Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Reklám?

• Please log in to reply
8 válasz erre a témára

#1 Tautus

Tautus

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 257 Hozzászólás:

Elküldve: 11 október 2021 - 23:15

Well, mint ahogy a "Restart" és a Dwarf Fortress topicban elmondták az Urak: minimális igény biztosan van a fórum feltámasztására.

Kérdem én, szerintetek érdemes lenne mondjuk reklámozni? A scary avatáros Mbuteo ötlete, hogy kell a reklám, hogy tudjanak rólunk az emberek. Érdemes ezt megpróbálni, olyan platformok mellett mint Discord vagy FB?

Az világos, nekem a Discord nem jött be másra, mint game - a Facebookos Bohlyt hosszú ideje nem nézem, mert ritkán látok érdemi beszélgetést bármilyen témában. De más is így látja?

• 2

#2 Muzolf

Muzolf

Crazyena

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 711 Hozzászólás:
  • LocationSol system

Elküldve: 23 október 2021 - 14:07

Szvsz nem érdemes első lépésként, amit érdemes csinálni, hogy az általad ismert furry-ket más módokon elérve rá lehet kérdezni. Ha őket sikerül visszacsalogatni, akkor talán, csak talán volna érdemes, ha az sem megy, akkor megette a fene.

• 2

giphy.gif

Players may blunder through dialog with shocking ineptitude, forget the name of the country they are in, or get confused about which side they are on, but once it comes time to roll for initiative they all turn into Sun Tzu.

#3 KekPafrany

KekPafrany

Free Fern

• Administrators
  • 2.189 Hozzászólás:
  • LocationHome sweet home <3

Elküldve: 23 október 2021 - 15:33

Én örülnék, ha újra lenne itt élet. Eléggé megszakadt a kapcsolatom a közösséggel, amióta az FB-n élnek. Az igazán nem az én világom. :(

• 2

http://KekPafrany.deviantart.com

"We don’t like spicy food. Once we found red fang-shaped fruit among the cargo of a shipwreck. We ate it and regretted it loud and long!"

#4 RoePipi

RoePipi

Twitterhez vagyok szokva.

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 466 Hozzászólás:
  • LocationNagykanizsa, Hungary

Elküldve: 23 október 2021 - 16:44

De jó! Szerintem amilyen posvánnyá vált a közösségi média az utóbbi években, van létjogosultsága egy topicokba szervezett fórumnak.

• 0

#5 Tautus

Tautus

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 257 Hozzászólás:

Elküldve: 23 október 2021 - 16:58

Szvsz nem érdemes első lépésként, amit érdemes csinálni, hogy az általad ismert furry-ket más módokon elérve rá lehet kérdezni. Ha őket sikerül visszacsalogatni, akkor talán, csak talán volna érdemes, ha az sem megy, akkor megette a fene.

Van benne valami, though nem sok arcot ismerek. Szerintem egy próbát megér, a Facebookos közösség amúgy sem látott semmi újat eddig.

• 0

#6 Tautus

Tautus

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 257 Hozzászólás:

Elküldve: 03 november 2021 - 20:52

(Well már csak azért is érdemes lenne újraindulni, mert az asztali Facebook nekem hónapok óta egyre gyatrább teljesítményt nyújt. A weboldal gyakran nem tölt be, sem képek (még profilképek sem), illetve a Messenger-t sem tudom róla megnyitni. Elég idegesítő..)

• 1

#7 RoePipi

RoePipi

Twitterhez vagyok szokva.

• Trusted Members
  • PipaPipaPipa
  • 466 Hozzászólás:
  • LocationNagykanizsa, Hungary

Elküldve: 04 november 2021 - 18:32

(Well már csak azért is érdemes lenne újraindulni, mert az asztali Facebook nekem hónapok óta egyre gyatrább teljesítményt nyújt. A weboldal gyakran nem tölt be, sem képek (még profilképek sem), illetve a Messenger-t sem tudom róla megnyitni. Elég idegesítő..)

Azt se felejtsd el, hogy mi nem egy emberiséget romba döntő platformon futunk itt :D

• 0

#8 Tautus

Tautus

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 257 Hozzászólás:

Elküldve: 05 november 2021 - 23:47

yk1r33xx4qs31.jpg?width=640&crop=smart&a

• 0

#9 Tautus

Tautus

Advanced Member

• Active Members
  • PipaPipaPipa
  • 257 Hozzászólás:

Elküldve: 05 november 2021 - 23:57

Pedig anno még tűrhető volt az FB, though nekem a fórumok mindig jobban bejöttek

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó