Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Ki mivel szokott játszani?

• Please log in to reply
287 válasz erre a témára

#41 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 07 január 2014 - 22:01

Sajnos nekem ezzel a két játékkal nem volt alkalmam játszani, szóval nem tudom milyenek, de a Twinsanity tetszett videó alapján. Viszont tervezek beszerezni egy PS2-t, több okból is. Futtatja a ps1-es játékokat, ami nekem jól jönne, rengeteg PS2-es játék van, ami tetszene, pl. a Gran Turismo 4, ami mellé még jön, hogy a kormányom kompatibilis PC-vel és PlayStation-nel is.

a Warth of Cortex az nagyon sokszínű lehet benne űrhajót, robotot, Jeep-et vezetni és gurulhatsz egy nagy labda belsejében is :3

a Twinsanity az open world feelinget biztosít mégis egyértelműen tudod merre kell menni és szerintem szórakoztató tud lenni :) bár igaz van olyan része ahol tényleg nem tudod mit kell csinálni (pl.:az utolsó BOSS küzdelem de nem spoilerezek...) de akkor is hangulatos :)

Én már 8 PS2-t játszottam rongyosra köztük 2db első szériást is(ez a 10 kilós változat xD) azok kiégtek a sok játéktól a többibe meg szétment az olvasófej :3

Azokra majd ügyelj ha beszerzel egyet mert tényleg könnyen szétmennek... És hiába szétment egy csomó de még mindig sorozatba venném őket xD

A PS3 mostani szériája ami nem viszi a PS2-es játékokat sokkolt mert addigi széria tökéletesen vitte azokat is :/ (nem kellett PS2-re költeni xD)

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#42 Foxiee

Foxiee

Horvy, a cseheknek Horny.

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 173 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 08 január 2014 - 20:23

Örök kedvencek:

• Amnesia - The Dark Descent
  • Dust: An Elysian Tail
  • Call Of Duty - Modern Warfare 3
  • Mortal Kombat: Komplete Edition
  • Outlast
  • Unreal Tournament
  • Heroes Of Might And Magic 3
  • Dead Island
  • Borderlands 2

Azt hiszem hirtelen ennyi. :3

• 0

A villamosszék, mint szórakoztató elektronika!

#43 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 08 január 2014 - 20:29

Kár hogy odaveszett a vinyóm minden játékommal T_T most telepítgethetem őket újra...

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#44 BoriszVolkov

BoriszVolkov

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 465 Hozzászólás:
  • LocationAz agyam hátsó bugyraiban...

Elküldve: 09 január 2014 - 01:30

Nekem a kedvenceim: Cossaks, Red Alert 2, Stronghold: Crusader, Age of Empires 1-2., Age of Mythology, Minecraft, World of Warcraft, Wolrd of Tanks, Call of Duty 1-2.

• 0

"If you want to tell people the truth, make them laugh, otherwise they'll kill you."

(Ha el akarod mondani az embereknek az igazságot, akkor nevettesd meg őket, máskülönben megölnek.)
/Oscar Wilde/

#45 Hattori

Hattori

GentleBird

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 874 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 09 január 2014 - 06:41

Ami most megy:
League of legends
Guild wars 2 (gyere Caleb játszok veled, Underworldön vagyunk de szívesen guestelek ha megbeszélünk valamit)

A közelmúltban:
Battlefield 3 meg a millió kiegészítője
Diablo 3
Borderlands 2 tungle coop
Quakelive (de mivel nem éreztem rá a mozgásra parkolópályára tettem)
Unreal Tournament 2004 (ezt mai napig szívesen előveszem, néha még kupákra is jelentkezem ESL-en)
GTA 4, EFLC (a mai napig nem fut normálisan a gépemen)

Régebben és szerettem:
GRID (multizgattunk vele kölcsön kormánnyal, de jó is volt)
Borderlands meg a sok DLC
Fallout 3 és NW meg sok dlc (utóbbit a mai napig nem játszottam végig, nyomasztó szürke az egész, kicsit többet vártam volna, viszont fpsként játszva egészen szórakoztató tudott lenni)
Diablo 2 meg Lod, aztán Median moddal hamachin multiban (szuper, de 27"-on 800*600 kézzel fogható pixeleket eredményez, a resolution mód meg csak 1.12ig volt jó és amúgy is csalás)
SimCity 4 simán és CAM moddal
CitiesXL (valamiért ez a városépítősdi nekem bejön de a fejlődés rész kevésbé, általában trainerel befagyasztom a pénzt majd sok óra alatt építek valaki szépet ami az elején veszteséges de egy idő után már nem)
A többi GTA, különösen a ViceCity (aki szeret, vesz nekem egy olyan pálmafás inget amilyen Tonynak van, aki meg nem az csak elmondja hogy hol lehet kapni)
NFS sorozat (nem túl reális, csilivili meg pimp, de mókás volt MostWantedbe úgy megcsinàlni a lambót hogy dragnél 0,6 sec alatt legyen 100on)
Painkiller és Booh (voltam olyan beteg hogy meg volt az összes kártya)
Unreal Tournament és Quake 3 OSP az iskolai könyvtárban multizva (órák helyett és néha délután, amúgy csodás mind2 játék, elég volt otthon felraknom és beállitanom hogy a sulis gépeken se akadjon, majd kiírtam 8példányba hogy jusson mindenkinek. Igen, cdről játszottunk. Volt hogy 1db quake3 install lemezzel 8an, csak 1szer meg kellett hali és visszaadni a szervernek hogy fusson)
Diablo 1
Neverwinter Nights (imádtam hogy tudom mitől halok meg)
Company of Heroes online (talán az egyetlen rts amit szerettem)

Amit szeretnék:
GTA5 PCre erőmű igények nélkül
Fallout 1, 2, tactics androidra (anno ezzel nem játszottam mert gyökér voltam angolból)
Valami olyan futurisztikus FPS amit komolyabban játszhatok, mintha az Epic most szeretne valamit, remélem nem kamu

Ami soha nem lesz:
Konzol
  • 0

#46 Sampzon

Sampzon

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 36 Hozzászólás:
  • LocationHungary

Elküldve: 09 január 2014 - 18:15

Hogyhogy nem lesz konzol?

• 0

"Óvakodj az unalmas emberektől!"

(ókori szovjet közmondás)

#47 Hattori

Hattori

GentleBird

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 874 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 09 január 2014 - 19:00

Ennek több oka van, nincs tv-m, 99%hogy nem is lesz, bill+egér párti vagyok, meg minek még valamire költeni amikor PCre is bőven elég :D Az szvsz konzollal jól játszható játékok mint a fifa vagy a verekedős dolgok sosem vonzottak.

• 3

#48 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 09 január 2014 - 19:07

Ennek több oka van, nincs tv-m, 99%hogy nem is lesz, bill+egér párti vagyok, meg minek még valamire költeni amikor PCre is bőven elég :D Az szvsz konzollal jól játszható játékok mint a fifa vagy a verekedős dolgok sosem vonzottak.

És ha végképp megtetszik egy olyan játék, ami márpedig controllerrel meg stb az igazi... well, controllert a számítógépre is lehet kötni. Tehát teljes mértékig osztom azon véleményt, hogy a konzol egy teljesen redundáns valami és bőségesen elég a PC-re költeni a pénzt... mert igazából még a munka és a napi dolgok is indokolják, hogy időnként legyen rá pénz költve, nemhogy a játékok... az amortizációról nem is beszélve.

• 1

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#49 Folken

Folken

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 144 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 10 január 2014 - 17:05

Mostanában: 

Street Fighter X Tekken, 

Slender The Arrival, 

Skullgirls, 

Payday The Heist, 

Duke Nukem 3D Full Edition 2011, 

BlazBlue: Calamity Trigger. 

Mikor mivel. De inkább filmeket nézek többet. Vagy zenékkel ügyködök. 

Mert nincs nagyon türelmem végigjátszani mostanában. Ezért szeretem pl a verekedőst. Azok néha jók ha egy rövid pörgésre vágyom. :)

• 0

#50 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 10 január 2014 - 17:21

Mert nincs nagyon türelmem végigjátszani mostanában. 

Érdekes... Én szerintem azok az igazán jó játékok amik lekötnek bárkit :) Ami mellöl nem akarsz felállni :)

(Személy szerint a történetre épülő játékokat szeretem ahol minél messzebbre jutsz annál jobban ismered a szituációt)

• 0

graphic.png

#51 DcNdrew

DcNdrew

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 37 Hozzászólás:

Elküldve: 12 január 2014 - 17:44

Assassins Creed II (nem akarom már, egyhangú)

L.A. Noire (sajnos most nem érdekel, de amúgy nem rossz)

Rayman Legends (kicsit attól is elment a kedvem, de jó néha ugrálni)

Minecraft (alkotói válcs... de ezt már írtam másutt. :D)

Bocs, hogy nyafkodással kezdem az áttelepülésem a fhú-ról, ígérem, kialszom...! Egyszer... :D

Valami izgalmas, kalandos, nem "gyűjtögetős-konzolig-butítottos" dologra ötletetek van? (mondjuk, körülnézek, valszeg erre való ez a topik. :D)

• 0

#52 Seateal

Seateal

A sentient shade of green

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 12 január 2014 - 23:50

Általában multiplayer PvP játékokat szeretek játszani, mert ezek az ellenfelek saját képességei, gondolkodásmódjai és játékstílusai alapján elég változatosságot visznek a játékokba hogy ne unjam meg olyan könnyen őket.

Egy visszatérő kedvenc számomra a Mount&Blade cRPG mod, az egyik legnehezebb multiplayer játék amit valaha is próbáltam, de megérte az az ezer feletti óraszám amit beleöltem, nem csak a jóvá válásért (Mount&Blade harcrendszere alapból is elég komplex, cRPGben meg már olyan szintre vitte a community hogy igazából kevés új játékost tud a játék megtartani a nehézség miatt, mindemellett maga a közösség létszáma meglepően jól tartja magát), hanem az élvezetes, emlékezetes csatákért is amik történtek. Ez azon kevés játékok egyike, amit nem játszanak nagyon sokan, 200 fő körül szokott az átlag online jelenlét lenni, viszont azok jó részét már látásból ismerem a rengeteg egyediesítési lehetőség miatt is. Meg lehet ismerni hosszútávon hogy valaki hogyan harcol, mennyire tűrhető személyiség kommunikációügyileg, stb.

Aki nem ismeri Mount&Blade-t: Ez egy nagyjából realisztikus, középkori harcszimuláció. A cRPG mod karakterépítést és teljes egészében magad által összeválogatott felszereléseket visz a dolog multiplayer részébe.

Egy pár hónapja fedeztem fel a Star Conflict nevű ugyancsak multiplayer, pvp-re fókuszált játékot is, de napi szinten visszatérek rá az intenzitása és komplexitása miatt.

Az interceptorok 2000km/órás aszteroidamezőközepetti hajszájától az elhúzódó nehézfegyvertűzzel ékelt frigátütközetekig van ebben a játékban sokminden ami egy sci-fi rajongót leköthet.

Fontos része a dolognak hogy sokféle módon tehetjük egyedivé a hajónkat, ezáltal módosítva taktikai lehetőségeinket és hatékonyságunkat ezekben.

Singleplayer játékokkal úgy vagyok hogy ha érdekesnek találom kipróbálom, ha jónak is, egyszer-kétszer végigviszem és utána hanyagolom őket.

Vannak azonban olyanok amiket hosszabb időközönként újra előveszek mert annyira kedvelem őket hogy a korosodásuk nem okoz akadályt abban hogy élvezzem őket.

Példaként megemlíteném a Morrowind, Baldur's Gate (1,2,és ezek kiegészítői), és Deus Ex játékokat.

• 1

#53 Stargrazer

Stargrazer

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 274 Hozzászólás:

Elküldve: 25 január 2014 - 10:41

Steamen ingyen kipróbálható holnap 13 óráig a Sanctum 2, amíg ez tart kb 700 ft-ért meg is lehet venni.

FPS tower defense kombó, akinek tetszik és megveszi azzal tolhatnánk együtt ^w^

• 0

#54 Jarkore

Jarkore

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 94 Hozzászólás:

Elküldve: 25 január 2014 - 11:23

PC-n:

half-life-ot végig akarom tolni (az első részét, sose fejeztem be, mindig elakadtam, mert nehéz volt)

Half-Life...nehéz....várjatok, ezt nekem fel kell dolgoznom ><

Topikra válaszolva.

Én PC-s vagyok.

Amik most a gépen vannak.

Age of Wonders 2 - Eléggé nem új, de amúgy nagyon szép, fantasy, körökre osztott stratégia, rpg elemekkel megdobálva.

Vannak egységek, városok, amik gyártják az egységeket, hősök, küldetések.

Az egyedi benne, hogy a fő karakter egy kib erős varázsló. Nem kaphat szinteket, úgy erősödik, hogy kikutatod a varázslatokat. Amik között a gyógyítástól és a Sárkány idézéstől kezdve olyanok vannak, amivel szó szerint lefagyasztod az egész mapot.

Heroes of Might and Magic 4, nem tudom mikor nyúltam hozzá már, de még a gépen van, szerintem erről nem kell beszélnem xD

Heroes of Might and Magic 3 (Wake of Gods fan made kieggel) - szerintem erről sem. Aki nem ismerné, a Wake of Gods fan made kieg új lényeket, várakat, skill újításokat, új hősöket, és ezernyi kis bizbaszt ad a játékhoz. És új kampányokat.

The suffering - Horror fps. Börtönben vagy, mert kinyírtad a családodat. Aztán a szigetet, amin a börtön vagy, elözönlik a pokolból szabadult lények. Nem új darab, de játszható. Egyedi benne, hogy a játék folyamán dönthetsz jó és rossz dolgok között, és a játék vége ez alapján fog változni. Kiderül, hogy kinyírtad-e a családod tényleg, vagy baleset volt. És sok lény leölése után te is eggyé változhatsz közülük, amivel kb mindent kinyírsz xD

Fallout 3 - Ez is klasszikus, nem magyarázandó. Wanderer's Edition kiegészítővel nyomom. Pár újdonsága, hogy új fegyverek, drogok, armor, veszélyesebb sugárzás, több kaja, nagyobb sebzés, kevesebb skill pont, lassabb szintlépés, meg egyéb nehezítések. Aki szerint túl könnyű volt az eredeti Fallout 3, vagy unta, mint a szart, akkor az próbálja ki ezt a modot. Fél nap feltenni, de azóta is játszom xD

Tzar - The burden of the crown - Iszonyat régi stratégia, rpg elemekkel. Nem túl extra, nem is szar. A zenéje fogott meg iszonyatosan.

Elder Scrolls 3 - Morrowind - Ezt sem kell ecsetelnem.

Thief - The dark project - Első játék a maga stílusában. Nevezetesen, ha végig akarsz rambózni a pályán, nagyon hamar leszednek. Lopakodós játék, aminek mindig az a célja, hogy a lehető legkisebb feltűnéssel, vagy anélkül ellopj dolgokat, összeget. Beosonás, felfedezés, és persze senki nem látott semmit. Régi játék, régi grafikával, de nem is az a lényeg.

Warlords Battlecry 3 - Nem tudom már hány órát toltam ezzel (az évek alatt) Fantasy RTS, rpg elemekkel. A kampány kicsit gyengus, bugokból akad a játékban, az AI vagy hülye, vagy köcsög. Mégis addiktív. Egy hőst irányítasz, ő a játék középpontja. Ez az rpg része. RTS része, hogy a pályák nagyrészén építened kell és seregeket csinálni, hogy leüsd az ellenfelet. Na persze, ha van egy magas szintű warriorod, akkor te magad vagy a sereg xD  Van vagy 12-13 különböző faj, és vagy 30 különböző hős osztály, ami közül lehet válogatni, így a többség megtalálhatja a kedvencét. A grafika nem túl extra, régi játék, a zene egész hallgatható, az assassinokat meg utálom :)

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl....na ezt a játékot nem tudom leírni, évek óta játszom, mindig visszatérek rá. Alapból egy post-apocalyptic fps, egy két rpg elemmel, mint jobb fegyverek, armorok, stat növelő itemek, éhség. Egy szó: atmoszféra. A látványvilág, a háttérzajok, a távoli fegyverek dördülése, és a Geiger mérő rezgése, mikor egy radioaktív terület közelébe érsz, egyszerűen elképesztő. vagy amikor egy elhagyott katonai bázis alagútjában vagy, kúszol a sötétben, semmi zaj, majd felordít egy vérszívó mutáns, akkor majd kiesel a székből.

Az alapjátékban sok a bug, a fegyverek hülyén néznek ki, a játék könnyű. Ezért játszok moddal. Amit ajánlani tudok a kalandra vágyóknak először is az az Oblivion lost mod. A 2010-es verzió lehetőleg. Realisztikus fegyverek, ballisztika, sebzés, veszélyes radioaktivitás, vérzés. Jobb AI, veszélye zóna.

Amivel én játszok most, az a L.U.R.K. 1.1 mod. Nagyjából az, mint az Oblivion Lost mod, pár dolog nélkül.

Történet: Csernobilban az első robbanás után történt egy második robbanás is, ami létrehozta a Zónát, ahol a fizika törvényei kevésbé érvényesülnek. Anomáliák, amik megölnek mindent, mutánsok rohangásznak mindenhol, radioaktivitás, és artifaktok, tárgyak, amik speciális tulajdonságokkal ruházzák fel viselőjüket. Ezek persze nem kevés pénzt érnek, és rohan mindenki a Zónába meggazdagodni. Ők a Stalkerek (Seeker, Tresspasser, Adventurer, Loner, Killer, Explorer, Robber). Te az emlékezeted nélkül ébredsz fel egy ember előtt, aki azt mondja megmentette az életed, így tartozol neki. PDA-don egy üzenet: Öld meg Strelok-ot.

Nem is jártatom tovább feleslegesen a szám, akit érdekel, próbálja ki és lehetőleg ne 5 perc után dobja félre.

Elder Scrolls 5 - Skyrim - erről se kell sokat beszélnem, 2011 év játéka. Nyílt világú rpg. Én egy tonna moddal játszom.

Unepic - platform rpg. Haverjaiddal D'n'D-ztek, mikor hugyoznod kell, kimész klotyóra, leoltódik a villany, és az öngyújtódat elővéve rájössz, hogy már nem a WC-n vagy, hanem ódon várfalak közt. Rengeteg játék referencia van itt, és sokat lehet szakadni végig. Ajánlott :)

SCP Containment Breach - Belső nézetes horror survival. Egy tesztalany (halálraítélt fegyenc, aki inkább ezt választotta, mint a halált) vagy az SCP (Secure, Contain, Protect) bázisán, ahol különböző dolgok, lények vannak, amik természetfeletti képességekkel rendelkeznek. Te egy eléggé gyilkos tárgyhoz lettél beküldve. A fények kialszanak, és elszabadul a pokol. A különböző SCP-k ismerete ajánlott a játékhoz, annak ellenére, hogy vannak papírok, amiket beszerezhetsz, hogy több információd legyen. A játék indie fejlesztésű, ingyenesen letölthető, ha beguglizod.

Ahriman's Prophecy - rpg. Eléggé aranyos, iszonyat régi (még pixeles, basszátok meg! :D). Bden városkában élsz Tali Maurva néven. Ma van az elnevezésed napja, ami meghatározza, hogy mi lesz a dolgod az életben. Csak az elnevezés kideríti, hogy egy prófécia van eljövendőben, ami szerint egy nekromanta fel akarja támasztani Ahriman-t, a gonosz istent, hogy elpusztítsa a világot. Ezt meg kell akadályoznod természetesen.

• 0

"That's what she said!"

#55 Delphin

Delphin

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 1.195 Hozzászólás:

Elküldve: 25 január 2014 - 11:39

Half-Life...nehéz....várjatok, ezt nekem fel kell dolgoznom ><

Egyébként az.

A Half-Life 2 is tud szemétkedni, de az már sokkal kevésbé van kicentizve.

• 0

#56 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 25 január 2014 - 13:38

Egyébként az.

A Half-Life 2 is tud szemétkedni, de az már sokkal kevésbé van kicentizve.

Bizony nehéz...

Én 4x próbáltam nekifutni az 1-nek de szinte mindig feladtam annál a 3karú szörnyetegnél :/

Egyszer sikerült túljutnom de utána meg az vette el az életkedvemet hogy nem találtam a kiutat :P

Mostanában megint azon gondolkozok megbüntessem-e magam a játékkal de KI AKAROM JÁTSZANI xD
Eddigi pályafutásom során az volt az egyetlen játék ami kifogott rajtam :P

• 0

graphic.png

#57 Folken

Folken

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 144 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 25 január 2014 - 14:42

Bizony nehéz...

Én 4x próbáltam nekifutni az 1-nek de szinte mindig feladtam annál a 3karú szörnyetegnél :/

Egyszer sikerült túljutnom de utána meg az vette el az életkedvemet hogy nem találtam a kiutat :P

Mostanában megint azon gondolkozok megbüntessem-e magam a játékkal de KI AKAROM JÁTSZANI xD
Eddigi pályafutásom során az volt az egyetlen játék ami kifogott rajtam :P

Annyira nem vészes!

De kb 16 évesen mikor végignyomtam, ment a káromkodás rendesen. A háromkarú szörnyetegnél én is sokat szívtam. Asszem gránát dobálással oldottam meg végül. De már nem emlékszem pontosan mi volt.

A Blue Shift nevű kiegészítő sem egyszerű! Ott egy biztonsági őrrel kell akciózni. Ajánlom ha nem próbáltátok. ;)

• 0

#58 Jarkore

Jarkore

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 94 Hozzászólás:

Elküldve: 25 január 2014 - 17:13

Annyira nem vészes!

De kb 16 évesen mikor végignyomtam, ment a káromkodás rendesen. A háromkarú szörnyetegnél én is sokat szívtam. Asszem gránát dobálással oldottam meg végül. De már nem emlékszem pontosan mi volt.

A Blue Shift nevű kiegészítő sem egyszerű! Ott egy biztonsági őrrel kell akciózni. Ajánlom ha nem próbáltátok. ;)

Én is anyáztam a 3karú szörnyetegnél, de egyszerű. Gránát a fészkébe, és amíg elmegy, addig uzsgyi. Az volt az egyik kedvenc részem a játékban mindig :)

A katonákat és a követű rovarokat lövő szörnyeket utáltam.

• 0

"That's what she said!"

#59 Folken

Folken

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 144 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 25 január 2014 - 18:04

Érdekes... Én szerintem azok az igazán jó játékok amik lekötnek bárkit :) Ami mellöl nem akarsz felállni :)

(Személy szerint a történetre épülő játékokat szeretem ahol minél messzebbre jutsz annál jobban ismered a szituációt)

Én is a történetre épülő játékokat szeretem leginkább. Pl Metro 2033. Azt játszd végig ha nem tetted! Nagyon jó! A Half Life-ra emlékeztet a hangulata.

A végig nem játszást mint írtam, mostanára értettem. Nem is játszottam már pár hónapja.

Jobban lekötnek egyéb dolgok. Pl zenélgetek, filmeket nézek. Jelenleg pedig a rajzolásra kaptam rá de nagyon. :)

• 0

#60 Folken

Folken

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 144 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 25 január 2014 - 18:08

Én is anyáztam a 3karú szörnyetegnél, de egyszerű. Gránát a fészkébe, és amíg elmegy, addig uzsgyi. Az volt az egyik kedvenc részem a játékban mindig :)

A katonákat és a követű rovarokat lövő szörnyeket utáltam.

A gránát dobálós megoldásra jól emlékeztem akkor. Örülök hogy jó még a memóriám! :D

A katonákkal való harcot én imádtam! Állat volt bujkálni előlük, aztán szépen leszedni őket okosan. A távcsöves nyílpuska hasznos fegyver volt e célra. :3

• 0

2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó