resident Evil 4) nem is emlékszem már hogy hányszor játszottam már végig a játékot úgy hogy mindig mindent megszereztem azaz töröltem a 100%-os mentéseket ahol már semmit se lehetett megszerezni... PS2-n és Emulátoron egyaránt :3 És most hogy kiadták PC-re is ráadásul HD-ban megvan hogy mire fogok gyűjteni :3

-Toan Egyik kedvenc játékom föszereplője ahol meg kell mentenie a világot... Dungeon-ok végigfutása során sok sok ellenféllel és akadályal kell megküzdeni és már maga a játék mechanikája tetszik hogy én döntöm el hogy hova építem a házakat, a nappal-éjjel váltakozás, a random generált Dungeon-ök, és még sorolhatnám a menőbbnél menőbb dolgokat :D szóval egy szó mint száz... imádom!

Szerkesztve TubeDog által: 02 március 2014 - 12:29

• 1

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#14 Sticky

Sticky

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 123 Hozzászólás:

Elküldve: 02 március 2014 - 15:28

Ahogy látom, nem posztolt senki kedvenc karaktert a League of Legends-ből. Hát akkor itt az ideje, hogy ezt megszakítsam! Az én kedvenc karakterem a LoL-ból Jarvan IV: 
JarvanIV_Splash_0.jpg
Szerintem nagyon karakterisztikus. Nagyon beleillik a szerepébe, amit most nem szeretnék belemenni. Ha érdekel még "Hangoskönyv" is van róla: 

Nem mellesleg a mainem, mert nagyon OP champ ha esetleg vannak itt LoLosok. :)
  • 0

#15 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 02 március 2014 - 18:42

Ahogy látom, nem posztolt senki kedvenc karaktert a League of Legends-ből.

Akkor már inkább Dota... mondjuk Death Prophet!

Csatolt fájl  00001.jpg   51,02K   0 Letöltések:

• 0

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#16 KekPafrany

KekPafrany

Free Fern

• Administrators
  • 2.188 Hozzászólás:
  • LocationHome sweet home <3

Elküldve: 02 március 2014 - 23:09

Igazából ma gondoltam rá, hogy lehetne, de megelőztél..

Ahogy látom, nem posztolt senki kedvenc karaktert a League of Legends-ből. Hát akkor itt az ideje, hogy ezt megszakítsam! Az én kedvenc karakterem a LoL-ból Jarvan IV: 

Az én kedvencem Soraka :)

Csatolt fájl  Dryad-Soraka-Skin1.jpg   50,53K   0 Letöltések:

És minden új art ellenére, ez a régi kép a kedvencem vele kapcsolatban. Sokáig tartott, amíg beletörődtem a "visual upgrade"-be.

Pedig aranyos rajzok készülnek róla DA szerte:

Csatolt fájl  soraka_by_lostadopt-d75uf9q1.png   167,92K   0 Letöltések:

• 0

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#17 Crutio_Astaroth_Chaos

Crutio_Astaroth_Chaos

Localized Chaos

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 113 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 03 március 2014 - 07:17

Pfff.... senki nem rakta be azt, aki a legjobban megérdemelné. Akkor majd én!
Csatolt fájl  glados_2.jpg   58,98K   2 Letöltések:
Szerintem nem kell bemutatnom, de ha igen, akkor aki nem ismeri az pucoljon és játsszon egyet a Portal-al, meg a második részével. GLaDOS, a Portal egyik főszereplője (aki főgonoszt mer mondani, azt lelövöm), szerintem az egyik legjobban megalkotott videójáték karakter. Mégis melyik másik karakter képes arra, hogy egy szobában ülve, rádión keresztül elhitesse veled, hogy ő kedves, aranyos, majd szép lassan, először egy-két utalással, később már szinte nyíltan elmesélje neked, hogy amúgy te el fogsz tűnni. De még ekkor sem tudtam utálni, mert utána, miután elszabadul az ember, utána meg csak ül, és siránkozik, hogy te mit csinálsz. És aztán, miután végre szemtől szemben állsz vele, akkor is csak nehezen viszi rá az embert a lélek, hogy elégesse szerencsétlent. Plusz, utána még eldalolja, hogy ő mennyire örül, hogy te megsütötted őt darabonként.

És ez még csak az első rész.

A második részben már több személyiséget és szabadságot kapott a karakter, és abban a részben egyszerűen imádom, ahogyan nem csöpög, hanem szinte ömlik a mondataiból a szarkazmus. Majd utána egy kis fejcsere után szép lassan megváltozik, és átváltozik a hatalmas gonosz szarkasztikus gépből egy félős, érzelmileg instabil krumplivá. És akkor lehet igazán megszeretni. Nekem tűzön vízen át GLaDOS a kedvenc karakterem videojátékokból.

Csatolt fájl  9cd5b8826359a09aeb7f1969f2550982.jpg   62,8K   0 Letöltések:

• 5

This+will+have+to+do+then+_7c842075c4718

#18 Dr_Prez

Dr_Prez

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:
  • LocationSzeged

Elküldve: 04 március 2014 - 17:33

A Mester a Fallout első részéből. Eddig nem találkoztam jobban megírt főgonosszal.

http://www.youtube.c...h?v=RaJ9RI1xDDU

• 1

Sosem szabad fullba nyomni a kretént...

#19 Alstep

Alstep

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 195 Hozzászólás:

Elküldve: 07 március 2014 - 15:51

Pfff.... senki nem rakta be azt, aki a legjobban megérdemelné. Akkor majd én!
attachicon.gifglados_2.jpg
Szerintem nem kell bemutatnom, de ha igen, akkor aki nem ismeri az pucoljon és játsszon egyet a Portal-al, meg a második részével. GLaDOS, a Portal egyik főszereplője (aki főgonoszt mer mondani, azt lelövöm), szerintem az egyik legjobban megalkotott videójáték karakter. Mégis melyik másik karakter képes arra, hogy egy szobában ülve, rádión keresztül elhitesse veled, hogy ő kedves, aranyos, majd szép lassan, először egy-két utalással, később már szinte nyíltan elmesélje neked, hogy amúgy te el fogsz tűnni. De még ekkor sem tudtam utálni, mert utána, miután elszabadul az ember, utána meg csak ül, és siránkozik, hogy te mit csinálsz. És aztán, miután végre szemtől szemben állsz vele, akkor is csak nehezen viszi rá az embert a lélek, hogy elégesse szerencsétlent. Plusz, utána még eldalolja, hogy ő mennyire örül, hogy te megsütötted őt darabonként.
És ez még csak az első rész.
A második részben már több személyiséget és szabadságot kapott a karakter, és abban a részben egyszerűen imádom, ahogyan nem csöpög, hanem szinte ömlik a mondataiból a szarkazmus. Majd utána egy kis fejcsere után szép lassan megváltozik, és átváltozik a hatalmas gonosz szarkasztikus gépből egy félős, érzelmileg instabil krumplivá. És akkor lehet igazán megszeretni. Nekem tűzön vízen át GLaDOS a kedvenc karakterem videojátékokból.
attachicon.gif9cd5b8826359a09aeb7f1969f2550982.jpg

Hát igen a kedvenc játékom ,nemrudom miért de az 1. És a 2. rész nagyon mély nyot hagyott bennem mind a 2 megvan pc n és boxon és szorgalmasan játszok a multival is. :) azért kár hogy a valve osok nemtudnak 3. ig számolni.
  • 0

#20 Tunguszka

Tunguszka

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 80 Hozzászólás:
  • LocationMaglód

Elküldve: 14 március 2014 - 01:22

Abszolút kedvenc Vaas Montenegro a Far Cry 3-ból. Odabasz. (2. helyezet a Lutece "testvérek" a Bioshock Infinite-ből).

190338d1362331626-ultimul-joc-devorat-va

• 0

Aki halva sírt, az hogy születik?! | A trombi bölcsőhalált okoz | Az aszfalt a könyök féltestvére | A vajazás a kenyér momentuma

Also tagged with one or more of these keywords: játék, szőrnyek, karakterek, fantasy, sci-fi

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó