Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Ki, mit szeret és mit nem szeret játszani?

Tabletop RAT táblás játékok

• Please log in to reply
46 válasz erre a témára

#41 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.185 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 16 június 2014 - 22:10

Kannamon.... -> Fulruns féle káryták?

Cai a Munchkin Furry játékról beszélt, amin páran gondolkodtunk itt egy időben, de aztán semmi se lett belőle, mert mindent bele módon összemixeltünk mindenféle munchkin mechanikát, aztán nem győztük megrajzolni.. 

• 0

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#42 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:
  • LocationValahol a fejedben! (amúgy meg Pécs)

Elküldve: 16 június 2014 - 22:12

Kannamon.... -> Fullruns féle káryták?

Szerintem a munchkinről volt szó.

De ne féljetek majd ha végzek a szakmai cécóval, akkor neki állok és meg csinálom az előre le igért vissza maradó példányokat a kannamon projekthez  :) és egy autós kártya féle dolog simán kijöhet belőle :)

• 0

"Ki farkasok közt él, vonyítson úgy, mint a farkasok!"

Orosz közmondás

tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400.gif

Tumblr * Facebook * DeviantArt * FurAffinity * Weasyl

#43 zuzu

zuzu

KangarooWolf

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.218 Hozzászólás:
  • LocationItt is ott is :)

Elküldve: 16 június 2014 - 22:12

Cai a Munchkin Furry játékról beszélt, amin páran gondolkodtunk itt egy időben, de aztán semmi se lett belőle, mert mindent bele módon összemixeltünk mindenféle munchkin mechanikát, aztán nem győztük megrajzolni..

Sorry....

Ebben az esetben valóban nem ugyanarról beszéltünk....
  • 0
Az élet egy nagy játék... és eszméletlen jó a grafikája :)

#44 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 16 június 2014 - 22:13

Csináltátok volna meg piciben, ami már játszható, aztán bővíthettétek volna ...
(több ötletem nincs így visszamenőleg)
  • 0

#45 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 16 június 2014 - 22:16

Szerintem a munchkinről volt szó.
De ne féljetek majd ha végzek a szakmai cécóval, akkor neki állok és meg csinálom az előre le igért vissza maradó példányokat a kannamon projekthez  :) és egy autós kártya féle dolog simán kijöhet belőle :)

ACEO formában nem lenne hülyeség, abba beszállnék én is talán. - Bár azt eredetileg tradicionálisan kellene csinálni; illetve minden darab így egyedi.
  • 0

#46 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.185 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 16 június 2014 - 22:39

Csináltátok volna meg piciben, ami már játszható, aztán bővíthettétek volna ...
(több ötletem nincs így visszamenőleg)

Szerintem a lényeg elkerülte a figyelmed:

Elkészültek a lapok, ki is volt nyomtatva a tesztpakli, játszottunk is vele. Grafika nem volt hozzá. 

• 0

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#47 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:
  • LocationValahol a fejedben! (amúgy meg Pécs)

Elküldve: 17 június 2014 - 09:23

ACEO formában nem lenne hülyeség, abba beszállnék én is talán. - Bár azt eredetileg tradicionálisan kellene csinálni; illetve minden darab így egyedi.

Hát  én az ilyesmi ért nem vagyok oda... én mindig sorozatokban gondolkodom + már meg van tervezve a kártyák alapja és a színek így is úgy is mindegyiken mások lesznek (color köcsögség!). Már csak illusztrálni kell egy párat... pontosabban eddig van 4 és ahhoz,  hogy egy igazi pakli össze jöjjön legalább  különböző 30 lap kell... és mondjuk minden lapból lehessen hármat használni... akkor már ok... de ha meg van a harminc akkor lehet variálni is az össze tételt. Ha úgy kezeljük mint egy gyűjtögetős kártyajáték és egy autós kártya szerelem gyerekét, akkor nem kell túl spilázni a dolgot. A kevesebb néha több (1.számú grafikus lecke) szóval, ha túlzásba  vinnénk a művészkedést, akkor lehet az összkép szét esne és sosem készülnénk el vele :P 

• 0

"Ki farkasok közt él, vonyítson úgy, mint a farkasok!"

Orosz közmondás

tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400.gif

Tumblr * Facebook * DeviantArt * FurAffinity * Weasyl

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó