Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Ki mivel szokott játszani?

• Please log in to reply
286 válasz erre a témára

#1 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 01 január 2014 - 02:57

Érdekelne mivel szoktatok játszani, hátha tudnánk ajánlani egymásnak játékokat :)

Én például mostanában ezekkel játszok így vegyesen :D

Az aláhúzottak azok amiket szerintem megérné kipróbálni :)

PC:

Garry's Mod (Teljesen Sandbox játék 3D-s térben)

- MicroVolts (Félig-meddig Anime ThirdPersonShooter hangulatos és mókás haverokkal tökéletes szórakozás :D)

- Hawken (FPS hasonlít a WorldOfTanks játékra annyi a külömbség hogy itt tank helyett nagy robot van)

- Sniper Elit V2 (Stealth kategóriás világháborús játék ahol mesterlövészként kell írtani mindenkit)

Ghost Recon Online (Sci-fi jellegű lövöldözős játék sokféle mozdulattal és taktikai játékosok kedvence)

- Sniper Ghost Warrior 2 (Hasonlít a COD4-re és a Sniper Elit V2-re gyönyörű grafikával)

- CS 1.6 (Ki ne ismerné? :D)

- TeeWorlds (2D kb 13Mb-os játék haverokkal mókás)

- Minecraft (gondolom ismeritek)

PS3:

- COD sorozat bármelyike (én már profi szinten nyomom :3)

- Bioshock 2 (FPS egy víz alatti városban olyan 18. századi feeling-el)

- Killzone 2 (FPS taktikai játék élvezetes Camping-al)

Killzone 3 (Lásd 1-el fentebb...)

- Resident Evil 5 (lövöldözős horrorjáték bár szerintem a 4. rész nagyságrendekkel félelmetesebb volt...)

- Dead Island (Zombiapokalipszis kitörésénél egy szigeten ragadva szúró-vágó eszközökkel és hangyányi lőfegyverrel kell túlélni és megmenekülni)

Little Big Planet 2 (2D mozgótéren de 3D-s Sandbox játék ahol a képzeleted és annak összetetsége szabhat határt)

Ratchet&Clank QForce (Attack-Defense jellegű kis minijáték a nagyhírű sorozat alkotóitol)

- Ratchet&Clank Gladiators (nem tudom pontosan elhejezni mivel sokminden van benne xD)

És van még egy csomó raktáron ha valakit érdekel egy teljes lista annak elküldöm PM-ben :)

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#2 Kyera

Kyera

Queen of Cuddles

• Administrators
  • 1.382 Hozzászólás:
  • LocationBerlin

Elküldve: 02 január 2014 - 01:01

Részemről leginkátt Dota 2-t és Planetary Annihilation-t nyüstölök időről időre.

• 0

Mare of the Night, Stallion of the Sands

#3 Max

Max

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 02 január 2014 - 16:19

Nekem a PC-m sajna egyre kevésbé alkalmas, az újabb játékok futtatására, ezért azon csak az egyszerűbbeket szoktam futtatni. Pl.: Stronghold kingdoms, FTL, hawken stb.

Inkább ps3-ra szoktam beszerezni a játékokat. Ott is az aktuális lövöldéket, veszem csak meg újonnan. Habár még mindig utálok FPS multit controllerel játszani. A többit pár év ráhagyással szerzem be amikor lejjebb megy az áruk. Pl a metal gear 4-et is csak most pótoltam.

Most nem sorolom fel az összeset , csak ki emelek párat amit a mai napig is szoktam használni:

Lair:

Elég régi már, kicsit csúnyácska, az irányítását sajnos a controller morgásészékelőjével oldották meg. Sokan fikázzák is. Viszont nekem nagyon bejött, mind hangulat mind játékélmény szempontjából. Egy sárkánylovast játszunk, égi csatákat vívunk más sárkánylovasokkal, és egész hadseregeket írtunk ki. Kár, hogy a cég ami csinálta belebukott. Szívesen látnám ennek a játéknak a javított, és korszerűsített változatát, mondjuk egy kis PVP  multival megtoldva.

Dragons Dogma:

Erről már áradoztam elég sokat az előző fórumon.

Deus Ex - Human Revolution:

A legjobb cyberpunk játék ami eddig a kezeim közé akadt.

• 0

#4 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 02 január 2014 - 17:22

Dragons Dogma:

Erről már áradoztam elég sokat az előző fórumon.

Azt én is már be akarom szerezni egy ideje :D a Trial-t/Demo-t már próbáltam és meglehetősen tetszett :)

• 0

"Nem érdekel,ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, lezbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag vagy szegény. Ha normális velem én is az leszek vele. Ennyire egyszerű." ~Eminem
graphic.png

#5 Max

Max

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 02 január 2014 - 19:07

Érdemes mindjárt a kiegészítőjét a Dark Arisent megvenni, mert ahhoz ingyen adják az eredeti játékot is.

• 0

#6 Kelpi

Kelpi

Advanced Member

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 854 Hozzászólás:

Elküldve: 03 január 2014 - 17:38

Én most a World of Tanks-t játszom ezerrel (továbbiakban csak WoT). Belekóstoltam benne minden frakcióba egy kicsit és kipróbálta minden harckocsi típust. eddig az orosz nehéztankok jöttek be nekem leginkább. Ocsmány ronda dögök és imádom őket! ^^

A játékról egy bővebb beszámolót is akkrok adni majd, csak egyszerűen fáradt avgyok mára.

69. -ik hozzászólás. Hehe. :P

(If u know wat ah mean.)

Szerkesztve Kelpi által: 03 január 2014 - 17:39

• 1
Magyar termék: http://wheelerscomic...rt.com/gallery/ Azaz a képregényem. :D

#7 Tautus

Tautus

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 243 Hozzászólás:

Elküldve: 03 január 2014 - 18:03

Érdekelne mivel szoktatok játszani, hátha tudnánk ajánlani egymásnak játékokat :)

PS3:

- Ratchet&Clank Gladiators (nem tudom pontosan elhejezni mivel sokminden van benne xD)

Heh, az nagy kedvencem volt az a sorozat, bár sosem tudtam eddig végig tolni egyik játékot sem.

Az egyik ismerősöm, nevezzük nagyon nagy jóindulattal "barátom" PS2-jén nyomtam legelőször Ratchet & Clank játékot, azt hiszem az Up Your Arsenal volt, ami bennem annyira megfogat, hogy még painttel is csináltam hozzá mini történetet. :D Utána meg jött a Gladiators, majd később belekóstoltam az első részébe is.

Sajnos nem tudok vele játszani, mivel csak PlayStation-re jött ki, Xbox változat tudomásom szerint meg nem is létezik.

Szóval akkor:

PC:

Minecraft, mostanában ezt nyomom barátokkal.

Panzar Ez egy nagyon jó játék, erről majd írok egy ismertetőt valahova.

Mass Effect 3 Karácsonyi ajándék volt, így magyarítás nélkül ugyan, de a kíváncsiságomnak hála ebbe is belekezdtem. Csak mert Mass Effect és a Mass Effect az jó.

Xbox360:

COD: Black Ops Néha lenyomok egy-két zombi hentet ezzel ajátékkal, de már kétszer is kitoltam ezt a játékot, mondhatni egész jó.

Kinect játékok

• 0

#8 CodieFox

CodieFox

Curious red fellow

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 51 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 03 január 2014 - 18:15

- Resident Evil 5 (lövöldözős horrorjáték bár szerintem a 4. rész nagyságrendekkel félelmetesebb volt...)

A negyedik rész az egyik nagy kedvencem, még a legnehezebb fokozaton is boldogan gyűrtem a játékot. A sorozat ötödik darabja inkább az akcióra ment rá mint a horror hangulatának felidézésére, és onnantól már érezhetően lefelé csúszott a Resident Evil színvonala.

Ha már itt tartok, akkor pár játékot én is sorolnék, amit az elmúlt időkben toltam/tolni fogok még:

• Tomb Raider - Amely meglepően szakít az eddigi Tomb Raider játékok stílusával mások örömére és kárára egyaránt. Én kifejezetten örülök neki, hogy végre PC-n is egy Uncharted féle túlélő-kalandot élhetünk át.
  • PayDay 2 - Egyik kedvenc kooperatív játék. Három másik játékossal együtt ki kell rabolnod egy ékszerboltot, bankot, vonatot vagy értékszállító járműveket és ti határozzátok meg, hogy ezt hogyan teszitek: csöndesen és lopakodva, vagy fegyvert előrántva még a katonaságot is megfélemlítő brutalitással.
  • Castle Crashers - Stílusában szinte rajzfilmbe illő, de aranyos és humoros kooperatív játék. Rengeteg választható fegyverrel, karakterrel és segítő kisállatokkal.
  • Age of Empires 2 HD - Mindenki ismeri, szinte megunhatatlan darab.
  • Dark Souls Prepare to Die edition - Kiváló játék, ami előhozza rejtett mazochista hajlamaimat. Veszélyes, kegyetlen de igazi kihívás a játék.

• 0
"Gnothi seauton"

#9 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 03 január 2014 - 18:46

Heh, az nagy kedvencem volt az a sorozat, bár sosem tudtam eddig végig tolni egyik játékot sem.

Az egyik ismerősöm, nevezzük nagyon nagy jóindulattal "barátom" PS2-jén nyomtam legelőször Ratchet & Clank játékot, azt hiszem az Up Your Arsenal volt, ami bennem annyira megfogat, hogy még painttel is csináltam hozzá mini történetet. :D Utána meg jött a Gladiators, majd később belekóstoltam az első részébe is.

Sajnos nem tudok vele játszani, mivel csak PlayStation-re jött ki, Xbox változat tudomásom szerint meg nem is létezik.

Én kapásból már 4-et végigvittem  és pcsx2-vel és egy középkategóriás géppel már lehet az összes részét is tolni :) (kivéve a future sorozatát ami csak PS3-ra jött ki :/)

Amikor megismertem a játékot a "Size Matters" résznél járt és még mindig megvan a lemez szinte karcmentesen (nincs olyan lemezem amit nem játszottam volna annyit hogy ne legyen rajta karc :D) És 4 mentés is volt hozzá amiken játszottam (miért ne? xD) és mindegyik már 4.-5. újrajátszási fázisban volt :) az egyetlen oka hogy nem tudtam tovább játszani az az volt hogy a 8. PS2 is tönkre ment :/ utána meg már PS3 volt de azt is annyira szétjátszottam hasonló játékokkal hogy már egy utángyártott gagyi van ami már nem tudja azokat az extrákat amit a legelső széria...(pl. PS2 formátum olvasása) és a gépem valamiért jobban bírja a mai játékokat mint az akkoriakat :/

Hiába játszok Hawken meg Sniper Ghost Warrior 2-vel ha a Super Mario meg kifagy -,-"

Azt sajnálom a legjobban hogy pont egy korszakváltásnál vagyunk... és nem találni meg mindent 10 évvel ezelőttről...

És még annyit kérdeznék... XBox az tényleg annyira jó? Én Playstation körökbe nőttem fel (1-3) és sose volt alkalmam kipróbálni... ezért is érdekelne mert hogy sok helyen találkozok azzal hogy xbox-xbox-csak xbox...stb... és sose értettem miért csak xbox van mindenhol :/ Én Playstation-ök után azt tudom mondani hogy azok közelebb álnak hozzám mint a PC vagy bármi... (Játék téren persze)

Nah de elkalandoztam xD remélem érteni mit akartam mondani az elején xD

• 0

graphic.png

#10 Tautus

Tautus

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 243 Hozzászólás:

Elküldve: 03 január 2014 - 19:26

És még annyit kérdeznék... XBox az tényleg annyira jó? Én Playstation körökbe nőttem fel (1-3) és sose volt alkalmam kipróbálni... ezért is érdekelne mert hogy sok helyen találkozok azzal hogy xbox-xbox-csak xbox...stb... és sose értettem miért csak xbox van mindenhol :/ Én Playstation-ök után azt tudom mondani hogy azok közelebb álnak hozzám mint a PC vagy bármi... (Játék téren persze)

Nem tudok erre olyan nagyon részletesen válaszolni. Ugyan van Xbox konzolom, de eddig nem sokat használtam, enm mértem össze, hogy miben jobb vagy rosszabb egy PS3-nál.

Amit tudok mondani az az, hogy az internetes játéknál befürödtem vele. :S Mivel az Xboxnál kell egy Premiaum accoun szolgáltatás. Ez az jelenti, hhogy ha pkl. megcsinálod az alap Xbox Live profilodat és játszanál egy jót valamelyik játékoddal az interneten, akkor a rendszer azt mondja: NEIN!

Ugyanis ha interneten akarsz játszani a játékaiddal, akkor Gold tagságot kell venned - változó, hogy mennyi idő, általában 1 hónapos a legelterhedtebb, de van egy éves is -, ami nagyjából 4-5 ezer forintba fáj (azt hsizem, olyan 4.000 körül lehet az ára biztos). Pénz lehúzás a javából, olyan mintha World of Warcraftoznál, csak itt ez minden játéknál így van amit kiadnak Xboxra.

Nagyjából ennyit tudok még mondani. A Kinect kontra Move témában sem vagyok járatos, életemben nem használtam még a PS-nek ezet a szolgálatását, szerintem kb. egy szinten van a kettő. Azzal viszotn nagy befürödtem, hogy nem tudok neten játszani a játékaimmal, és ez annyira szomorú. :(

(Gondolom PlayStation-nél nem így van. Van igen? Úgy hallottam, hogy ezt a rendszert csak a 4. kategória kezdte el használni.)

• 0

#11 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 03 január 2014 - 19:52

Nem tudok erre olyan nagyon részletesen válaszolni. Ugyan van Xbox konzolom, de eddig nem sokat használtam, enm mértem össze, hogy miben jobb vagy rosszabb egy PS3-nál.

Amit tudok mondani az az, hogy az internetes játéknál befürödtem vele. :S Mivel az Xboxnál kell egy Premiaum accoun szolgáltatás. Ez az jelenti, hhogy ha pkl. megcsinálod az alap Xbox Live profilodat és játszanál egy jót valamelyik játékoddal az interneten, akkor a rendszer azt mondja: NEIN!

Ugyanis ha interneten akarsz játszani a játékaiddal, akkor Gold tagságot kell venned - változó, hogy mennyi idő, általában 1 hónapos a legelterhedtebb, de van egy éves is -, ami nagyjából 4-5 ezer forintba fáj (azt hsizem, olyan 4.000 körül lehet az ára biztos). Pénz lehúzás a javából, olyan mintha World of Warcraftoznál, csak itt ez minden játéknál így van amit kiadnak Xboxra.

Nagyjából ennyit tudok még mondani. A Kinect kontra Move témában sem vagyok járatos, életemben nem használtam még a PS-nek ezet a szolgálatását, szerintem kb. egy szinten van a kettő. Azzal viszotn nagy befürödtem, hogy nem tudok neten játszani a játékaimmal, és ez annyira szomorú. :(

(Gondolom PlayStation-nél nem így van. Van igen? Úgy hallottam, hogy ezt a rendszert csak a 4. kategória kezdte el használni.)

Fizetni a netes játékért... :/ nah ezért nem fogok XBox-ot venni... PS2-3 ingyenes a netezés a 4-ről nem tudom biztosan mivel még nem is láttam... de sokmindent mondanak róla és nem tudom mit higyek el... Move-ot én se próbáltam de abban az a nagy kib-szás hogy van olyan játék amit el se kezdhetsz ha nincs hozzá move-felszerelésed... pedig a játékban csak egy extra lenne... (pl.: Little Big Planet - Prehistoric Moves LBP2-höz volt DLC a lemezen és nem engedi használni mert nincs fekete tölcséres fagylaltom hozzá :/)

Na de köszi az infókat :)

• 0

graphic.png

#12 Ralesk

Ralesk

vulgáris hatalommal visszaélő szociáldarwinista

• Administrators
  • 1.514 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Elküldve: 03 január 2014 - 20:29

Ritkán játszom – sajnos nem köt le mostanában, pedig jó lenne, ha lekötne.

Egy időben nagy kedvencem volt a KMK (illetve ma már Munkakerülő) blog, ami egy flashes játékokat gyűjtő és értékelő oldal – ezen keresztül megismerkedtem pár gyöngyszemmel, például Mateusz Skutnik műveivel.  Szeretem a „kiszabadulós” játékokat, meg a point-n-click műfajt úgy egyáltalán, úgyhogy Skutnik Submachine sagája és a Daymare Town tetralógia mind nagyon bejövősek voltak számomra.  Egyéb escape room játékokat is szívesen fogyasztok.

Egyébként PC és C64 júzer vagyok – a mai cuccokból (várj, mai cuccal nem játszom...) leginkább a Team Fortress 2-vel töltöttem az időmet egy időben, de néha rá tudok cuppanni valamelyik SimCity-re is (1, 2000, 3000, 4 Deluxe megvannak), vagy futok egy kört valamelyik régi Civilizationnel (vagy a FreeCiv nevű klónnal).  Nem vagyok jó egyikben sem.

• 0

#13 eocore

eocore

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 107 Hozzászólás:

Elküldve: 03 január 2014 - 20:55

PC-n:

Minecraft, most vettem pár játékot steam-en, azokat nyúzom: bit.trip runner, left4dead 2, half-life-ot végig akarom tolni (az első részét, sose fejeztem be, mindig elakadtam, mert nehéz volt), garry's mod... De ha van kivel, akkor counter-strike 1.6/source, portal 2 multi meg workshopos mapok...

PS2-n:

Ratchet and Clank (ami csak kijött ps2-re), sly copper (hasonlóképpen), indigo prophecy, hentelős játékok (street fighter, tekken, etc...)

De amivel még tervezek nekiállni játszani az a Dishonored, Borderlands-ek, és a Scott Pilgrim vs. the World, de ehhez kéne szereznem egy működő xbox360-at :P

Valahogy a pixelgrafikás játékok nagyon bejönnek nekem x3

Apropó... Nincs valakinek véletlenül egy felesleges, akár 3-ledes, jasper-es xbox-a, amitől megválna? :D

Szerkesztve eocore által: 03 január 2014 - 20:59

• 0

a9dxyx6_460sa_v1.gif

#14 pirovka

pirovka

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 69 Hozzászólás:
  • LocationBudapest mellett

Elküldve: 03 január 2014 - 21:29

PC:

-Minecraft

-Left 4 Dead 2

-Microvolts (régebben)

-Terraria

-The Binding of Isaac

PS3:

-GTA V (inkább a multi)

-God of War III

• 0
Roses are red,
Here's something new,
Violets are violet,
And not fucking blue. ^^

#15 Storm

Storm

Misanthrope & Speciesist

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 984 Hozzászólás:
  • LocationIn medias res

Elküldve: 03 január 2014 - 21:29

Konzolom nincs, és nem is lesz soha. Szóval csak PC-n játszok.

Dota 2: Most ezt tolom elsősorban és nagy erőkkel. A DotA (vagy Dota 1) volt az a játék (pontosabban WC3 mod), amiről a League of Legends-et és a Heroes of Newerth-et mintázták, ennek az eredetihez hűbb felújítása a Dota 2. Tehát aki ismeri LoL-t vagy HoN-t, ez is hasonló, de azért vannak lényeges eltérések azokhoz képest. Aki nem ismeri ezeket: 10 játékos játssza, két 5 fős csapatban. Minden játékosnak van egy egyedi képességekkel bíró hőse (hasonlóan WC3 hősökhöz), valamint mindkét oldalnak vannak AI vezérelt tornyai (ágyúi) és egyszerű kis töltelék egységei. A pálya kb szimmetrikus és a két oldal egyformán erős - a cél az egyensúlyból kibillenteni a küzdelmet és lerombolni az ellenfél tornyait, majd végül a bázisát.

Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory [röviden: Wolf ET, ET]: Kb azóta játszok vele hogylétezik, ami már van tíz éve (azta...). A leghíresebb/jelentősebb nagy-nagy őse az összes kaszt alapú háborús játéknak (Battlefield, CoD, MoH, etc.), valamint ezt öltették át a Quake világára (eleve Quake engine hajtotta), és így született meg az Enemy territory: Quake Wars. Ma már sokan lenézik a régi grafikája, és a csiriviri effektek hiánya miatt, de játéktechnikailag szerintem veri a legtöbb modern utódját. Két oldal, 6 kaszt és változó, összetett feladatokból álló mapok. Manapság ritkán játszom, de amikor igen akkor főleg a |>B<|Bunker Gaming Community szerverein. A játékban a nickem |>B<|Storm[HUN].

Minecraft: Bemutatni nem kell. Sajnos régóta nem "tudok" játszani, ugyanis a Vanilla már túl unalmas nekem mióta hozzászoktam a nagy bonyolultságú modpackekhez, single player simán depresszív úgy ha nincsenek közben más játékosok akikkel lehet beszélgetni, együtt dolgozni valamin, segíteni egymást, stb. és olyan szervert meg nem találtam ahol a játékosok is normálisak, a játékstílusomnak is megfelel (azaz próbálok ízléses világot kialakítani, nem quarry-zek kurva nagy lyukakat mindenhova, amit építek azt próbálom szépre, stb.) és még abban is biztos lehetek hogy nem fog egyszer csak megszűnni.

Ezzel kapcsolatban, olvassátok el a javaslatomat itt: [Javaslat] Furmeet Minecraft server

Egyebek...

A fenti három játék az ami külön említést érdemel, ezeken felül meg az aktuális hangulatomtól és random korszakaimtól függően befigyel egy rakás másik játék - csak Steamen hatvanvalahány játékom van.

Most éppen a Skyrimet próbálom működésre bírni, de egyelőre elég reménytelenül: A játék kb 1-0.5 FPS-el megy, és nincs hangja egyáltalán. Pedig a gépem elméletben bírná. Elolvastam a neten mindent amit javasoltak de semmi sem használt...

• 0
~ Sic itur ad astra per aspera. ~ [Blog] [deviantArt] [FurAffinity](NSFW)

#16 Max

Max

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 03 január 2014 - 23:54

Nekem volt mindkét konzolom. Az X-box 360-at azért szeretik jobban, mert az törhető, és így szinte ingyen beszerezhetők rá a játékok (800 ft az olyan dvd amire ki lehet irni őket + plusz néhányat el is rontasz közben). Játékélmény béli különbség nincs. Aki olcsón akar offline játszani az x-box-ot választ, aki online akarja nyomni ps3-ast. Ezenkívül még az exkluzív címekben van különbség. (A rohadt anyát a Microsoftnak, hogy lefizette a Titanfall készítőit, hogy ne jöjjön ki playstationra) Lényegében csak az ízlésed határozza meg, hogy melyiket választod.

• 0

#17 TubeDog

TubeDog

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 775 Hozzászólás:
  • LocationSajókeresztúr

Elküldve: 04 január 2014 - 00:03

Nekem volt mindkét konzolom. Az X-box 360-at azért szeretik jobban, mert az törhető, és így szinte ingyen beszerezhetők rá a játékok (800 ft az olyan dvd amire ki lehet irni őket + plusz néhányat el is rontasz közben). Játékélmény béli különbség nincs. Aki olcsón akar offline játszani az x-box-ot választ, aki online akarja nyomni ps3-ast. Ezenkívül még az exkluzív címekben van különbség. (A rohadt anyát a Microsoftnak, hogy lefizette a Titanfall készítőit, hogy ne jöjjön ki playstationra) Lényegében csak az ízlésed határozza meg, hogy melyiket választod.

Ezt már én is hallottam hogy törhető... egy ideig a ps3 is olyan volt aztán kiírtották belőle de még mindig lehet trükközni :3 (kell hozzá 2 gép egy tört és egy eredeti aztán...)

De itt is megvannak a "levédett" játékok amit sehol máshol nem játszhatsz(pl.:Ratchet&Clank) és szerintem offline játszani nem olyan élvezetes... lehet ezért is koptatom annyira a PS3 konzolom :)

• 0

graphic.png

#18 eocore

eocore

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 107 Hozzászólás:

Elküldve: 04 január 2014 - 10:03

Az X-box 360-at azért szeretik jobban, mert az törhető, és így szinte ingyen beszerezhetők rá a játékok (800 ft az olyan dvd amire ki lehet irni őket + plusz néhányat el is rontasz közben).

Ha RGH-zod a boxot akkor még lemez se kell, az indításhoz sem. :ph34r:

De az exkluzív tartalmak engem is az őrületbe kergetnek, főleg, mert amivel játszanék az szinte mind PS-re jött ki...

Szerkesztve eocore által: 04 január 2014 - 10:04

• 0

a9dxyx6_460sa_v1.gif

#19 Max

Max

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 04 január 2014 - 10:32

Én amit az X-box felhozatalból sajnálok, hogy nem jött ki ps-re az a gears of war és a most készülő titanfall. Másuk nincs amivel megfognának, a Halo meg magasról nem érdekel.

• 0

#20 bone

bone

Tunnel Snake

• Trusted Members
  • PipaPipa
  • 24 Hozzászólás:

Elküldve: 04 január 2014 - 14:40

Én kicsit megbántam az Xboxot, többek között az említett Gold előfizetés, ill a szintén említett PS exkluzív játékok miatt. De a mocskos anyagiak...

Mivel a Goldom lejárt és nem tervezek újat venni (nem lesz még egyszer akkora mázlim occón találni), ezért Xboxon nem játszok multit egy ideje, pedig Assassin's Creed IV:Black Flag multijával játszottam sokat mióta kijött. Azóta single playerbe mesterkedek csak.

PC-n mostanában:

- Dungeon Defenders

- Starbound

- Fallout 3 / New Vegas

- Dishonored

- FORCED

Dungeon Defenderst szívesen játszanék bárkivel, akinek megvan Steamen / van hozzá kedve~

• 0
... And now the weather.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó