Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Ingyen rajzok

rajzolás művészet rajzkurválkodás ingyen

• Please log in to reply
26 válasz erre a témára

#1 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 02 január 2014 - 18:03

A téma eredetileg a furry.hu-n indult (link), de fokozatosan áthozom ide. Egyelőre mindkét oldalon párhuzamosan fogom vezetni. Továbbá, ha a jövőben újra felajánlanék ingyen rajzokat, az is ide kerül majd.

Az eredeti kiírás a következőképpen szólt:

Kedves szőrtársak!

Életem legnagyobb hibáját azzal követtem el, hogy nem toltam minden erőmmel a rajzolást már sok évvel ezelőtt. Most ezt szeretném kijavítani. Hamarosan el fogok kezdeni fizetős megbízásokat vállalni, és ennek megfelelően meghirdetni a commission lehetőségeket Furaffinity-n (most fogok magamnak accot csinálni). Azonban mint egyelőre ismeretlen művésznek, valahol el kell indulnom, és többek közt szükségem van egy rendes portfolióra, valamint az adott commission kategóriákhoz mintadarabokra.

Ennek fényében a következő lehetőségeket szeretném most felajánlani:

Első kör:

1. Az első tíz furnek aki ebben a threadben jelentkezik, készítek ingyen egy skiccet egy karakterről. A skicc ceruzával készül, minimális árnyékolással és elnagyolt részletekkel, egyszerű A4-es nyomtatópapírra, amit bescannelés után a megrendelő meg is tarthat.
  2. A karakterről adnod kell egy nagyjából részletes leírást ami alapján el tudom képzelni.
  3. Először csak nagyjából felvázolom, azt bescannelem és megmutatom, ha rábólintasz akkor egy picit kidolgozom jobban, de továbbra is csak skiccről beszélünk.
  4. Egyszerre általában egy rajzon dolgozok, szóval lesz akinek várni kell.
  5. A tíz skicc elkészülése után lehet hogy bevállalok újabb tízet, egyelőre nem tudom még.

Második kör:

1. A skicc tulajdonosok közül az első tíz (ha tíznél többet csináltam) számára a skicc alapján készítek egy egyszerű körvonalas kihúzást tussal, árnyékolás és finom részletek nélkül, szintén A4-es nyomtatópapírra. Ugyancsak megtartható. Scanelés után digitális utómunkára alkalmas.
Harmadik kör:
  1. Az elkészült skiccek megrendelői közül az első tíznek aki igényét jelzi (Ezt majd akkor, ne most) a skicc/vonalrajz alapján készítek egy kidolgozottabb grafikát (grafit, esetleg szén), vagy tusrajzot, B4-es minőségi papírra, "pay what you like" rendszerben.
  2. Az alkotás elkészülte után annyi díjazást adsz, amennyi jólesik.

Mindhárom körben készült munkák felkerülnek majd az új FA galériámba, és valószínűleg/többnyire deviantArtra is. Hogy utána mi a következő lépés azt majd akkor meglátom, lehet hogy fel fogok ajánlani további ingyenes/pay-what-you-like/kedvezményes rajzokat, de egyelőre semmit nem ígérek. Az igazság az, hogy szorítanak az anyagiak így a cél mielőbb az hogy rendes áron kapjak megbízásokat.
Az elkészült darabok az aktuális következő furrytalin, vagy megbeszélés szerint átvehetők.

A játékosok jelentkezési sorrendben:

1. Hattori
  2. Grion
  3. neo (még nem biztos benne, ha nem tetszenek az első rajzok, lemond Kelpi javára)
  4. Dzsi
  5. Miststalker
  6. cuddleslapine
  7. Red
  8. Venny
  9. kieran / akitary
  10. taka
  11. (Kelpi - ha neo visszamondja)
  12. +1 DS

Neo azt mondta, ha nem jön be a stílusom az első pár rajz után, akkor lemond a helyéről Kelpi javára, aki 11-ikként írt a threadbe, ezzel pont lecsúszva. Továbbá, mivel DS-nek már régóta lógok rajzzal így megígértem hogy csinálok neki is egyet a 10-en felül.

Tehát jelenleg már nem lehet jelentkezni.

Szerkesztve Storm által: 02 január 2014 - 18:04

• 0
~ Sic itur ad astra per aspera. ~ [Blog] [deviantArt] [FurAffinity](NSFW)

#2 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 02 január 2014 - 18:07

Eddig egy skicc készült el, Hattori részére, ami alább látható:

Csatolt fájl  Feathered_dragon_sketch_request_by_Storm.jpg   266,3K   0 Letöltések:

Legutóbb pedig Grion skiccén dolgoztam.

Aztán kissé eltűntem és nem haladtam láthatóan a rajzokkal, ezért elnézéseteket kérem. Elég szétszórt voltam mostanában, aztán a két ünnep közt egyáltalán nem értem rá, el is utaztam, tegnap jöttem haza.

Nem lettetek elfelejtve!

Jelen pillanatban van egy szűk határidős pályázatféleség, amire Jan. 15-ig kéne tartalmat generálni, és nagyon fontos lenne hogy ebben részt tudjak venni, így most szinte csak és kizárólag erre koncentrálok. Így elnézéseteket kérem, de megint csúszás lesz.

Azonban próbálok majd közben is kicsit haladni a rajzokkal, és amint a pályázati anyagaim készek, a beígért rajzok kapják meg a top prioritást.

Türelmeteket előre is köszönöm!

• 2

#3 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 02 január 2014 - 19:20

Mostan nagyon elgondolkoztatott ez a nagylelkűség dolog, de majd ha időm is engedi, akkor majd meglátom, hogy én is csináljak ilyent.
  • 0

#4 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 03 január 2014 - 17:32

Hát. Neo úgy sincs itt. Akkor megkaphatom a helyét? :D

• 0
Magyar termék: http://wheelerscomic...rt.com/gallery/ Azaz a képregényem. :D

#5 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 03 január 2014 - 17:33

Mostan nagyon elgondolkoztatott ez a nagylelkűség dolog, de majd ha időm is engedi, akkor majd meglátom, hogy én is csináljak ilyent.

Én is tartozok még egy adag rajzal. Asszem Dave, Grion és Hattori.  Meg még valaki. Asszem blackfox, de neki nagyon régen csináltam már egyett.

• 0

#6 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 03 január 2014 - 19:15

Én tartom az adott szavam. Neo szerzett egy helyet, ezen nem változtatott az hogy átköltöztem ide. Majd amikor rá kerül a sor eldönti, hogy akarja-e még.

• 3

#7 DoglottGiliszta

DoglottGiliszta

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.356 Hozzászólás:

Elküldve: 03 január 2014 - 19:25

Lesz-e a jövőben második kör? (Burkoltan szeretnék kéregetni én is :3)
  • 0

#8 Ralesk

Ralesk

vulgáris hatalommal visszaélő szociáldarwinista

• Administrators
  • 1.514 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 03 január 2014 - 19:27

Na.

Én tartom az adott szavam. Neo szerzett egy helyet, ezen nem változtatott az hogy átköltöztem ide. Majd amikor rá kerül a sor eldönti, hogy akarja-e még.

Helyes :)

• 0

#9 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 04 január 2014 - 23:40

Oké. Értem. Elnézést a feltételezésért. Ez bunkóság volt. :( Nem gondoltam át.

• 1

#10 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 06 február 2014 - 08:11

Kedves mindenki!

Ismét bocsánatotokat kérem a hosszú csúszás miatt. Mentségemre legyen mondva, hogy depresszióval és az ezzel összekapcsolódó artblockkal küzdöttem, így nem csak ez, d SEMMI nem haladt. Nem csak titeket hanyagoltalak el, hanem semmivel nem jutottam előrébb. Újév óta egyetlen egyszer volt rajzeszköz a kezemben.

Most azonban végre sikerült összeszedni magam, így ismét nekiesek a rajzoknak, és igyekszem minél gyorsabban haladni.

Türelmeteket köszönöm! Amint van új vázlat, azt beteszem ide!

• 0

#11 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 06 február 2014 - 08:21

Jelenlegi állás:

1. Hattori - Skicc kész, kihúzás folyamatban.
  2. Grion - Skicc folyamatban
  3. neo - még nem döntötte el
  4. Dzsi
  5. Miststalker - Referenciát megkaptam
  6. cuddleslapine - Referenciát megkaptam
  7. Red
  8. Venny
  9. kieran / akitary
  10. taka - Referenciát megkaptam

• 1

#12 Kieran

Kieran

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 553 Hozzászólás:

Elküldve: 06 február 2014 - 09:08

én átadtam Desnek még előző fórumon D:

• 0

#13 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.185 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 06 február 2014 - 09:23

Neo nem mondott valami olyat, hogy mégsem kéri vagy átengedi valaki másnak? Vagy én emlékszem rosszul? (Valaki csekkolja le a fhun, akit nem blokkol a munkahelyi tűzfal, mert úgy rémlik pár poszttal a jelentkezése után mintha újra hozzászólt és lemondta)
  • 0

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#14 Delphin

Delphin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.195 Hozzászólás:

Elküldve: 06 február 2014 - 09:27

Neo nem mondott valami olyat, hogy mégsem kéri vagy átengedi valaki másnak? Vagy én emlékszem rosszul? (Valaki csekkolja le a fhun, akit nem blokkol a munkahelyi tűzfal, mert úgy rémlik pár poszttal a jelentkezése után mintha újra hozzászólt és lemondta)

Még az elején azt írta, "Kelpié a helyem, ha az első néhány rajz után nem jön be Storm stílusa". Nos, az első néhány rajz óta sem jelzett semmit (illetve máshol is ritkán aktív).

• 0

#15 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.185 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 06 február 2014 - 09:33

Megnézed mégegyszer? Nekem nagyon határozottan rémlik egy másik hozzászólás ezután. Valami olyasmit írt, hogy megnézte Storm eddigi rajzait..
  • 0

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#16 Kieran

Kieran

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 553 Hozzászólás:

Elküldve: 06 február 2014 - 09:45

Megnézed mégegyszer? Nekem nagyon határozottan rémlik egy másik hozzászólás ezután. Valami olyasmit írt, hogy megnézte Storm eddigi rajzait..

én is megnéztem, nem jelzett semmit a fórumon

• 0

#17 KekPafrany

KekPafrany

Bürökk Bürokrata

• Administrators
  • 2.185 Hozzászólás:
  • LocationŐrültek Háza

Elküldve: 06 február 2014 - 09:46

Oké, akkor rosszul emlékszem.
  • 0

#18 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 16 február 2014 - 02:39

@Kék: Utoljára abban maradtunk neoval hogy majd pár rajz után rákérdezek.

@Akitary: Igaz! Listát máris javítom.

Naszóval. Az elmúlt hetem kissé kaotikusra sikeredett, ugyanis mint azt tán hallottátok, elég hirtelen bővültem egy lakótárssal, szóval költözés, átcuccolás, később megint cuccolás, szoba átpakolás, egyebek. Most éppen fürdőszoba kibővítés van folyamatban, holnap mérik fel apám és a szaki ismerősei.

Úgyhogy kissé káosz van. :D Főleg nekem, aki megszokta az állandóságot és minden változást nehezen vesz, főleg a hirtelen és nagy változásokat. De lassan most már stabilizálódok, szóval remélhetőleg talira már fel tudok mutatni pár újabb rajzot. De semmit nem ígérek.

Ismételten elnézést mindenkitől akit váratok, ez tényleg nem volt most tervben, de hát ezt hozta az élet.

A javított lista tehát:

1. Hattori - Skicc kész, kihúzás folyamatban.
  2. Grion - Skicc folyamatban
  3. neo - még nem döntötte el
  4. Dzsi
  5. Miststalker - Referenciát megkaptam, pontosítva
  6. cuddleslapine - Referenciát megkaptam
  7. Red
  8. Venny
  9. Desolate
  10. taka - Referenciát megkaptam

• 0

#19 Hattori

Hattori

GentleBird

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 874 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 24 február 2014 - 01:18

És igen, alkoholszónám elfoglalta végleges helyét az italos vitrinben:

Csatolt fájl  DSCF6183.JPG   404,45K   0 Letöltések:

• 6

#20 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 24 február 2014 - 22:31

Kelpivel fogadtunk, amit megnyert, így kapott egy extra 11-ik helyet. :)

A listát majd frissítem hamarosan.

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: rajzolás, művészet, rajzkurválkodás, ingyen

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó