Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Steampunk képek, rajzok

steampunk képek rajzok art

• Please log in to reply
38 válasz erre a témára

#21 Leina

Leina

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 152 Hozzászólás:
  • LocationEarth

Elküldve: 21 április 2014 - 03:14

A laptopnál különösen tetszik hogy az alkotó képes volt stílusos billentyűzetet prezentálni anélkül hogy a jól bevált írógép gombokhoz nyúlt volna.
Ruhák... első kettő "Alig várom hogy vad kebleim kitörhessenek a rácsok mögül" illetve az ott is fogaskerék akar lenni ahol nem kéne felsőn kívül rendkívül tetszetősek :)

Steampunkban még nem alkottam, de kezdetnek egy karra szerelhető gépezetet akarok megvalósítani. De most egy teleszkópos platin + hozzá kábelekkel csövekkel tűzdelt lábpáncélzaton dolgozom majd, ha lesz pénzem megvásárolni a cuccokat hozzá.

Sajna varni nemtok, úgyhogy a "gépeknél" maradok. XD

• 0

#22 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 30 május 2014 - 22:33

Ez azt hiszem ide való, gondolom megosztom, ha belefutottam véletlenül
Steampunk Artist from Minsk

ab88b9b5b812d9e3d02489e8ee668b9d_full.jp
  • 3

#23 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:
  • LocationValahol a fejedben! (amúgy meg Pécs)

Elküldve: 30 május 2014 - 23:11

Ez azt hiszem ide való, gondolom megosztom, ha belefutottam véletlenül
Steampunk Artist from Minsk

*kép*

Nekem egy ilyen kell! 

c43893295434b0391fd0adb662bc7fde.jpg

Ezt nekem tervezték! Pont az én színem :3 

• 1

"Ki farkasok közt él, vonyítson úgy, mint a farkasok!"

Orosz közmondás

tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400.gif

Tumblr * Facebook * DeviantArt * FurAffinity * Weasyl

#24 Ezevin

Ezevin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.233 Hozzászólás:
  • LocationValahol a fejedben! (amúgy meg Pécs)

Elküldve: 07 július 2014 - 15:40

laguerrede14napaseulieu_by_miguelcoimbra

Forrás

• 1

"Ki farkasok közt él, vonyítson úgy, mint a farkasok!"

Orosz közmondás

tumblr_nrkmrfTqjC1qbgoyio1_400.gif

Tumblr * Facebook * DeviantArt * FurAffinity * Weasyl

#25 zollee

zollee

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 20 május 2015 - 12:31

Nem szabad off-olni ha SteamPunk, akkor rendesen Furry val,  <--  Csak hülyülök 

Szeretem a Steam Punk Világot,  <-- egyébként remekül össze illik a Tesla Punkal is.

- Jól nézek,  neem  ?

10422066_497089770455231_872608916842138

-Na mennyire vagyok menő az új Szerelésemben ?

11107731_497089797121895_735491728323895

• 4

Zollee : Amiről nem tudsz az nem is fáj, a fájdalamt nem csak egy féleképpen képes az agyad feldolgozni, a fájdalomnak renget tipusa van. Ha kéred hogy báncsanak az nem baleset.

#26 Red

Red

Member

• Trusted Members
  • PipaPipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 20 május 2015 - 21:37

Egy érdekes régi animáció a témában:

• 2
-----
Históriánk
Vérszegény balett.
Eltévedtünk
Egy világ felett!

#27 zollee

zollee

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 21 május 2015 - 07:45

A mai napi adag : 

steampunk_forever_by_tincek_marincek-d3b

• 3

Zollee : Amiről nem tudsz az nem is fáj, a fájdalamt nem csak egy féleképpen képes az agyad feldolgozni, a fájdalomnak renget tipusa van. Ha kéred hogy báncsanak az nem baleset.

#28 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.182 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 21 május 2015 - 07:57

Kérlek mellékeljél hozzájuk forrást is.

• 0

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#29 zollee

zollee

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 21 május 2015 - 11:15

Csak nézz a szemembe,
-Ugye Szertefoszlott minden önbizalmad ?
 A Kék szemeim át döftek a gyenge kicsíny szíveden, de ne aggódj meg engedem hogy csodálhass !

1385098741.mingchee_finished_steampunk_s

• 3

#30 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.182 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 21 május 2015 - 13:41

Zollee, nézd meg kérlek, hogy a többiek hogyan linkelgetnek képeket: a kép mellé írj egy linket, ami a forrást jelöli meg, lehetőleg az alkotó saját galériájában. Egyrészt feléjük is illendő, háklisak páran, ha névtelenül megy tovább az alkotásuk, másrészről meg mi is megnéznénk esetleg a további műveiket..

Ha nincs kedved szerkeszteni a linket, hogy annyi jelenjen meg, hogy "Forrás", akkor úgy is jó, ha csak bemásolod ide a linket így:

http://tincek-marinc...rever-201521306

http://xxbalduinxx.d...-time-418730413

Csak nézz a szemembe,
-Ugye Szertefoszlott minden önbizalmad ?
 A Kék szemeim át döftek a gyenge kicsíny szíveden, de ne aggódj meg engedem hogy csodálhass !

• 1

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#31 zollee

zollee

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 21 május 2015 - 14:53

Zollee, nézd meg kérlek, hogy a többiek hogyan linkelgetnek képeket: a kép mellé írj egy linket, ami a forrást jelöli meg, lehetőleg az alkotó saját galériájában. Egyrészt feléjük is illendő, háklisak páran, ha névtelenül megy tovább az alkotásuk, másrészről meg mi is megnéznénk esetleg a további műveiket..

Ha nincs kedved szerkeszteni a linket, hogy annyi jelenjen meg, hogy "Forrás", akkor úgy is jó, ha csak bemásolod ide a linket így:

http://tincek-marinc...rever-201521306

http://xxbalduinxx.d...-time-418730413

Egyébként mind 2 Fur Affinity -ről van.

Na de így meg felelő  ?
Vagy még írjam oda hogy mennyi idő alatt, milyen eszközzel készítette  el a napnak mely szakaszában lett vele kész. Menyi az eltelt idő a megrajzolása és a feltöltés között.

Igazából az egyik részét nem értem hogy ez miért szükséges, ha érdekel valakit a téma az keresse meg saját maga, vagy várjon míg valaki posztol így lenne forgalma ennek a topicnak, másrészt meg értem hogy artist lévén neked sem tetszene a módszer hogy névtelenül osszák meg a művedet. A jövőben így csinálom ha annyira szükséges. 

Még valami és akkor mi van ha a Artist ezen alkotása mellet tele van még Explicit tartalmú képekkel a galériája arra nincs szabály, vagy az már a saját felelőssége, mert nem a fórumon van ?

1332809533.soulscape_clearhorizonsweb.jp

Artist : SoulsCape

Forrás : http://www.furaffini...t/full/7659969/

• 1

#32 Miststalker

Miststalker

Cicaszörny D:

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 209 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 21 május 2015 - 16:54

Na de így meg felelő  ?
Vagy még írjam oda hogy mennyi idő alatt, milyen eszközzel készítette  el a napnak mely szakaszában lett vele kész. Menyi az eltelt idő a megrajzolása és a feltöltés között.

Igazából az egyik részét nem értem hogy ez miért szükséges, ha érdekel valakit a téma az keresse meg saját maga, vagy várjon míg valaki posztol így lenne forgalma ennek a topicnak, másrészt meg értem hogy artist lévén neked sem tetszene a módszer hogy névtelenül osszák meg a művedet. A jövőben így csinálom ha annyira szükséges. 

Még valami és akkor mi van ha a Artist ezen alkotása mellet tele van még Explicit tartalmú képekkel a galériája arra nincs szabály, vagy az már a saját felelőssége, mert nem a fórumon van ?

Artist : SoulsCape

Forrás : http://www.furaffini...t/full/7659969/

A visszalinkelés a művészre hasznos, mert megspórolsz az érdeklődőnek egy extra keresést, adsz egy 'még ilyet!' linket neki; illetve a művész expozíciót és elismerést kap az ingyen közzétett munkájáért. A link nélküli posztolások eredményeznek méteres vízjeleket, amiket senki nem szeret :P Egyszerűen illik venni a fáradtságot.

Az első kattintás ezen az oldalon legyen tiszta - a posztold linked mögött ne legyen felnőtt tartalom. Második, harmadik lépés már nemigen számít, de odaírhatod hogy [NSFW galéria] a gyengébbek kedvéért.

• 0

panic

#33 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.182 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 21 május 2015 - 17:35

Ez a két artiszt megtalálható a DA-n és az FA-n is. :) Ahogy sok más furry artiszt is. A google nem hozza be a FA-s képek linkjeit..

Na de így meg felelő  ?

Tökéletesen.

Nem kell, sőt a cipőmérete sem kell, sem pedig az élete nagy tragédiái.

Az első részre: Az internet hatalmas. Attól hogy megnevezed a forrást, posztolhatsz máskor is attól az alkotótól ide. Na meg megismertettél minket két tehetséges artiszttel, akikbe lehet nem botlottam volna bele. :)

Ha a link az adott képre mutat, amit ide feltöltöttél (ahogy én is linkeltem), akkor semmi gond azzal, hogy az artisztnak vannak nsfw képei is.
  • 1

#34 zollee

zollee

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 21 május 2015 - 18:18

Ez a két artiszt megtalálható a DA-n és az FA-n is. :) Ahogy sok más furry artiszt is. A google nem hozza be a FA-s képek linkjeit..

Tökéletesen.

01 Nem kell, sőt a cipőmérete sem kell, sem pedig az élete nagy tragédiái.

Az első részre: Az internet hatalmas. Attól hogy megnevezed a forrást, posztolhatsz máskor is attól az alkotótól ide. Na meg megismertettél minket két tehetséges artiszttel, akikbe lehet nem botlottam volna bele. :)

02 Ha a link az adott képre mutat, amit ide feltöltöttél (ahogy én is linkeltem), akkor semmi gond azzal, hogy az artisztnak vannak nsfw képei is.

01, pedig ezt az információ engemet is érdekelne, csak nem tudom.

02, ő,,, értem.

• 0

#35 zollee

zollee

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 22 május 2015 - 07:43

Gondolom nem haragszotok meg ha egy Cybergoth-os képet ide posztolok, mert nem akartam külön topicot nyitni neki.

1385489978.allowedcamping_1374321759.nek

Szerintem legalább van 48-as lába tappancsa  (lehet elfoglalná az egész mellkasod.)

Forrás

Szerkesztve zollee által: 22 május 2015 - 07:45

• 3

#36 Miststalker

Miststalker

Cicaszörny D:

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 209 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 22 május 2015 - 09:35

Szerintem legalább van 48-as lába tappancsa  (lehet elfoglalná az egész mellkasod.)

Forrás

Patrik, te vagy az? :D

• 0

panic

#37 zollee

zollee

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 22 május 2015 - 09:57

Patrik, te vagy az? :D

áá, most mért árultad el az igazi nevem.  (nagyon gonosz vagy.)

• 0

#38 vulpesrex

vulpesrex

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 83 Hozzászólás:

Elküldve: 08 június 2016 - 20:13

Steam Speed

Némileg idevág, bár nem a klasszikus viktoriánus/western steampunk

• 2

#39 foxanthro

foxanthro