Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Ingyen rajzok

rajzolás művészet rajzkurválkodás ingyen

• Please log in to reply
26 válasz erre a témára

#21 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 05 november 2014 - 05:13

Kedves mindenki!

Úgy tűnik végre véget ér hosszas alkotói válságom és depizős, erőtlen időszakom. Sikeresen átálltam Photoshopról a Kritában való rajzolásra/festésre, és nagyjából megszoktam a Genius tabletemet is. Bár még mindig vannak problémák amik lekötnek és zavarnak, de úgy döntöttem az összes felszabadítható energiám az alkotásra fogom összpontosítani.

Így hát itt az ideje visszatérni oda ahol abbahagytam, vagyis befejezni végre az oly régen beígért ingyen rajzokat.

Azóta is ég a bőr a pofámról amiatt hogy megígértem majd leálltam, de sajnos képtelen voltam alkotni, ha néha-néha sikerült is valamit, az is saját volt. Őszinte elnézést kérek mindenkitől akit megvárakoztattam.

A kiírás ugye egy ceruza skiccre, és egy az alapján készült tustoll kihúzásra avagy lineartra vonatkozott. Azonban, mivel most a digitális médiumra fókuszálok, és arra is vagyok ráhangolódva, így azzal a kérdéssel fordulok a megígért rajzok leendő tulajdonosaihoz, hogy mit szólnának, ha ehelyett egy ugyanolyan minőségű digitális skiccet, és ugyancsak digitális lineartot készítenék? Ezek 300 dpi-ben A4-nek megfelelő felbontásban készülnének, és JPG (feltöltésre ideális) valamint TIFF (veszteségmentes, nyomtatásra ideális) formátumban kerülnének átadásra.

Aki ragaszkodik hozzá, annak természetesen elkészítem az eredeti kiírás szerinti hagyományos eszközökkel, de személy szerint nagyon örülnék neki ha elfogadnák a digitális opciót. Gyorsabb is, kevesebb macera, és jobban rá is vagyok hangolódva.

• 0
~ Sic itur ad astra per aspera. ~ [Blog] [deviantArt] [FurAffinity](NSFW)

#22 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 18 november 2014 - 16:29

Elkészült Grion skiccének az első vázlata - ez még ilyen "rough sketch", amire ha rábólint illetve megadja a szükséges változtatásokat akkor újrarajzolom egy kicsit igényesebben és pontosabban. Aztán az alapján rajzolom a lineartot.

Szóval várom Griontól a feedbacket, hogy mennyire lett szar. :D meg persze mindenki mástól is jöhet a kritika.

Megjegyzés: Mivel ez csak előzetes vázlat, nem foglalkoztam azzal hogy a jegyek és piercingek pontosak legyenek, csak úgy jelzésként raktam oda őket kb.

Egyébként másfél óra volt. Kezdek egyre jobban belejönni a rajztábla használatába!

Alábbihoz referenciát használtam a posemaniacs.com-ról.

Csatolt fájl  Grion.jpg   132,47K   0 Letöltések:

Szerkesztve Storm által: 18 november 2014 - 16:33

• 4

#23 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 19 november 2014 - 03:52

Grion, azt hiszem elbasztam a rajzodat... skiccet ígértem de... véletlenül speedpaint lett belőle. meg tudsz bocsátani? :3

Csatolt fájl  Grion_speedpaint.jpg   111,52K   0 Letöltések:

• 4

#24 Grion

Grion

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 809 Hozzászólás:
  • LocationSomewhere over the rainbow

Elküldve: 20 november 2014 - 11:12

Még gondolkodom a megbocsájtás dolgon! :D 

Köszönöm szépen :3 

• 0

#25 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 20 november 2014 - 23:23

Akkor töltöm is fel a galériáimba, neked meg feldobom Dropboxra a teljes méretű verziót. :)

• 0

#26 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 02 december 2014 - 02:42

Na, bocsánat a több nap kihagyásért, megint kaptam egy masszív artblockot, aztán az élet is nyakonbaszott párszor (pl macskám úgy törte szarrá a teáskannámat hogy annak tartalmából jusson a gépre, a routerBE, a 220-as elosztóBA és a scannerBE is... Egy órán át hajszárítóztam a Cisco routert aminek az áramköri paneljéről csöpögött a cukros mentatea...)

Szóval, Mist rajzának preview-ja. Ha zöld utat kapok rá megy belőle a végleges.

Aci-WIP-01.jpg

• 0

#27 foxanthro

foxanthro

szárnyaslogisztikai főmunkatárs

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 869 Hozzászólás:
  • LocationHungary

Elküldve: 02 december 2014 - 18:02

Szóval, Mist rajzának preview-ja. Ha zöld utat kapok rá megy belőle a végleges.

De legalább zsír lett a preview. :3
  • 0
"Oly sokáig voltunk lenn,
Hogy nem is tudjuk, milyen fenn."

Also tagged with one or more of these keywords: rajzolás, művészet, rajzkurválkodás, ingyen

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó